Προς το περιεχόμενο

[Powerbank] Xiaomi Powerbank 10000mAh@banggood ~ $14.39


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα μολις παρελαβα και εγω σε μολις 9 μερες  ,εγω εκανα το λαθος και παρηγγειλα το προηγουμενο μοντελο αλλα τες πα.. μια ερωτηση θελω να κανω  καθοτι ασχετος με  powrebank οταν φορτιζουμε την μπαταρια το κουμπακι θα πρεπει να το εχουμε στο on η κλειστο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα μολις παρελαβα και εγω σε μολις 9 μερες  ,εγω εκανα το λαθος και παρηγγειλα το προηγουμενο μοντελο αλλα τες πα.. μια ερωτηση θελω να κανω  καθοτι ασχετος με  powrebank οταν φορτιζουμε την μπαταρια το κουμπακι θα πρεπει να το εχουμε στο on η κλειστο ;

 

Το κουμπάκι έχει χρησιμότητα μόνο για να βλέπεις τη στάθμη του powerbank και δε λειτουργεί σαν on/off για την τροφοδοσία του ρεύματος. Όταν το πατήσεις(και δεδομένου οτι δεν φορτίζεις ή ξεφορτίζεις το powerbank) ανάβουν τα LEDακια για να σου δείξουν πόση μπαταρία απομένει. Έπισης χρησιμοποιείται και για να ανοιγοκλείσεις κάποια περιφερειάκα της Xiaomi όταν τα συνδέσεις με το powerbank(πχ.το usb ανεμιστηράκι ή τη usb LED λαμπίτσα).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά που παίρνω πολύ πράγμα με unregistered όλα μου έρχονται. Βέβαια πακετάκια ψιλο-ογκώδη τύπου powerbank δεν τα φέρνει ποτέ ο ταχυδρόμος, αλλά αφήνει ειδοποιητήριο για ογκώδες δέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν μένεις Αθήνα,η δεν μένεις σε πολυκατοικία

 

Γιατί αν μένεις και δεν στα κλέβουν τότε είσαι τυχερος.

 

Και Αθήνα μένω και σε πολυκατοικία  :-D  :-D

 

Ίσως να είμαι όντως τυχερός. Από την ίδια την πολυκατοικία βέβαια δεν φαντάζομαι οτι κανείς θα έκλεβε κάτι, αλλά από ακύρους περαστικούς θεωρητικά θα έπρεπε όντως να είχα θέμα.

 

Συνολικά 2-3 παραγγελίες δεν μου έχουν έρθει όλες κι όλες(δεν ξέρω αν επρόκειτο για κλοπή ή αν χάθηκαν στο δρόμο) αλλά αυτό μέσα σε καμιά 100+ παραγγελίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αα τότε είσαι τυχερός.

 

Εγώ δεν τολμαω (και λυπάμαι κιόλας) να ρίξω παραγγελία unregistered γιατί αν το αφήσει έτσι ξερά κάτω πιστεύω όλο και κάποιο χεράκι θα το τσιμπήσει. Τόσοι άκυροι μπαινοβγαίνουν καθημερινά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...