Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Στο εξωτερικό, για τις ηλεκτρονικές κάρτες στα ΜΜΜ θέλουν τόσα προσωπικά δεδομένα ζητάνε και εδώ;

Εσθονια που εχεις δωρεαν ειναι συνδεδεμενη με την ταυτοτητα σου δηλαδη ξερουν τα παντα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 979
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

'Εχω εντοιχιζόμενη εστία στην κουζίνα και είχε κολλήσει ελαφρώς πάνω μια κατσαρόλα. 'Ετσι όπως πήγα να την βγάλω, σηκώθηκε η εστία ολόκληρη γυρω στους 3-5 πόντους, όπου ξαφνιάστηκα και την άφησα πάλι κάτω. 'Ετσι είναι αυτές, τις σηκώνεις για πλάκα? Δεν είναι κολλημένες στον πάγκο? Να κάνω κάτι ή το ξεχνάω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες οποτε αναβω τον θερμοσιφωνα πεφτει ο γενικος. Εχω αποσυνδεσει ολες τις συσκευες απο το ρευμα και παλι τα ιδια κανει...

 

Εδω να πω οτι τελευταια κανει κατι περιεργα ο θερμοσιφωνας, του στυλ αργει να ζεσταθει το νερο και το ζεστο κραταει λιγο. Τα εφτυσε εντελως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες οποτε αναβω τον θερμοσιφωνα πεφτει ο γενικος. Εχω αποσυνδεσει ολες τις συσκευες απο το ρευμα και παλι τα ιδια κανει...

 

Εδω να πω οτι τελευταια κανει κατι περιεργα ο θερμοσιφωνας, του στυλ αργει να ζεσταθει το νερο και το ζεστο κραταει λιγο. Τα εφτυσε εντελως?

φέρε τεχνικό να δει μήπως είναι η αντίσταση - θερμοστάτης, δε θυμάμαι πως το λεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασυρματο τηλεφωνο: Ειναι εκτος βασης 7 ωρες τη μερα, 5 μερες τη βδομαδα. Για βελτιστη χρηση των μπαταριων, τις υπολοιπες ωρες να το βαζω πισω στη βαση 'η να το αφηνω εκτος μεχρι να ξεφορτισουν 'η να ακολουθω τυχαια τακτικη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εχω εντοιχιζόμενη εστία στην κουζίνα και είχε κολλήσει ελαφρώς πάνω μια κατσαρόλα. 'Ετσι όπως πήγα να την βγάλω, σηκώθηκε η εστία ολόκληρη γυρω στους 3-5 πόντους, όπου ξαφνιάστηκα και την άφησα πάλι κάτω. 'Ετσι είναι αυτές, τις σηκώνεις για πλάκα? Δεν είναι κολλημένες στον πάγκο? Να κάνω κάτι ή το ξεχνάω?

Λογικά θα επρεπε να ειναι κολλημένη με σιλικόνη γύρω γύρω για να σηκώνεται όπως έκανε η δικιά σου και για να μην περάσουν νερά και υγρά από κάτω.

 

Edit: ο τύπος εδω λεει οτι βιδωνεις κατι λαμπάκια στον πάγκο και κάθεται σε μια φλάντζα για να μην περάσουν τα υγρά από κάτω.

http://koulpaspot2.blogspot.gr/2011/03/blog-post.html?m=1

Ίσως τελικα να πρέπει να σηκώνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασυρματο τηλεφωνο: Ειναι εκτος βασης 7 ωρες τη μερα, 5 μερες τη βδομαδα. Για βελτιστη χρηση των μπαταριων, τις υπολοιπες ωρες να το βαζω πισω στη βαση 'η να το αφηνω εκτος μεχρι να ξεφορτισουν 'η να ακολουθω τυχαια τακτικη;

αν ΔΕΝ είναι μπαταριες λιθίου (το πιο πιθανό) τοτε αφηνε να ξεφορτίζει μέχρι να γκρινιάξει και μετά βαλε το για φόρτιση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ανέπαφες συναλλαγές μπορώ να κάνω έως 25 ευρώ την ημέρα ή όσες θέλω μέχρι 25 την φορά.

μέχρι 25 απλά δεν ζητάει pin. όσες ανέπαφες θες κάνεις με ότι ποσό θες. απλά στα 25+ θα σου ζητήσει το pos να βάλεις pin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέχρι 25 απλά δεν ζητάει pin. όσες ανέπαφες θες κάνεις με ότι ποσό θες. απλά στα 25+ θα σου ζητήσει το pos να βάλεις pin

Μεγάλη βλακεια αν την χάσεις την έβαψες έπρεπε να είναι 25 την ημέρα σύνολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...