Προς το περιεχόμενο

Castlevania [2017] Netflix


Getta Robo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είδα το πρώτο επεισόδιο. Ενδιαφέρον φάνηκε. Γιατί μόνο 4 επεισόδια? Και, αν ξέρετε, δεύτερη season σε έναν χρόνο τώρα?

4 επισοδεια ειναι ο πρωτος κυκλος, 8 θα ειναι ο δευτερος, οπου θα προβληθει τον χειμωνα. Τα πρωτα τεσσερα ηταν πειραματικα για το κατα ποσο θα ειχε αποδοχη η σειρα, τα παει εξαιρετικα, αρα θα βγει και συνεχεια.

KilliK η σειρα εχει λαβει πολυ καλες κριτικες, τοσο απο απο κριτικους τους ευρυτερου χωρου, οσο και γενικοτερα. Δεν ξερω τι πηγες και παραδειγματα εχεις, αλλα ειναι καλη. Αν περιμενεις τωρα κατι που να σου αλλαξει την κοσμοθεωρια και την αντιληψη σου μεσα απο προβληματισμους, καλυτερα δες κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν μιλησα για βαθυ σεναριο, αλλα για καλο. 

 

λες και μιλαω μονος μου..

 

οι πηγες μου ειναι σχολια σε φορα απο φανς που την εχουν δει. φαινεται οτι ειναι ενα ακομη απο τα anime του σoρου που βασιζονται σε γνωστα IP. οτι εχω δει τετοιου τυπου ειναι παντα σαβουρα.

παραταυτα, θα του ριξω μια ματια κυριως λογω Ellis και επειδη δεν ειναι πολλα επεισοδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
7 λεπτά πριν, rudigarcia222 είπε

μαγκες υπαρχει περιπτωση να βγει αναλυση 4κ???οπως στα προσφατα daredevil/haunting hill house tou netfix,βγηκαν και σε 4κ μετα απο λιγες μερες

αν πληρωνεις το 4k plan, μπορεις να δεις αν βγηκε σε 4k η αν θα βγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...