Προς το περιεχόμενο

H Apple πούλησε περισσότερα κινητά Plus το τέταρτο τρίμηνο του 2016 από ποτέ άλλοτε


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για αυτούς ακριβώς τους λόγους και τα 2 λειτουργικά έχουν το κοινό τους. Ο καθένας επιλέγει ποιο από αυτά τα χαρακτηριστικά θεωρεί πιο σημαντικό. :)

Έτσι ακριβώς, εγώ έκανα την περασμένη βδομάδα Jailbreak την iOS 10.2 και το έφερα στα μέτρα μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Super Moderators

Έτσι ακριβώς, εγώ έκανα την περασμένη βδομάδα Jailbreak την iOS 10.2 και το έφερα στα μέτρα μου :P

 

Ντροπής πράματα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντροπής πράματα! :P

Αλλόθρησκος ξέρω :P δεν άντεξα, έπρεπε για παράδειγμα να βάλω την ένταση στην Status Bar systemwide όπως κάνει το Instagram και το Youtube και άλλα διάφορα, ένα σωρό Tweaks έχω βάλει ακόμα δεν κλάταρε :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλόθρησκος ξέρω :P δεν άντεξα, έπρεπε για παράδειγμα να βάλω την ένταση στην Status Bar systemwide όπως κάνει το Instagram και το Youtube και άλλα διάφορα, ένα σωρό Tweaks έχω βάλει ακόμα δεν κλάταρε :P

Επειδη δεν εχω ασχολειθει ποτε με το jaibreak εχω μια ερωτηση. Μπορεις να βαλεις dark mode? Αυτο το ασπρο με κουραζει ωρες ωρες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν εχω ασχολειθει ποτε με το jaibreak εχω μια ερωτηση. Μπορεις να βαλεις dark mode? Αυτο το ασπρο με κουραζει ωρες ωρες :P

Βέβαια :D άμα έχεις ερωτήσεις γράψε εδώ και το Tutorial για να κάνεις JB την 10.2

IMG_0287.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μλκα ο κόσμος δεν πάει καλά. ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΕ ΜΟΥ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕ 7'' ΟΘΟΝΗ (άντε 6,5)

 

που θα το βάλεις? 

 

σε λίγο θα βλέπουμε τους άντρες να κουβαλάνε μαζί τσάντα όπως οι γυναίκες.[παίζει να δούμε και είδη βαφής μέσα εκτός από την παντόφλα"

 

ε ρε φίλε... που πήγαν οι πραγματικοί άντρες...

 

ΥΓ: Για να μην λέτε ότι τα χώνω στην αππλε > ΟΧΙ! η σαμσουνγκ σε αυτόν τον τομέα είναι πολύ χειρότερη. με τις παντοφλάρες της. 

Ελπίζω να είναι για πλάκα το σχόλιο σου έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να είναι για πλάκα το σχόλιο σου έτσι?

Και που να δει το παρακάτω

http://www.phonearena.com/phones/size#/phones/size/Apple-iPhone-7,Samsung-Galaxy-Note-7,Apple-iPhone-7-Plus/phones/9815,10024,9816

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κάθε πικραμένος με τον κοινωνικό του περίγυρο βγαίνει εδώ για να μας πει τα εσώψυχα του και να αισθανθεί καλύτερα.

Κάνετε λες και κάθε μέρα σας τρίβει στη μούρη κάποιος ένα iPhone και εσείς απεγνωσμένα προσπαθείτε να του εξηγήσετε ότι ο λόγος που δεν το πήρατε δεν είναι επειδή δεν έχετε λεφτά, αλλά επειδή είστε πιο έξυπνοι.

Σας πιστεύουμε, συνεχίστε.

πες τα ρε φίλε λες και αν ο άλλος ηταν εκκατομυριουχος θα επερνε android :P ας παρηγορηθούμε όλοι μας εδώ για το ποσο φτωχοί ειμαστε... (δεν ειρωνεύομαι )
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι λίγο λογικό. Εάν έχεις το 6 και θες να πας στο ποιο καινούργιο. Το 7 εξωτερικά ειναι ίδιο με τα παλαιότερα ενώ το plus συνδιάζει και λίγο tablet και κινητό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...