Προς το περιεχόμενο

Νέα σειρά iPad Pro, iPhone SE 128GB και κόκκινα iPhone 7 και 7 Plus τον Μάρτιο από την Apple


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε για να το λεει ο slk πρεπει η apple να τον ακούσει.κατιψπαραπανω θα ξερει

O Slk δεν ηξερε εμαθε, δεν ειναι κακο αυτο.

Κακο ειναι να συνεχιζε να ελεγε τα δικα του...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα κανει και δε βαζει   sd cards...εγω σε οσα android ειχα, παντα προβλημα δημιουργουσαν.

Γιατί είχες χάλια sd cards ή το κινητό σου είχε χάλια sd card reader.Στο ταμπλετ μου έχω sd card και δεν έχω ποτέ πρόβλημα,στο κινέζικο κινητό έγιναν corrupt κάποιες εικόνες και μάλιστα όχι στην sd card αλλά στην ίδια την flash του κινητού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτοχος galaxy note 4 και παλιότερα S4 αλλα και iPad. Χρησιμοποιώ sd 128αρα μιας και έχω ενα σκασμό φωτογραφίες. Πανω απο 5000. Οπως λέει και παραπάνω ενας συμφορουμιτης οταν θέλω να κάνω σκρολ νταουν γρήγορα για να δω τις πρωτες φωτο δεν την παλέ. Για μενα πλέον τα 128 ή 256 internal είναι μονόδρομος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αναλύσεις δεν λένε τίποτα...παλι καμία 720p ουαου ανάλυση θα έχουν

Αν εννοείς τα iPhone ναι δεν θα είναι ουσιαστική αλλαγή, μόνο το χρώμα θα αλλάξει. Το iPad έχει μια χαρά ανάλυση, αν μάλιστα το βγάλουν σύμφωνα με τα Rumors με μικρότερα Bezels και ρίξουν τις τιμές των παλαιότερων Pro τότε θα είναι ότι πρέπει.

 

Μεγαλύτερης ανάλυσης οθόνες ίσως δούμε τον Σεπτέμβρη στο καινούργιο iPhone, αλλά σε αυτόν τον τομέα πραγματικά έχει μείνει πίσω η Apple. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ενδιαφέρων . Θα ήθελα να γνωρίζω ποιες διάφορες θα έχει το iPad Pro 9,7 μοντέλο 2017 με το 2016 αν όντως έχουν το ίδιο chipse;. Επισης θα πέσει άραγε η τιμή του περσινού μοντέλου ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...