Προς το περιεχόμενο

Office 365 Pro Plus δωρεάν για 1 χρόνο μέσω Developer Channel


geofak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Account Information

 

Service:

Office 365 Enterprise E3 Developer Trial

Trial Start Date:

3/3/2017

Trial End Date:

3/2/2018

 

5  εγκαταστάσεις 

 

Thanx @geofak

 

Που βρηκες τα ανωθι στοιχεια φιλος, να τσεκαρω και το δικο μου?

Ολα καλα (εκτος βεβαια οτι μου ζητηθηκε αριθμος κινητου οπου και εστειλαν μηνυμα επιβεβαιωσης).

Ευχαριστω Ts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα στοιχεια αυτα τα βρισκεις αν κανεις εισοδο στη microsoft (μεσω του link που εχει δημιουργηθει και σου εχει σταλει στο αρχικο mail, αυτο δηλαδη https://login.microsoftonline.com/ βαζοντας το developer mail + τον κωδικο σου.

 

υγ. σορρυ παιδες για το κινητο, το ξεχασα να το βαλω στο αρχικο ποστ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ποτε ζηταει κινητο; Κανοντας την αρχικη  διαδικασια μεχρι την παραλαβη του μειλ δεν ζηταει πουθενα κινητο.

 

Επισης πως θα γινει μετα την ληξη η χρεωση που λετε; Ζηταει και τραπεζικη καρτα στο επομενο βημα της εγκαταστασης; Η ακυρωση μπορει να γινει απο την επομενη μερα ή θα παψει να λειτουργει και επομενως θα πρεπει να γινει λιγο πριν περασει το ετος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη διαδικασια δε ζηταει κινητο. Ουτε καρτα ζηταει, ουτε καποια χρεωση γινεται. Μονο αν θες να συνεχισεις εσυ μετα τη ληξη του δοκιμαστικου βαζεις στοιχεια πληρωμης. Εμενα το ειχε το κινητο απο μονο του. Ισως επειδη τα εχω ξαναδωσει τα στοιχεια στη MS, εχω δευτερο hotmail με συνδρομη skype, exchange κι αλλα πολλα.

 

Το οτι ζητησε κινητο, ισως ειναι μεμονωμενες περιπτωσεις. Σε λογαριασμο που δεν ειναι gmail, hotmail κλπ μπορει να τα ζηταει, εξου κι εκανα το edit στο παραπανω μηνυμα,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι ζητησε κινητο, ισως ειναι μεμονωμενες περιπτωσεις. Σε λογαριασμο που δεν ειναι gmail, hotmail κλπ μπορει να τα ζηταει, εξου κι εκανα το edit στο παραπανω μηνυμα,

 se hotmail account ζητάει κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κινητο ζητάει για να σου στείλει κωδικό ενεργοποιησης,Μου το έκανε σε gmail.κάρτα δεν μου ζήτησε πουθενά.Πως θα κάνει χρέωση αν θα κάνει;Το μόνο που με μπερδεύει είναι αυτό στα δεξιά της εικόνας που λέει για χρέωση 8€ / μήνα...

 

 

 qJH5en5.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε ζηταει κινητο; Κανοντας την αρχικη  διαδικασια μεχρι την παραλαβη του μειλ δεν ζηταει πουθενα κινητο.

 

Επισης πως θα γινει μετα την ληξη η χρεωση που λετε; Ζηταει και τραπεζικη καρτα στο επομενο βημα της εγκαταστασης; Η ακυρωση μπορει να γινει απο την επομενη μερα ή θα παψει να λειτουργει και επομενως θα πρεπει να γινει λιγο πριν περασει το ετος;

 

Ζητάει κινητό, στα βήματα μετά την αποστολή του αρχικού email, για την ολοκλήρωση της εγγραφής...αυτό σε εγγραφή με yahoo λογαριασμό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

super thanks ts!!!

έγινα και εγώ developer....

 

λοιπόν μου ζήτησε email της "εταιριας" μου. Εβαλα ένα υπάρχον outlook email που εχω

μετα ζητησε επιβεβαιωση με τηλεφωνο. εβαλα ενα σταθερο voip με καλεσαν, ακουσα τον λωδικο τον περασα ολα κομπλε....

 

δεν ζητησε πιστωτικη. και λεει πως ληγει σε ενα χρονο απο τωρα....

ΤΑ ΣΠΑΤΕ!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ts σε ευχαριστώ πολύ!!!

 

ενεργοποιήθηκε κανονικά. κατά την διάρκεια της διαδικασίας μου ζήτησε τηλέφωνο, το έδωσα. όλα αυτά με gmail. στοιχεία χρέωσης δεν ζήτησε. όλα καλά λοιπόν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...