Προς το περιεχόμενο

huawei mate 8 στα 299 απο wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


zaxaropoylos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μα σε ολα τα δικαρτα αν δεν κανω λαθος γραφει 2 imei πανω στο κουτι...

 

Όντως, δεν το παρατήρησα.. Στο αυτοκόλλητο πάνω στην συσκευασία έχει IMEI1 και IMEI2. 

 

Κοίταξα την απόδειξη εγώ όπου αναφέρεται μόνο το IMEI1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα. Μεταξύ του mate 8 και του honor 8 πιο θα διαλέγατε και γιατί; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

τέλος το mate παρε το χονορ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το honor 8 είναι dual active

αν το θες για καμερα οπως βλεπεις απο διαφορα posts στο συγκεκριμενο νημα, το ξεχνας

το honor 8 εχει σιγουρα καλυτερη καμερα, αλλα δεν νομιζω να ειναι dual active που ζητας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τέλος το mate παρε το χονορ

Το mate το έχω και με περιμένει στην κούριερ να το παραλάβω. Και σκέφτομαι μήπως τελικά να πάρω το honor που είναι πιο καινούργιο και να δώσω το mate. Άρα όποια βοήθεια ή γνώμη είναι ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ και πάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mate το έχω και με περιμένει στην κούριερ να το παραλάβω. Και σκέφτομαι μήπως τελικά να πάρω το honor που είναι πιο καινούργιο και να δώσω το mate. Άρα όποια βοήθεια ή γνώμη είναι ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ και πάλι!

η γνώμη μου παρε το mate ειναι καλύτερο

 

 

πλάκα πλάκα πόσες μέρες το κρατάνε στην κούριερ μέχρι να το παραλάβει ο πελάτης;ξέρουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί καλύτερο το mate? Μόνο οθόνη μεγαλύτερη σε όλα τα άλλα το ίδιο και σε μερικά χειρότερο. Γούστα είναι παντος

το mate το κυριότερο ειναι dual active( νομιζω πως το honor όχι), ois, εχει καλύτερη μπαταρία , ήχο, εχει ραδιόφωνο, περισσότερους αισθητήρες και ήταν η top συσκευή για πέρσι ενώ το honor ήταν sub flagship

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα πριν λιγο ενα grey. Δεν εχω δει πιο πολυτελες πακετο. Ωραιο κουτι, ποιοτικα παρελκομενα, θηκη. Εντυπωσιακα καλο.

 

Η συσκευη ομορφη και ποιοτικη.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα και εγω. Αλλα ειχα βαλει τη διευθυνση της κοπελας μου που μενει ΒΠ ενω εγω νοτια οποτε θα το παρω στα χερια μου αυριο. Για καποιο λογο δεν εβγαζε τον ταχυδρομικο μου κωδικα στην παραγγελια και αναγκαστηκα να το στειλω εκει.

 

Εντωμεταξύ θα ήθελα να μοιραστώ πως όταν μια πρώην μου έμενε Αθήνα όσο εγώ έμενα Κρήτη, την έβλεπα περισσότερο απ' ότι την κοπέλα μου τώρα που είμαστε Αθήνα και οι δύο και μένει εκείνη Βόρεια ενώ εγώ Νότια Προάστια.

 

Αυτό.

 

#σε_νιώθω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ θα ήθελα να μοιραστώ πως όταν μια πρώην μου έμενε Αθήνα όσο εγώ έμενα Κρήτη, την έβλεπα περισσότερο απ' ότι την κοπέλα μου τώρα που είμαστε Αθήνα και οι δύο και μένει εκείνη Βόρεια ενώ εγώ Νότια Προάστια.

 

Αυτό.

 

#σε_νιώθω

αχβαχ...Πολυ κολοπαιδο ο Κυριάκος...μου είχε φάει μια gomenΑ,που έμενε στα νότια
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι σου φαινεται παραξενο??

 

Το μονο πλεονεκτημα ουσιαστικο που εχει το s7 ειναι η καμερα.....στα υπολοιπα (ταχυτητα λειτουργικου, μπαταρια, κατασκευη) χανει κατα κρατος μιας και Samsung = lag!!!!

 

Θα βαλει και κανα 100αρικο στην ακρη....προχωρα αφοβα στην αλλαγη φιλε!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...