Προς το περιεχόμενο

Apple: Μείωση κατά 70-80% στις ανεπάντεχες απενεργοποιήσεις iPhone 6 και iPhone 6s


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Ποιότητα και πρωτοπορια !!! Και πάνω απ όλα ποιο υπεύθυνη από την φτωχή samsung

Σωστά. Βγάλατε και συμπεράσματα της γης οι πονεμένοι (μπηχτή για τη Samsung ήταν αυτό) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή ήταν όλη η χολή; Insomnia με απογοητεύεις...

 

wait for it

 

 

στο Xiaomi μου με την custom rom μισο χρονο τωρα δεν εχω φαει ουτε restart ουτε forced shutdown κ φυσικα οταν παταω το power on ,βουαλα ανοιγει

 

τι εγινε η mercedes των κινητων μας βγηκε yugo? :P 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα ? Οσα τηλεφωνα android ειχα αυτο το ειχαν σαν feature !!! xaxa sony,xiaomi,samsung,lg(καλα εδω serial...) ,nexus 5 sudden restarts serial κτλ... 

Χαχαχαχα ναι φιλε καλα τα λες, το 100% των κινητων με android το εχουν αυτο το προβλημα. Εισαι και σε τεχνολογικο site, γυρνα σε κανενα cosmopolitan.gr ή κανενα ο_κοσμος_της_apple.com να πετας την μπραρουφες σου ελευθερα, δεν μπαινω καν στον κοπο να φερω επιχειρηματα ειναι χασιμο χρονου.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

wait for it

 

 

στο Xiaomi μου με την custom rom μισο χρονο τωρα δεν εχω φαει ουτε restart ουτε forced shutdown κ φυσικα οταν παταω το power on ,βουαλα ανοιγει

 

τι εγινε η mercedes των κινητων μας βγηκε yugo? :P

 

Και xiaomi και custom rom? Τς τς τς. Τι είχε η εργοστασιακή; Έκαιγε λάδια;

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα σε διαφορα κινητα μπορεις να βρεις διαφορα προβληματα. Αλλα ειναι καπως τραγικο να βρισκεις τοσο σοβαρα προβληματα σε τοσο ακριβες συσκευες.

 

Προσωπικα αν και εχω σκασει μπολικα σε κινητα, πλεον πανω απο 200 για κινητο δεν δινω. Τουλαχιστον αν βγαλει προβλημα θα κλαιω 200 ευρω... οχι 600!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο φαινόμενο. Ίσως φταίει η μπαταρία.

Έχουν παρατηρηθεί φαινόμενα αναφλέξεων, αντίστοιχων του Note 7, στις νέες ναυαρχίδες της aapl (7+).

Αν αυτο ειναι iphone εγω ειμαι ο superman

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο συχνό φαινόμενο που παθένει ενας φίλος μου είναι να κολλάει πάντα η camera του στο iPhone 7, πραγματικά κάθε φορά που ανοίγει την κάμερα όλο κάποιο κόλλημα θα φάει.

 

Πες τον φίλο σου να κάνει ένα full restore γιατί καμιά φορά μπορεί να τύχει τα μεγάλα OTA's να μη κάτσουν καλά.

 

Το δικό μου το 7άρι δεν έχει φάει ποτέ κόλλημα σε εφαρμογή ούτε έκανε ποτέ επανεκκίνηση μόνο του.

 

 

Και όσο αναφορά για τις μαύρες οθόνες που αναφέρεις, προφανώς έχεις πέσει σε ελλατωματική συσκευή και ειλικρινά μου κάνει εντύπωση που το συζητάς χωρίς να έχεις κάνει ακόμα rma. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο φαινόμενο. Ίσως φταίει η μπαταρία.

Έχουν παρατηρηθεί φαινόμενα αναφλέξεων, αντίστοιχων του Note 7, στις νέες ναυαρχίδες της aapl (7+).

Σοβαρά τώρα, έγινε ένα μεμονωμένο περιστατικό και το έκανες θέμα, btw η Apple ήρθε σε επαφή με τον κάτοχο της συσκευής και το ερευνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμ,το sony μου δεν εχει κανει επανεκινησει χωρις διαταγη 1 χρονο τωρα......

κρίμα που δεν παίρνει και αναβαθμίσεις και η εταιρία του πάει κατα διόλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...