Προς το περιεχόμενο

Η πλήρης έκδοση του Gmail θα σταματήσει να λειτουργεί στα Windows XP και Vista μέσω Chrome


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια εβαλα αγγελεια οτι χαριζω cd εγκαταστασης Windows XP και ο κοσμος με βριζει!

 

Φιλε μου μαλλον δεν εισαι σωστα ενημερομενος.. Υπαρχει pacth για windows xp που το βαζεις και σου αναγνωριζει μεχρι 8GB RAM

 

Οριστε και το link αν εδιαφερεσε: https://www.techwalla.com/articles/how-to-enable-pae-on-a-32-bit-windows-xp

 

Στους γονεις σου το πες?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια εβαλα αγγελεια οτι χαριζω cd εγκαταστασης Windows XP και ο κοσμος με βριζει!

 

 

Στους γονεις σου το πες?

το θελω εγω. το πλήρωνω οσο κι οσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο ειστε τοσο αρνιτικοι με τα XP.. εγω αυτο το λειτουργικο το εχω 16 ολοκληρα χρονια και ειτε το πιστευεται ειτε οχι format  δεν εχω κανει ουτε μια φορα... Γιατι ειναι τοσο stable λειτουργικο που δεν χρειαζεται format

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα βάλω '95 με ΙΕ3 για να είμαι πιο ασφαλής. Έτσι κατάλαβα. Τί 16 χρόνια πίσω, τί 20...

Ευτυχώς έχω κρατήσει τα σιντιζ (είχε και ειδικό σιντι για την εγκατάσταση του ΙΕ λέμε :-D )

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα βάλω '95 με ΙΕ3 για να είμαι πιο ασφαλής. Έτσι κατάλαβα. Τί 16 χρόνια πίσω, τί 20...

Ευτυχώς έχω κρατήσει τα σιντιζ (είχε και ειδικό σιντι για την εγκατάσταση του ΙΕ λέμε :-D )

16-bit εφαρμογες και τα μυαλα στα καγκελα, 0 exploits σε λεωω!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...