Προς το περιεχόμενο

Η Nokia θα επιδείξει στο MWC τα Nokia 3, 5 και 6 καθώς και τη μοντέρνα έκδοση του 3310


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

διαβαζω σε μερικα σχολια παλι παραπονα για τις τιμες εδω θα συμφωνησω οτι συσκευες δεν σταματανε να ακριβαινουν και ειναι παρα πολυ κακο αυτο

αλλα μπορω να δεχτω μια μεση προς υψηλη τιμη απο τη νοκια δεδομενου της πολυς πετυχημενης προηγουμενης πορειας

ειμαι σιγουρος οτι η νοκια ειναι ικανη να βγαλει πολυ καλα κινητα εχει την τεχνωγνοσια και την εμπνευση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Θα παρω το 3310 οχι για κανενα λογο χρησης του. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ Η ΝΟΚΙΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ. γ@μω τις απλ κ σαμσουνγκ για τις τακτικες του!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παρω το 3310 οχι για κανενα λογο χρησης του. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ Η ΝΟΚΙΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ. γ@μω τις απλ κ σαμσουνγκ για τις τακτικες του!

Οταν λες νοκια,εννοεις τη κινεζοεταιρεια που τη πηρε ε?

Γιατι δεν εχει μεινει και πολυ φιλανδικη νοκια εκει μεσα, απο την αυτοκρατορια που υπηρχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω το 3310 με ανυπομονησία για να γλυτώσω από την ακτινοβολία του Nokia 113 που επιμένω να χρησιμοποιώ ακόμα και ας μην έχει ούτε φωτογραφική μηχανή ούτε ίντερνετ που ουδέποτε τα χρησιμοποίησα μέχρι τώρα και ούτε σκοπεύω στο μέλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το ειχαμε επισημανει και στο αρθρο για το Νοκια 6, η τιμη ειναι οντως τσιμπημενη για τα specs (sd430) και η συσκευη unbalanced με 4gb ram.

 

Αλλα ειναι πρωτη προσπαθεια και δεν εχουμε δει καν τις συσκευες απο κοντα. Θα γινουν πωλησεις, θα γινουν τεστ και συγκριτικα και θα ληφθει feedback απο την αγορα.

(To nokia 8, αν επιβεβαιωθουν οι φημες, εχει τα καλυτερα specs σε κινητο μεχρι στιγμης)

 

Απο κει και περα βλεπουμε αν προσαρμοστει και η εταιρεια και αν αξιζει ψωνιζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι μου λεει οτι το σχεδιο του νεου 3310 θα ειναι ακριβως σαν των νοκια που υπαρχουν σημερα... 130, 105, 108, 220 κλπ μοντελα.

 

Περιμενα να βγαλει κατι καλυτερο απο το νοκια 6, και τελικα εβγαλε χειροτερα (φθηνοτερα), τα 5 και 3. Μαλλον τα τρια θα παρουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες νοκια,εννοεις τη κινεζοεταιρεια που τη πηρε ε?

Γιατι δεν εχει μεινει και πολυ φιλανδικη νοκια εκει μεσα, απο την αυτοκρατορια που υπηρχε.

Η κατασκευη ανηκει στη Foxconn και εδράζεται στην Κινα, η διοίκηση απο τη νεοσυστατη HMD, σ ενα προαστιο του Ελσίνκι, με πολλα στελεχη της παλιας Nokia. Δεν ειναι Nokia οπως ξεραμε, το σημα παραμενει μονο.

Η Apple εχει τον ιδιο κατασκευαστη. Δεν την αποκαλει κανεις κινέζο όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει ουσία αν ξαναδεί το 3310.

το 2000 ήταν αδιάβροχο αντικραδασμικο αλεξισφερο δεν έσπαγε....αν βγει τώρα το 2017 τη παραπάνω θα προσφέρει πια αυτή η αγαπη;οποίος έχει το 3310 από το 2000 είναι 17 χρόνια μπροστά. Εγώ έχω και το 3310 και το 3210 και κάνα 2 ακόμα αλεξισφερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω το 3310 με ανυπομονησία για να γλυτώσω από την ακτινοβολία του Nokia 113 που επιμένω να χρησιμοποιώ ακόμα και ας μην έχει ούτε φωτογραφική μηχανή ούτε ίντερνετ που ουδέποτε τα χρησιμοποίησα μέχρι τώρα και ούτε σκοπεύω στο μέλον.

 

Στην σπηλιά έβαλες ρεύμα ή φοβάσαι το φως; 

 

(πλάκα κάνω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω το 3310 με ανυπομονησία για να γλυτώσω από την ακτινοβολία του Nokia 113 που επιμένω να χρησιμοποιώ ακόμα και ας μην έχει ούτε φωτογραφική μηχανή ούτε ίντερνετ που ουδέποτε τα χρησιμοποίησα μέχρι τώρα και ούτε σκοπεύω στο μέλον.

εσύ η τρολάρεις η αυτή τη στιγμή υπαγορεύεις σε κανένα εγγονάκι σου που δουλεύει το "κομπιουτερ" να τα γράψει αυτά,ζεις στο 2017 όπου πλέον το τηλέφωνο σαν κλήση είναι ξεπερασμένο όταν έχεις τόσες δυνατότητες σε viber,messenger κλπ΄μόνο και μόνο για επικοινωνία όχι όλα τα άλλα που η επικοινωνία είναι η βασική λειτουργία ενώς τηλεφώνου.

το 3310 αρπαχτή της κακιάς ώρας μου θυμίζει,καμία χρήση,καμία εφαρμογή τίποτα για πέταμα στα σκουπίδια το 2017,τότε μπορεί να ήταν μαμάτο αλλά τότε τα κινητά τηλέφωνα παίρναν και κανα sms.

εσύ πάρε το 3310 άμα σου πέσει απο το άλογο να μην σπάσει γιατί αμάξι δεν παίζει να έχεις,άντε κανένα κάρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ η τρολάρεις η αυτή τη στιγμή υπαγορεύεις σε κανένα εγγονάκι σου που δουλεύει το "κομπιουτερ" να τα γράψει αυτά,ζεις στο 2017 όπου πλέον το τηλέφωνο σαν κλήση είναι ξεπερασμένο όταν έχεις τόσες δυνατότητες σε viber,messenger κλπ΄μόνο και μόνο για επικοινωνία όχι όλα τα άλλα που η επικοινωνία είναι η βασική λειτουργία ενώς τηλεφώνου.

το 3310 αρπαχτή της κακιάς ώρας μου θυμίζει,καμία χρήση,καμία εφαρμογή τίποτα για πέταμα στα σκουπίδια το 2017,τότε μπορεί να ήταν μαμάτο αλλά τότε τα κινητά τηλέφωνα παίρναν και κανα sms.

εσύ πάρε το 3310 άμα σου πέσει απο το άλογο να μην σπάσει γιατί αμάξι δεν παίζει να έχεις,άντε κανένα κάρο.

και υπολογιστές έχω 2 λαπτοπ 1 σταθερο & 1 ταμπλετ και φωτογραφικη μηχανη και ο πρωτος μου υπολογιστης ηταν το atari ST την δεκαετία του 80 απλα για κινητη τηλεφωνια δεν διαθετω παραπάνω απο 5€ τον μηνα απο αποψη :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη τη στιγμη υπαρχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ελειψη σε καλα κινητα με μιρκες οθονες ! Μονο η xiaomi εχει δημοσιευσει οτι θα βγαλει μικρο κινητο και δυνατο ....δεν ειναι δα και τιποτα δυσκολο ενα κινητο 4.5'' ιντσες με μικρα bezel  3gb ραμ και εναν αξιοπρεπη cpu με μια μπαταρια 3200mah ...  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...