Προς το περιεχόμενο

Σύμφωνα με φήμες το Samsung Galaxy S8+ θα έχει οθόνη 6,2 ιντσών Quad HD+


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν παίζει να έχεις τα  apps  που περιγράφεις και να έχεις 1gb free. Μην το μπερδεύεις με τα recent apps στο ιστορικό! Στο δικό μου s7 edge είχα περίπου μισό giga free με πολύ λιγότερα apps ανοιχτά! 

Και αυτό να μην είναι, μέσα στο device management έχω 10 φρεσκοανοιγμένα apps και μου λέει clean now 1.3GB (και καλα) και

 

system and apps: 2.5 GΒ

available space: 0.9GB

reserved: 562MB

 

Τα ίδια μου λέει και στο Running Services. Μόνο αν επιλέξω την καρτέλα show cached processes έχω free ram κάτω από 1 GB.

 

Υ.Γ. έκανα print screen αλλά δεν ξέρω πως να ανεβάσω δική μου φωτογραφία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

γιατι σκατε ετσι? ενα ακομα κινιτο ειναι που απλα ειναι λιγο καλητερο απο το προκατοχο του...και αυτο απλα.. απο το σ5 και μετα μια χαρα κανεις την δουλεια με οποιο μοντελο και αν παρεις...χαλαρωστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι σκατε ετσι? ενα ακομα κινιτο ειναι που απλα ειναι λιγο καλητερο απο το προκατοχο του...και αυτο απλα.. απο το σ5 και μετα μια χαρα κανεις την δουλεια με οποιο μοντελο και αν παρεις...χαλαρωστε

Αν αυτή είναι η άποψή σου για την τεχνολογία, σε λάθος site είσαι :P Μια χαρά χαλαροί είμαστε, απλά οι ανταλλαγή απόψεων γραπτά είναι απρόσωπη διαδικασία και πολλά, όπως το ύφος και ο τόνος, παρεξηγούνται ή φαίνονται υπερβολές. Όταν πέσει το καντήλι τσακωνόμαστε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρόλο που έχω εδώ και καιρό Nokia Lumia 1520 στις 6 ίντσες στο το Samsung 8 θα ειναι τρομερό κινητό. Εάν τα φτύσει το Lumia μου το Samsung 8 θα ειναι από τις πρώτες μου επιλογές για αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ είσαι από τους άλλους γκρινιάριδες. Και για σένα υπάρχει λύση. Το G6 θα βγει πιο νωρίς, αλλά υπάρχει και η σειρά Α που είναι πλέον αξιόλογα τηλεφωνα. Το τι να κάνεις την edge, ασε εμάς που ξέρουμε :P

 

Ουτε καν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...