Προς το περιεχόμενο

Public - Μελάνι ή Τόνερ με έκπτωση 50% στο 2ο (δωρεαν μεταφορικά)


Eddy_Gordo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να κανω μια ερωτηση μιας και πρωτη φορα θα αγορασω μελανια γιατι ειμαι ακομα με τα demo.

 

Eχω αυτο το πολυμηχανημα (http://www.public.gr/product/perifereiaka/printers/multifuction-inkjet/hp-deskjet-ink-advantage-4535-eghromo-polymihanima-inkjet/prod7843509pp/) , κοιταω μονο για μελανια  HP 652 Black και HP 652 Tri-color ?

Τα 652 τα παίρνει σίγουρα το πολυμηχάνημά σου (μπορείς να το δεις αυτό και στην σελίδα της hp στα περιεχόμενα της συσκευασίας (http://www8.hp.com/gr/el/products/printers/product-detail.html?oid=7317517#!tab=specs).

Τώρα για άλλα μελάνια δεν νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks TS , μόλις τσίμπησα και γω 4 650ρια με 26 ευρώ ...
Εντάξει, δεν είναι και η προσφορά της χρονιάς, αλλά κάτι είναι και το ένα δωρεάν στα 4! :-D

Έβαλα παραλαβή από κατάστημα για να δω πότε λήγουν τα μελάνια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια παρελαβε κανεις ειδατε ποτε ληγουν; Ρωταω γιατι στα δικα μου (hp 301) που μολις ηρθαν η ημερομηνια ληξης και στα δυο ειναι καλυμενη με αυτοκόλλητο που δεν ξεκολαει και δεν φαινεται ποτε ληγουν.

 

 

 

UPDATE:

Ευτυχως ειναι ενταξει! Το τριχρωμο που ανοιξα ληγει στις 30/10/2018. Μεγαλη βλακεια να βαζουν τις τιμες πανω στις ημερομηνίες ληξης, λες και το κανουν επίτηδες να μας παιδεύουν

Επεξ/σία από cmqwerty
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα ήδη από την Πέμπτη 2 x 545 XL για τον Canon μου στη σουπερ τιμή των 25,5€. Τα μελάνια της Canon, όταν είναι σφραγισμένα, δε λήγουν οπότε όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μελάνια ΔΕΝ λήγουν !

Η ημερομηνία που έχουν είναι η λήξη της εγγύησης και όχι η "λήξη" του μελανιού!

(αγοράστε άφοβα)

Σούπερ προσφορά όταν την θέλαμε.

Thanks TS !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμές προσφοράς για 4 τεμάχια:

 

μελανι hp 950 xl black          30.90

μελανι hp 951 xl κυανό         12.45

μελανι hp 951 xl κίτρινο        24.90

μελανι hp 951 xl magenta    11.95

                                           ______

 

Σύνολο                                 80.20

 

HP 950XL/951XL Cyan/Magenta/Yellow/Black Combo Pack από 85 ευρώ

 

Δηλαδή η προσφορά συμφέρει μόνο για μεμονωμένα κομμάτια.

 

Τέλος να υπενθυμίσω παλιές τιμές (εκτός προσφοράς)  25,90 για το 951 xl και 20,90 για τα υπόλοιπα. Τα έχουν ανεβάσει από 5 εώς 10 ευρώ σχεδόν το τεμάχιο, δεν το γράφω μόνο για το public.


Τα μελάνια ΔΕΝ λήγουν !

Η ημερομηνία που έχουν είναι η λήξη της εγγύησης και όχι η "λήξη" του μελανιού!

(αγοράστε άφοβα)

Σούπερ προσφορά όταν την θέλαμε.

Thanks TS !

Κι εγώ έτσι πίστευα μέχρι που διάβασα αυτό:

 

http://support.hp.com/us-en/document/c01764161

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρουσα σελίδα αλλά ...

 

"HP hasn’t manufactured a printer with this feature for many years, and very few of these systems remain in use."

 

Τα μοντέλα που αναφέρει η σελίδα είναι ... τουλάχιστον παλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθαν ρε παιδιά σε κανέναν λάθος τα μελάνια? Παρέλαβα χτες και είχε ενα 652 μαύρο κι ένα 650 μαύρο. Το ίδιο και στα πολύχρωμα. Ίδιας αξίας ειναι αλλα δε θα ταιριάζει.. ή παραγγελία μου ήταν σωστη, μονο 652

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσέξτε λίγο τις ημερομηνίες λήξης.

Απαράδεκτο που στα μικρά το αντικλεπτικό είναι κολλημένο επάνω στην ημερομηνία λήξης!

Μου στείλαν μελάνι με λήξη 8/17 ενώ πέρσι πήρα μελάνια με λήξη μέσα του 2018

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Iσχυει ακομα;

Τσέκαρέ το βάζοντας στο καλάθι σου 2 μελάνια και βλέποντας τι τιμή σου βγάζει, αλλά μέχρι τις 15/2 ήταν.

 

Για τις ημερομηνίες λήξης παιδιά, εγώ πήρα ένα σετ tricolor+black 650, το tricolor έχει Αύγουστο 2018 και το black Δεκέμβριο 2018.Το απόγευμα θα παραλάβω ακόμα 2 μαύρα και θα δω. Στο μαγαζί πάντως που κοίταξα χτες που βρέθηκα για άλλη δουλειά, είδα ότι γέμισαν τα ράφια με μαύρα 650 (πριν δεν είχαν καθόλου) με ημερομηνία Δεκέμβριο 2018 όλα. Αυτά σε κατάστημα σε επαρχία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθαν ρε παιδιά σε κανέναν λάθος τα μελάνια? Παρέλαβα χτες και είχε ενα 652 μαύρο κι ένα 650 μαύρο. Το ίδιο και στα πολύχρωμα. Ίδιας αξίας ειναι αλλα δε θα ταιριάζει.. ή παραγγελία μου ήταν σωστη, μονο 652

Παρηγγειλα 2 τεμαχια μαυρο 652 και ηρθαν μια χαρα μεσα σε 36 ωρες. ληξη νοε 2018

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...