Προς το περιεχόμενο

Νέα διαρροή για το επερχόμενο LG G6


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

G5 και τα μυαλα στα καγκελα ενα χρονο τωρα και παει μπαλα, αδικημενο για μενα ενα απο τα καλυτερα τηλεφωνα που εχουν βγει. Η μπαταρια του οντως δεν ειναι η καλυτερη αλλα εχει τοσα αλλα καλα που το κανουν μια απο τις καλυτερες αγορες.Οσο για τα bootlup που καποιοι γραφουν ειμαι σιγουρος οτι ειναι παπαγαλακια και ΠΟΤΕ δεν ειχαν LG !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Πάντως εγώ που είχα nexus 5 lg g2 g4 kai gpad το λέω με σιγουριά η lg ειναι απαράδεκτη δυστυχώς πρώην φαν της λέω ότι η Samsung ειναι ποιο πολυ ποιοτική και σέβεται ποιο πολυ τον καταναλωτή και δεν είμαι φαν της μόνο το νοτε 4 είχα απο αυτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να είχα ποτέ LG κινητό, μπορεί να μου πει κανένας γιατί τόσος ντόρος? Τι είναι πια αυτό το g6 και έχουμε τόσα κουτσομπολιά στο χωριό?

 

Γιατί το λέει και το τραγούδι: Like a G6 -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλην πίσω κουμπια, πλην αφαιρούμενη μπαταρία, burn in φυσιολογικό (πλέον) και δεν καλυπτεται από εγγύηση.

Οσο όμορφο και να γίνει δεν συγκινεί. Τουλάχιστον εμένα.

Μόνο το double tap και IR (?) θα μείνoυν αλλά δε φτάνουν.

Μένω με V10 μέχρι να λιώσει.

Ισως αν η Nokia......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πάνω μέρος μου αρέσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. Περί ορέξεως βέβαια..... κολοκυθόπιτα.

 

Ευτυχώς ΕΠΙΠΕΔΗ ΟΘΟΝΗ αλλά γιατί τέτοια μανία να το κάνουν τηλεκοντρόλ? Πλάτος κύριοι, χρειαζόμαστε αύξηση του πλάτους για να είναι πιο αποδοτική η χρήση του..... (αν σας περισεύει, βάλτε και ένα πενάκι).....

 

Ελπίζω αυτό να μην έχει θέμα με bootloops, και ότι θα βάλουν μια μπαταρία της προκοπής. Δε μας χαλάει αν είναι 1.5 mm πιο χοντρό...

 

FM έχει? Δεν είναι τόσο μεγάλο πρόβλημα πιστεύω η αφιαρούμενη μπαταρία, στο Note 4 δεν την έβγλαλα ΠΟΤΕ πέρα από μια φορά που σκάλωσε και δεν έκλεινε με τίποτα. Ούτε στο passport έχω θέμα.... 

 

Η δεύτερη κάρτα SIM είναι όμως για πολούς μονόδρομος, ή η SD card.

 

Καμμιά OLED οθόνη θα έχει με ανθρώπινη φωτεινότητα? Ή τσάμπα τα 2560 x 1440 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό είναι που η lg παρόλο που δεν τα πήγε καλά με το g5 βγάζει κάτι νέο και δεν στέκεται στο ίδιο μοτίβο... Κάτοχος g4,v10... Παρόλαυτα θεωρώ ότι lg καί samsung μας κλέβουν σχέση ποιότητας-τιμης και το λέω αυτό γιατί έχω εδώ και λίγο καιρό το xiaomi mi max και σκέφτομαι ότι έδωσα μόνο 230 ευρώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωην κατοχος g3 g4 και νυν με g2 και v10 κανενα δεν εμφανισε ξαφνικο θανατο η οτιδηποτε πιστευω με επιφυλαξη οτι το g6 θα βγει το νεο g2 θα ηθελα να το αποκτησω αν ερθει ευρωπη και σε λογοκη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...