Προς το περιεχόμενο

Το νέο smartphone της Meitu, χρησιμοποιεί τεχνητή νοημοσύνη για να βγάζεις καλύτερες… selfies


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: Αναγνωρίζει ηλικία και κάνει blur στις κύριες άνω των 60, αναγνωρίζει βάρος και τεντώνει καθ' ύψος και σε κάνει λεπτό, αναγνωρίζει σωματική διάπλαση και αντικαθιστά σωματότυπο με βιβλιοθήκη από αθλητικούς σωματότυπους και τέλος αποκλειστικά για τον michael jackson αναγνωρίζει χρώμα και φυλή και σε κάνει από λευκό έως και ερυθροδερμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας βαλουν το ΑΙ σε σημαντικα πραματα.

 

1. καταπολεμηση ασθενειων ανιατων

2. αποδοτικοτερα γενετικα τροποποιημενα τροφημα

(κρεας χωρις σφαξιμο ζωων, κλπ)

3. terraforming (να κανουμε τη σαχαρα καλλιεργησιμη και τον Αρη μετα)

4. νεες αστειρευτες πηγες ενεργειας (dark energy generator)

η λιστα συνεxιζεται δεν θελω να κουρασω :)

 

Εγω προτιμώ να ψοφήσουμε ολοι. Ολα τα παραπανω προβληματα ο ανρθωπος τα προκαλεί.

 

Ε ναι, γτ ειναι το ιδιο πραγμα να τρεξεις ενα αλγοριθμο βελτιωσης της μουρης σου και διορθωσης χρωματων, με καποιον που να λυνει ολα τα παραπανω. Το 'χετε καψει μερικοι μου φαινεται.

Agnwstos_X Ποιος τα εξίσωσε όλα αυτά; Να μπει ΑΙ στα σημαντικά λέει. Που διαφωνείς; Και ναι, είμαι ο δικηγόρος του.

cache22 έχεις πολύ δημιουργηκές ιδέες. Να γράφεις συχνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Agnwstos_X Ποιος τα εξίσωσε όλα αυτά; Να μπει ΑΙ στα σημαντικά λέει. Που διαφωνείς; Και ναι, είμαι ο δικηγόρος του.

cache22 έχεις πολύ δημιουργηκές ιδέες. Να γράφεις συχνότερα.

 

Είδαμε και τις δημιουργικές ιδέες του ανρθώπου ολα αυτά τα χρόνια. Ας μην φέρω παραδείγματα (οχι δεν θα πω για τα παιδια στην αφρικη)

 

Τουλάχιστον αυτό που προτείνω εγω είναι μια μονιμη και δίκαιη λύση. ΛΟΛ

 

Ακου εκεί να κάνουμε την σαχάρα καλλιεργήσιμη. Ο χριστός και η παραλία. Κάποιος λόγος θα υπάρχει που είναι η σαχάρα ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...