Προς το περιεχόμενο

AMD Επεξεργαστές & AM4 socket


kostas_anes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχει δει κανείς πουθενά ΑΜ4 bracket για Deepcool maelstrom?

Ειναι φαντασματα αυτη τη στιγμη ολα τα brackets. Στο Gamers nexus ελεγε οτι οι κατασκευαστες αρχες Απριλιου θα ξεκινησουν την παραγωγη.

 

Nice, η Η100i τι ελεγε απο θορυβο?

Να σου πω δεν θυμαμαι γιατι τους αλλαξα με SP120 quiet edition. Νομιζω εκαναν μετριο θορυβο, σε πολλες στροφες εκαναν αρκετο αλλα αυτο ειναι και στο ατομο καποιοι ενοχλουνται περισσοτερο και αλλοι λιγοτερο. Εγω οπως καταλαβες ανηκω στους πρωτους :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι φαντασματα αυτη τη στιγμη ολα τα brackets. Στο Gamers nexus ελεγε οτι οι κατασκευαστες αρχες Απριλιου θα ξεκινησουν την παραγωγη.

 

Να σου πω δεν θυμαμαι γιατι τους αλλαξα με SP120 quiet edition. Νομιζω εκαναν μετριο θορυβο, σε πολλες στροφες εκαναν αρκετο αλλα αυτο ειναι και στο ατομο καποιοι ενοχλουνται περισσοτερο και αλλοι λιγοτερο. Εγω οπως καταλαβες ανηκω στους πρωτους :P

Εμενα με ενοχλει αρκετα το pump noise, ολα τα builds μου ειναι προς το αθορυβο τελειως. Οποτε εχω παραγγειλει και εγω μια μικρη ψυκτρα να κανω τη δουλεια μου και OC στon 1700

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερας. Κοιταξες μην εχεις θεματα με το υψος των μνημων;

Εχει cuts για να χωραει μεχρι και τις dominator. Με το κουτι το σκεφτομαι λιγο γιατι δε τη χωραει. Ισως παρω ενα dremel να κανω "χωρο" στο πλαινο του κουτιου, ετσι για τη steampunkιλα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι

 

Καλοριζικα! Περιμενουμε εντυπωσεις!

 

 

Μου ηρθαν όλα ! πλην του am4 bracket της noctua (το οποίο υποτιθεται το έστειλαν 21/3) ... οπότε σήμερα πιανουμε δουλίτσα επιτέλους!!!

Τι μόνο εντυπώσεις !!! Ολόκληρο Review !!! φωτο ολα τα κομματια :P Benchmarks !

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παράγκειλα corsair vengeance 3200 και MSI mortar από amazon.it.

 

Τώρα μένει ο επεξεργαστής.

 

 

@The_Blade Γράψε και το μοντέλο για να εχουμε εικόνα ! (για τις μνήμες το λεω)

post-164351-0-37958000-1491488256_thumb.png

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Τhe_Blade γιατι οχι απο Ελλάδα στο Skroutz βλεπω παρόμοιες τιμές;;

 

Μόλις εμφανίστηκε στο Skroutz και αυτή η μητρική Biostar X370GT5 (δεν με τρελαίνει απο εμφάνιση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...