Προς το περιεχόμενο

[Powerbank] Xiaomi Powerbank 10000mAh@banggood ~ $14.39


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κλέψιμο σε επίπεδο ταχυδρομείου ή πολυκατοικίας δε παίζει. Τα δέματα μου τα στέλνω στην εταιρεία που εργάζομαι, τα παραλαμβάνουν στο ανάλογο τμήμα αλληλογραφίας και έρχονται μέσω ταχυρομείου που εξυπηρετεί μόνο τους μεγάλους πελάτες. Συγκεντρώνονται σε σάκους και έρχονται μαζικά μαζί με της εταιρείας. Οπότε κλέψιμο αν παίζει σε κεντρική αποθήκη του ΕΛΤΑ πιο πριν...

Πραγματικά έχω απογοητευτεί με τα powerbank :P Δέχομαι τουλάχιστον 1 δέμα την εβδομάδα και μόνο με αυτά έχει δημιουργηθεί τέτοιο θέμα (3 συνεχόμενα άκυρα). Όχι τίποτα άλλο, φόβάμαι μην νομίζουν από banggood ότι τους δουλεύω και θέλω να τα παίρνω στο τζάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρηγγειλα στις 19-2 και στις 21-2 εγινε αποστολή. Το παρελαβα σημερα μετα απο 1+ μηνα. Ενώ το power bank 2 που παρηγγειλα ηρθε γρηγορα όπως και σε ολους εδω.

Γι αυτό όσοι ανησυχουν ότι δεν θα τα παραλαβουν και μηπως τους τα σταματησε το τελωνειο ας περιμενουν λιγο πριν ζητησουν refund.

Ειχα ρωτησει το banggood την προηγουμενη βδομαδα μηπως ειχε συμβει το ιδιο θεμα με την παραγγελια μου και μου ειπαν να περιμενω 1 βδομαδα, κ αν δεν παραλαβω θα μου το ξαναστείλουν. Επιβεβαιώνεται λοιπόν αυτό που λενε οι περισσότεροι εδώ για την αψογη εξυπηρετηση και τίμια συμπεριφορά τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να βάλετε το powerbank σε λειτουργία small current discharge (για bluetooth, ρολόγια κλπ) πατάτε δύο φορές γρήγορα το κουμπί και τα led ανάβουν ένα κάθε φορά στην σειρά. Από τη λειτουργία αυτή βγαίνετε είτε αυτόματα μετά από δύο ώρες ή πατώντας μια φορά ακόμη το κουμπί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 2η έκδοση του powerbank βγαίνει από το BG στα 13,96€ σε κάποιον που έχει τους διαθέσιμους πόντους και είναι VIP2 (16% redemption ratio). Δεν το βάζω σε νέο θέμα γιατί η προσφορά δεν απευθύνεται σε όλους.

 

 

KyvhDeE.jpg

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

13.79 με vip3

 

Ήμουν κι εγώ κάποτε VIP3 αλλά η οικονομική κρίση μου έδειξε το πιο άσχημο πρόσωπό της. :P

 

(δεν ήξερα ότι μετά από κάποιες μέρες σε υποβιβάζουν)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μετά από καιρό λείγουν κάποιοι πόντοι και πέφτεις κατηγορία. Θέλω ακόμα 3100 πόντους για VIP 4. Καλοκαίρι στα γενέθλια περιμένω κουπονακι. Ας όψεται το τελωνείο θέλω να παραγγείλω μηχανικό πληκτρολόγιο καλό ποντίκι και pad με rgb led στα 100 όλα και φοβόμαστε το χαζο τελωνείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

καλησπερα παιδια. ψαχνωντας και εγω για power bank, επεσα σε αυτο το θρεντ. το παουερ μπανκ που μιλατε ειναι αυτο, σωστα?

https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-10000mAh-Both-way-Quick-Charge-3_0-Power-Bank-p-1088932.html?rmmds=cart

δηλωνω εξαρχγς ασχετος με αυτα τα μαραφετια!!!

ηθελα να μου λυσετε στα γρηγορα μια απορια που εχω. βλεπω πως εχει 2 θυρες. μια usb και μια ακομα πιο μικρη (μινι usb?)

αυτο σημαινει πως μπορεις να φορτισεις παραλληλα 2 κινητα χρησιμοποιοντας τα καταλληλα καλωδια?

ή η μικρη θυρα ειναι για να φορτιζεις το ιδιο το παουερμπανκ?

αν φορτιζει μια μονο συσκευη, τοτε το 20.000 ειναι μονοδρομος για εμενα? (ειδα πως εχει 2 usb θυρες). ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17,5 ευρω το 10000 και 29 το 20000 στο μπανγκγκουντ. εσεις που παρακολουθειτε την τιμη του ρε παιδια, και ξερετε, αξιζει να χτυπησω τωρα το παουερμπανκ ή θα βγουν παλι συντομα καλυτερεςπροσφορες?

και τελος, το 20000 διαβαζω πως δεν εινα ιτοσο και ειναι πιο πολυ σαν 14000. η ερωτηση μου για εσας που εχετε ασχοληθει με τα χιαομι, το 20000 εχει διπλασια χωρητικοτητα απο το 10.000, ή η διαφορα ειναι πολυ μικροτερη (10000-14000) οπως διαβαζα σε αλλα θρεντ? σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...