Προς το περιεχόμενο

Η Xiaomi θα ανακοινώσει το δικό της mobile SoC στις 28 Φεβρουαρίου


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια μη νομίζετε οτι είναι όλα ωραια κι άγιαμε την xiaomi,

 

Μου φεραν ενα πολυ καινουργιο Redmi 3 Note (?) να βγάλω τιν κινα απο μέσα (που δε γίνεται) Το ΜΙUI 9 είναι φανταστικό πραγματικά αλααααααα...

ALL YOUR DATA ARE BELONG TO US!!!!!

Tέτοια λυσσα για προσωπικα δεδομένα δεν έχω ξαναδει.

 

Το ρεντμι 3 που έχω είναι καλο βφμ στα 130, αλλά για δείτε το καταλογο τους κάτι κινητα που κάνουν 400 και 500 για κανένα μπουστη λογο

 

Πάει να γίνει samsung, θα δείξει. Πάντως αυτό που κάνει και πουλει απο κινητα μεχρι γλόμπους κι απο μπαταρίες μέχρι ανεμιστήρες, δεν τους δινει κύρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα η χαρα της παραπληροφορησης ειναι αυτο με τα notification.

Υπηρχε καποτε αυτο το προβλημα ,αλλα δε χρειαζεται ολα τα βηματα για να λυθει και εμφανιζοταν και σπανια.Πλεον δε παιζει καν.

Αλλα ο Haha το εχει copy-paste το κειμενο και οπου δει χιαομι μπαινει και το βαζει.

Ειναι σα να λεμε,επειδη υπαρχει οδηγος για αλλαγη στροφαλου σε bmw,ε ολα τα bmw βγαζουν προβλημα στο στροφαλο.

Εχω παρει ποσα xiaomi σε γνωστους(που ειναι απλοι χρηστες) και μου εχουν αναφερει μηδεν προβληματα.

Τους αρεσε κιολας και το Miui.Και μιλαμε για το μεσο χρηστη.Αρα μαλλον η αποψη οσων λενε για προβληματα κτλ,η δε το εχουν δοκιμασει η ειναι unpopular(και λογικο μιας και μια χαρα πουλανε).

Στη τελικη οσα προβληματα εχει το Miui εχουν και τα υπολοιπα.Αμα ειναι να εχω aosp για να μου λειπουν τα μισα features για να λεω οτι δεν εχω προβληματα,ε να περασω και ms dos στο κινητο.

To κειμενο δεν χρειαζεται καποιος να το εχει, το βρισκει στο ειδικευμενο για xiaomi miui ελληνικο forum.

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/14966-%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-%CE%B5%CE%BD%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%AF%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%94%CE%B9%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CF%89%CE%BC%CE%AC%CF%84%CF%89%CE%BD-%CE%95%CE%B9%CE%B4%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%AE%CF%83%CE%B5%CF%89%CE%BD-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-MIUI-8/

 

Ειναι ενδεικτο πως καταληγει:

"ΝΑΙ...ΝΑΙ...ΝΑΙ...  ...επιτέλους τελειώσαμε... 

κατά 99% ήμαστε έτοιμοι πλέον να λαμβάνουμε όλες τις ειδοποιήσεις από όλες τις εφαρμογές που μας ενδιαφέρουν"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακραν το καλυτερο OS σε κινητο.Πηραν τα καλα και των δυο κοσμων(android και ios) και τα εκαναν ενα.Κρατησαν και λιγα απο τα κακα τους ομως(camera software optimisation,bootloader).Γουστα ειναι αυτα,σε καποιους θα αρεσει σε καποιους οχι.Τωρα αν θα βγει σε καλο το δικο τους Soc θα δειξει γιατι ειναι δυσκολο να φτασουν τον ανταγωνισμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μη νομίζετε οτι είναι όλα ωραια κι άγιαμε την xiaomi,

 

Μου φεραν ενα πολυ καινουργιο Redmi 3 Note (?) να βγάλω τιν κινα απο μέσα (που δε γίνεται) Το ΜΙUI 9 είναι φανταστικό πραγματικά αλααααααα...

ALL YOUR DATA ARE BELONG TO US!!!!!

Tέτοια λυσσα για προσωπικα δεδομένα δεν έχω ξαναδει.

 

Το ρεντμι 3 που έχω είναι καλο βφμ στα 130, αλλά για δείτε το καταλογο τους κάτι κινητα που κάνουν 400 και 500 για κανένα μπουστη λογο

 

Πάει να γίνει samsung, θα δείξει. Πάντως αυτό που κάνει και πουλει απο κινητα μεχρι γλόμπους κι απο μπαταρίες μέχρι ανεμιστήρες, δεν τους δινει κύρος.

τα παραπανω απ αυτα ειναι απλα rebranded.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...