Προς το περιεχόμενο

Πόσα προϊόντα σε 100 δευτερόλεπτα θα σηκώσει σήμερα ο Λουκάς από το Media Markt ;


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τα πρώτα που τα 'ριξε σαν πατάτες στο καλάθι ( MacBook ήταν; ), πόσα πρέπει να μου κόψει;  :)

Ένα πενηντάρικο :P

 

Καλά τις τηλεοράσεις τις βάλανε λες και του λέγανε πάρ'τες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

να του ευχηθουμε καλη φοροδιαφυγη :P

Βρήκαμε τον κλέφτη της Ελλάδας Ζήτω Ζήτω

Παίρνεις ΜΟΝΟ iPhone 7/7Plus και τέλος.

Δε φαινόταν τόσο χαζός

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παλικαρι καπου το εχω δει  :ph34r: που κανει την προβα στο βιντεακι  σε καποιο media markt δουλευει αν  θυμαμαι  καλα !!! τελικα ποιος υπερτυχερος κερδισε τα 100΄ :whistle:  . Παντος  περα απο πλακα δεν νομιζω να χανει τιποτα η εταιρια απο αυτα τα 26000 ευρω που δινει μια φορα τον χρονο και με βαση την διαφημιση που κανει και τον κοσμο που παει για να ψωνισει και να ειναι αυτος ο τυχερος αν και μου φαινεται η κληρωση ειναι σαν το τζοκερ ποτε δεν εχουμε δει τον μοναδικο μετα απο πολλα τζακποτ τυχερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παλικαρι καπου το εχω δει  :ph34r: που κανει την προβα στο βιντεακι  σε καποιο media markt δουλευει αν  θυμαμαι  καλα !!! τελικα ποιος υπερτυχερος κερδισε τα 100΄ :whistle:  . Παντος  περα απο πλακα δεν νομιζω να χανει τιποτα η εταιρια απο αυτα τα 26000 ευρω που δινει μια φορα τον χρονο και με βαση την διαφημιση που κανει και τον κοσμο που παει για να ψωνισει και να ειναι αυτος ο τυχερος αν και μου φαινεται η κληρωση ειναι σαν το τζοκερ ποτε δεν εχουμε δει τον μοναδικο μετα απο πολλα τζακποτ τυχερο 

FYI για να διαφημιστεί κάποια εταιρία στη TV, χρεώνεται 700-3000Ευρώ/δευτερόλεπτο ανάλογα το πρόγραμμα (αν έχει μπάλα βαράνε και παραπάνω χρέωση).

Το να κάνουν μια κλήρωση, και να δώσουν 26-50-100 χιλ τους βγαίνει Τ-Ζ-Α-Μ-Π-Α η διαφήμιση και το βλέπουν περισσότεροι ακόμη και από περιέργεια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FYI για να διαφημιστεί κάποια εταιρία στη TV, χρεώνεται 700-3000Ευρώ/δευτερόλεπτο ανάλογα το πρόγραμμα (αν έχει μπάλα βαράνε και παραπάνω χρέωση).

Το να κάνουν μια κλήρωση, και να δώσουν 26-50-100 χιλ τους βγαίνει Τ-Ζ-Α-Μ-Π-Α η διαφήμιση και το βλέπουν περισσότεροι ακόμη και από περιέργεια ;)

Κατσε οπα, δηλαση τα σμαρτ κολλαν και ολες οι αλλες διαφημισεις αυτου του τυπου(ριχαρδος κτλ) που κρατανε 2 λεπτα πληρωνουν τετοια ποσα; Αδιανοητο μου ακουγεται. Ισως ειναι τιμες προ κρισης.

Δεν ειμαι ειδικος ουτε εχω inside info απλα μου ακουγονται υπερβολικα πολλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κατσε οπα, δηλαση τα σμαρτ κολλαν και ολες οι αλλες διαφημισεις αυτου του τυπου(ριχαρδος κτλ) που κρατανε 2 λεπτα πληρωνουν τετοια ποσα; Αδιανοητο μου ακουγεται. Ισως ειναι τιμες προ κρισης.

Δεν ειμαι ειδικος ουτε εχω inside info απλα μου ακουγονται υπερβολικα πολλα.

Όχι. Αυτοί κάνουν ειδική συμφωνία με ποσοστά επί των πωλήσεων (σόμπες, ματζούνια, κρέμες, κλπ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι. Αυτοί κάνουν ειδική συμφωνία με ποσοστά επί των πωλήσεων (σόμπες, ματζούνια, κρέμες, κλπ).

Και οι "μεγάλοι" διαφημιζόμενοι κάνουν ειδικές συμφωνίες, με εκπτώσεις λόγω τζίρου, επιστροφές στο τέλος του χρόνου και διάφορες άλλες. Τελικά είναι δύσκολο και για τους ίδιους τους διαφημιζόμενους να ξέρουν ακριβώς το κόστος τους. Στην πράξη το ξέρουν μόλις κλείσει η χρονιά. Επίσης το κόστος τής διαφήμισης στην τηλεόραση παραμένει μεγαλύτερο απ' του Internet (που προβλήθηκε το εν λόγω event). Παρ' όλα αυτά, αυτό που λέει ο Pokemon640 ισχύει, κερδισμένοι βγαίνουν (εφ' όσον το κόστος τής καμπάνιας ήταν προϋπολογισμένο στο ετήσιο διαφημιστικό budget).

Επεξ/σία από CheOnWeb
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γινεται και ακομα εν ετη 2017 πιστευετε ο,τι σας δειχνουν?......δηλαδη ρε μαγκες πλεον τοσο χαμηλα εχετε πεσει?...ημαρτον...εχετε καει ολη μερα στο ιντερνετ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τα ρε μαρκολιά. Άνοιξέ μας εσύ τα μάτια ναουμ.

 

Όλα στημένα από όσους επιβουλεύονται το μεγαλείο των Ελλήνων...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...