Προς το περιεχόμενο

30% off στα dbrand skins


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κανείς αν έχουν και την υφή ή μόνο το χρώμα?

 

Πχ τα carbon είναι και carbon στην υφη? Τα metal έχουν μεταλιζέ επιφάνεια και υφή? Τα δερμάτινα το ίδιο, έχουν υφή δερματίνης?

Ή είναι απλά το χρώμα που προσεγγίζει το υλικό και κατά τα άλλα είναι απλό αυτοκόλλητο?

 

Τέλος είναι εύκολα στην τοποθέτηση? Αν π.χ. μπει στραβα στην αρχή, ξεκολλάει και ξανακολλάει χωρίς θέματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν έχουν και την υφή ή μόνο το χρώμα?

 

Πχ τα carbon είναι και carbon στην υφη? Τα metal έχουν μεταλιζέ επιφάνεια και υφή? Τα δερμάτινα το ίδιο, έχουν υφή δερματίνης?

Ή είναι απλά το χρώμα που προσεγγίζει το υλικό και κατά τα άλλα είναι απλό αυτοκόλλητο?

 

Τέλος είναι εύκολα στην τοποθέτηση? Αν π.χ. μπει στραβα στην αρχή, ξεκολλάει και ξανακολλάει χωρίς θέματα?

Η υφη ειναι οπως πρεπει. Στο cement που εχω η επιφανεια ειναι τραχια ωστε να θυμιζει το τσιμεντο, και το marble ειναι λειο οπως το μαρμαρο. Μονο για το δερματινο δεν ξερω, αλλα πρεπει να εχει υφη δερματινης.

 

Για την τοποθετηση, ειναι πανευκολη. Εχουν και οδηγο για καθε συσκευη στην σελιδα. Διαλεξε την συσκευη σου και πηγαινε κατω στην σελιδα για how-to, αν και εγω δεν το ακολουθησα πιστα. Για το oneplus 3 ταιριαξα πρωτα το logo και μετα στο πλαι, ενω το βιντεο ξεκιναει απο το πανω μερος.

 

*θα χρειαστεις σιγουρα πιστολακι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

13 μερες μετα την αποστολη της παραγγελιας μολις ανοιξα το φακελο και αντι να εχει μονο το χρωματιστο Χ και το λογοτυπο nexus που πληρωσα, εχουν βαλει επισης μεσα 3 επιπλεον διαφορετικα nexus εις διπλουν, ενα φουλ σκιν για ολο το κινητο κι εις διπλουν τα χρωματιστα Χ. Παραπονο κανενα δεν εχω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 μερες μετα την αποστολη της παραγγελιας μολις ανοιξα το φακελο και αντι να εχει μονο το χρωματιστο Χ και το λογοτυπο nexus που πληρωσα, εχουν βαλει επισης μεσα 3 επιπλεον διαφορετικα nexus εις διπλουν, ενα φουλ σκιν για ολο το κινητο κι εις διπλουν τα χρωματιστα Χ. Παραπονο κανενα δεν εχω!!!

Μου θυμίζει μια φορά που ειχα πάρει 2 σουβλάκια για την όρεξη και έσκασε catering  για γάμο...Έκανα τσιμπούσι με όλη τη γειτονιά,γιατί παρέλαβε η γυναίκα και δεν ηξερε τι ειχα πάρει.....Ενημέρωσα κατάστημα και μου ειπαν καλοφάγωτα....χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 μερες μετα την αποστολη της παραγγελιας μολις ανοιξα το φακελο και αντι να εχει μονο το χρωματιστο Χ και το λογοτυπο nexus που πληρωσα, εχουν βαλει επισης μεσα 3 επιπλεον διαφορετικα nexus εις διπλουν, ενα φουλ σκιν για ολο το κινητο κι εις διπλουν τα χρωματιστα Χ. Παραπονο κανενα δεν εχω!!!

Ναι γενικα μεσα εχει παραπανω. Και αλλη φορα να παραγγειλεις δηλαδη, παλι τα ιδια θα βρεις μεσα.

 

Πχ σε Oneplus 3, λογω των 2 γραμμων για τα antenna στο back cover, βαζουν και ενα middle back cover (απο γραμμη σε γραμμη μονο skin) αλλα και ενα full back.

 

Σαν ποιοτητα πως σου φανηκαν?

 

2ue057m.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη ειναι η ποιοτητα τους με τα σωστα κοψιματα επισης. Παντως δεν ειναι και κατι τρομερο, δηλαδη αν δεν υπηρχε η προσφορα δε θα εμπαινα καν στον κοπο. Το κινητο το εχω σε θηκη οποτε φαντασου οτι μπηκε στο πισω μερος δε φαινεται καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...