Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ενας δισκος είναι σε κουτι με φελιζολ και το κουτι αυτό το πεταξεις κατω, ο δισκος δε παθαινει τιποτα?

Ένας τρόπος για όσο το δυνατόν μεγαλύτερη ασφάλεια...

Τύλιξε τον δίσκο με μπόλικο αεροπλάστ και βάλτον σε ένα μεγαλύτερο κουτί, μετά γέμισε ολα τα κενά με σακούλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, για να μην κυκλοφορεί άκυρος κόσμος (δεν κάνω πλάκα :P)

 

 

επιπρόσθετο μέτρο ασφαλείας στο πρωτόκολο περί μετάδοσης μικροοργανισμών στον περιβάλλοντα χώρο του χειρουργείου.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χειρουργεία ειναι συνήθως στα υπόγεια των νοσοκομείων; Αν ναι, γιατί;

 

Στα καινούρια νοσοκομεία ναι. Ο κύριος λόγος απ' όσο ξέρω είναι γιατί τα υπόγεια δεν έχουν παράθυρα και, πέρα από το άσηπτο του ζητήματος, είναι πιο εύκολο να κρατάς σταθερά θερμοκρασία και υγρασία.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ακούσει κανείς αν η Πειραιώς θα αρχίσει να χρεώνει μια "υπηρεσία" προς 25 ευρώ τον χρόνο, κάθε χρόνο, κάτι σαν ασφάλεια κλοπής χρημάτων;

 

Έχω λογαριασμό σε αυτή την τράπεζα και πήγα σήμερα να κάνω μια κατάθεση, μου είπαν ότι αυτή η υπηρεσία τώρα είναι προαιρετική και κοστίζει 25 ευρώ τον χρόνο, αλλά σκέφτονται σε λίγο καιρό να την κάνουν υποχρεωτική για όλους τους πελάτες και θα αυξήσουν την τιμή στα 40 ευρώ τον χρόνο, δηλαδή θα παίρνουν απόλους 40 ευρώ με το έτσι θέλω. Πάντως αν γίνει κάτι τέτοιο με χάνουν από πελάτη τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Έχει ακούσει κανείς αν η Πειραιώς θα αρχίσει να χρεώνει μια "υπηρεσία" προς 25 ευρώ τον χρόνο, κάθε χρόνο, κάτι σαν ασφάλεια κλοπής χρημάτων;

 

Έχω λογαριασμό σε αυτή την τράπεζα και πήγα σήμερα να κάνω μια κατάθεση, μου είπαν ότι αυτή η υπηρεσία τώρα είναι προαιρετική και κοστίζει 25 ευρώ τον χρόνο, αλλά σκέφτονται σε λίγο καιρό να την κάνουν υποχρεωτική για όλους τους πελάτες και θα αυξήσουν την τιμή στα 40 ευρώ τον χρόνο, δηλαδή θα παίρνουν απόλους 40 ευρώ με το έτσι θέλω. Πάντως αν γίνει κάτι τέτοιο με χάνουν από πελάτη τους.

 

Aν όντως το κάνουν drop me a PM. Έχουν κι άλλες κρυφές χρεώσεις ειδικά σε πελάτες της millennium που συγχωνεύθηκε.

 

 

 

Σε αυτή τη σελίδα σας αρέσει η διαμόρφωση; Τη θεωρείτε ευανάγνωστη; Αν όχι τι θα αλλάζατε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτή τη σελίδα σας αρέσει η διαμόρφωση; Τη θεωρείτε ευανάγνωστη; Αν όχι τι θα αλλάζατε;

Νομίζω έχει πολύ πλάτος και δε νομίζω ότι βοηθάει κάπου και η κάθετη γραμμή - σχέδιο στο κέντρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτή τη σελίδα σας αρέσει η διαμόρφωση; Τη θεωρείτε ευανάγνωστη; Αν όχι τι θα αλλάζατε;

 

θαβγαζα τις καθετες. + θαβαζα ολες τις εικονες δεξια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ makes sense.

 

Ευχαριστώ γκαηζ :)

μια χαρά τα είπανε (κυρίως η απομόνωση για το άσηπτο του θέματος) και να προσθέσω οτι αφήνουν πιο πάνω ορόφους για ιατρεία/δωμάτια που εχουν περισσότερο φως. Εκεί κυκλοφορεί κόσμος οποτε δεν δημιουργείται το ψυχολογικό άγχος κλειστοφοβίας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χειρουργεία ειναι συνήθως στα υπόγεια των νοσοκομείων; Αν ναι, γιατί;

 

Για να ειναι κοντά με το νεκροτομείο. Ενα χειρουργείο ποτέ δεν ξέρεις τι εξέλιξη θα εχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...