Προς το περιεχόμενο

AMD Επεξεργαστές & AM4 socket


kostas_anes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H Gigabyte AX370-Gaming 5 ξερουμε ποτε θα ειναι διαθεσιμη σε αλλα καταστηματα; Μερχι στιγμης βλέπω μονο ενα καταστημα και ειναι τρελα ακριβη στα 280 ευρω στo AskAdam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αρχισαν σιγα σιγα και οι βοηθητικες διορθωσεις...

 

DOTA 2 updates

 

 

- Fixed the display of particles in the portrait window.
- Fixed Shadow Fiend's Demon Eater (Arcana) steaming while in the river.
- Fixed Juggernaut's Bladeform Legacy - Origins style hero icons for pre-game and the courier button.
- Improved threading configuration for AMD Ryzen processors.
- Workshop: Increased head slot minimum budget for several heroes.

 

 

https://www.phoronix.com/scan.php?page=news_item&px=Dota-2-Ryzen-Optimizations

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Gigabyte AX370-Gaming 5 ξερουμε ποτε θα ειναι διαθεσιμη σε αλλα καταστηματα; Μερχι στιγμης βλέπω μονο ενα καταστημα και ειναι τρελα ακριβη στα 280 ευρω στo AskAdam.

Δεν νομιζω οτι θα την βρεις και καπου αλλου πιο φθηνα τους 2 επομενους μηνες ακομα και εξω τα x370 για καποιο λογο ανεβασαν τις τιμες τους... Την giga απο 220 την πηγαν 260με 270 και την msi carbon απο 200 240 ,εχουν αρχισει και μου τη δινουν με τος τιμες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι θα την βρεις και καπου αλλου πιο φθηνα τους 2 επομενους μηνες ακομα και εξω τα x370 για καποιο λογο ανεβασαν τις τιμες τους... Την giga απο 220 την πηγαν 260με 270 και την msi carbon απο 200 240 ,εχουν αρχισει και μου τη δινουν με τος τιμες...

 

Ε οσο δεν υπαρχει το προιον  σε ολα τα ραφια, υπαρχει εκμεταλλευση... Ετσι δεν γινεται παντα? Τωρα προσφατα δεν θυμασαι με το νιντεντο που το διναν σε 3πλασια τιμη και το αγοραζαν κιολας?Με τα mame32 εννοω... Αλλα ειχε hdmi αρα δικαιολογουνταν... :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω βαρεθει να περιμενω για την Gigabyte Χ370-Gaming 5 ειπα να παρω την Asus Prime B350 που ειναι αμεσα διαθεσιμη στο Visionstudio σε συνδυασμο με μια Ryzen 1700. Τι λετε ειναι καλη μητρική;

 

Ή αυτην ή την MSI Tomahawk B350 που ειναι επισης αμεσα διαθεσιμη στο Eshop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.youtube.com/watch?v=F8S2ypicgng

χαχαχα το τέλος είναι τραγικό.



 

 

 

Επειδη εχω βαρεθει να περιμενω για την Gigabyte Χ370-Gaming 5 ειπα να παρω την Asus Prime B350 που ειναι αμεσα διαθεσιμη στο Visionstudio σε συνδυασμο με μια Ryzen 1700. Τι λετε ειναι καλη μητρική;

 

Ή αυτην ή την MSI Tomahawk B350 που ειναι επισης αμεσα διαθεσιμη στο Eshop

ΜSI  έχω αγοράσει μόνο απο ανάγκη,δέν είναι μόνο εικόνες όπως το βιντεο παρακάτω αλλά και το γεγονός ότι έχουν αρνηθεί rma, λέγοντας ότι φταίει ο πελάτης.

https://www.youtube.com/watch?v=8zTzpYjQ2MM

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω βαρεθει να περιμενω για την Gigabyte Χ370-Gaming 5 ειπα να παρω την Asus Prime B350 που ειναι αμεσα διαθεσιμη στο Visionstudio σε συνδυασμο με μια Ryzen 1700. Τι λετε ειναι καλη μητρική;

 

Ή αυτην ή την MSI Tomahawk B350 που ειναι επισης αμεσα διαθεσιμη στο Eshop

Η γνωμη μου ειναι να περιμενεις μεχρι τελος του μηνα που θα υπαρχει διαθεσιμοτητα στην asus prime x370 pro. Νομιζω αξιζει τα 35 παραπανω ευρω απο την msi και λογω x370 και λογω ποιοτητας.

Και εγω σε αυτην κλινω με εναν 1700.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ φίλε μου περιμένω εδώ και 3 εβδομάδες την Asus Prime X370 Pro αλλά ακόμα περιμένω . . . Μου είπαν μετά τις 25/3 ότι μάλλον θα έχουν . .

Ετσι ειναι και εγω που ρωτησα σε καποια 25 εως 30 μου ειπαν. Την εχεις παραγγειλει αν οχι παραγγειλε την γτ το κοβω να της ανεβαζουν την τιμη στο amazon.de την εχουν παει μεχρι και 240...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...