Προς το περιεχόμενο

[Powerbank] Xiaomi Powerbank 10000mAh@banggood ~ $14.39


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

This coupon is not available for limited offer products βγάζει. :/

 

Πρέπει να είσαι συνδεμένος στον λογαριασμό σου για να γίνει δεκτό!

Πήρα 2, για εμένα και τον αδερφό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 238
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μολις παρελαβα σημερα και εγω το Xiaomi Power Bank 2 10000mAh απο Banggood και εχω εντυπωσιαστει απο την ποιοτητα του προιοντος. Πολυ ομορφο ,αλουμινιο, στιβαρο και ωραιο στην αισθηση. 
Ηθελα να το προστατεψω με μια θηκη για να μην γρατζουνιστει το αλουμινιο του. Ξερει κανενας καποια φτηνη θηκη το πολυ 2-3 ευρω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη το κουπονι ισχυει μονο για αυτο το powerbank γιατι εμενα με ενδιαφερει το Original Xiaomi Power Bank 2 10000mAh που το βαζω τον κωδικο και δεν τον δεχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα προχθές. Ενω ειναι ομορφος, δυστυχως δεν φορτιζει καν. Δοκιμασα ολα τα καλωδια που εχω συν το δικό του. Εστειλα μνμ και περιμενω απαντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι θέλετε 260 BG points για να χρησιμοποιήσετε για την αγορά του powerbank 2 μιας και δεν δέχεται κουπόνι (ή απλά για να τους κρατήσετε), μπορείτε να συμπληρώσετε 4 μικρά surveys του banggood κι αυτό θα σας επιβραβεύσει αυτόματα με τους πόντους:

 

Payment Services Survey (30 points)

Customer Satisfaction Survey (30 points)

Bags Questionnaire (100 points)

Survey on Banggood recommendation system (100 points)

 

Κάνετε login από το desktop και συμπληρώνετε τα surveys (5-8 ερωτήσεων το καθένα). Καλοφάγωτα!  :-D

  • Like 23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εριξα μια παραγγελια και εγω το powerbank 2 υπο τις οδηγιες του Questioner που τον ευχαριστω και μου βγηκε με 270 ποντους που με αφησε να εξαργυρωσω 14,67.Καλη τιμη νομιζω. Αναμενω να ερθει αν δεν κολλησει πουθενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνετε με κάποιο τρόπο να φροντίζω με 1A (όπως είναι ο φορτιστής του iPhone)?εχω ακούσει ότι όσο πιο γρήγορα φορτίζει τόσο πιο εύκολα χαλάει η διάρκεια ζωής της μπαταρίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...