Προς το περιεχόμενο

[Powerbank] Xiaomi Powerbank 10000mAh@banggood ~ $14.39


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικά κ σε εμένα είχε αυτό το πρόβλημα. Τα ανοιξα κ ξανακολλησα το καλώδιο του σενσορα θερμοκρασίας κ ξεκίνησε να δουλεύει παλι.

 

Το έχω κανει κ σε 2-3 φίλους που τους "πέθανε" ξαφνικά. Στο καινούριο μοντέλο δεν υπάρχει ευτυχώς τέτοιο πρόβλημα.

Thanks... θα το δω σε κάποια φάση :)

παιδιά καλησπέρα, το banggood Πλεον δε στελνει ελλαδα? ενώ είχα παραγγείλει 4 powerbank xiaomi παλια τώρα μου λεει δε γίνεται

Σε εμένα κάτι ακουστικά που παρήγγειλα τελευταίως έκαναν πάνω από 2 βδομάδες περισσότερο απο gearbest. Παλιά γινόταν το ανάποδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 238
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα απορρίπτουν στο τελωνείο

 

Είναι Ρίσκο πια η αγορά powerbank από banggood

Κι εμένα την προηγούμενη εβδομάδα μου έστειλαν μήνυμα από Banggood ότι δεν μπορεί να προχωρήσει η παραγγελία του powerbank που είχα παραγγείλει και μου έκαναν refund...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως μιας και αναφερεται, πληροφοριακα, επιχειρησα χθες να αγορασω κατι 18650 μπαταριες απο Gearbest και στο check out δεν με αφηνει να προχωρησω, λεγοντας μου οτι αν εχω επιλεξει μπαταριες ή ειδη ηλεκτρονικού τσιγαρου στο καλάθι μου, να τα αφαιρέσω και να ξαναπροσπαθησω.

Επισης ενας φακος που αγορασα προ μηνων απο Gearbest, ενω θεωρητικα ειχε και τις μπαταριες μεσα, εντουτοις ηρθε χωρις. Σε παραπονα και οχλησεις μου κανανε την κοροϊδα και τελικα ανακαλυψα οτι πλεον μπαταριες δεν στελνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω και εγώ untracked από banggoοd. Δεν φαίνεται να δίνουν μία για αυτά τα δέματα. Πολύ ικανοποιημένος κιόλας. Χωράει παντού και φορτίζει πάνω από 2 φορές το κινητό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...