Προς το περιεχόμενο

Days Gone [PS4]


Θανος Δρακος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια πριν λιγο μου το εστειλε ενας φιλος και επαθα πλακα.

Ξερουμε κυκλοφορια,αν ειναι open world η τιποτα αλλες πληροφοριες;

Απ ο,τι διαβασα ειναι ακομα ενα exclusive της sony.Νομιζω πως τα κατατροπωσε ολα η sony σε αυτη τη γενια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 523
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.youtube.com/watch?v=SjnyqAXiV0o&t=0s

 

Ενδιαφέρον Panel με νέες πληροφορίες για το παιχνίδι. Αξίζει να το τσεκάρετε. Το μόνο που δεν μου αρέσει μέχρι στιγμής είναι το shooting (που φαίνεται προς το τέλος του βίντεο). Επίσης έχει πολλά θέματα με το framerate αλλά είναι ακόμα νωρίς. Δεν έχουν ούτε κάποια ημερομηνία στο μυαλό τους. Απλά δουλεύουν συνεχώς. Και φυσικά το gameplay της Ε3.

 

https://youtu.be/6uED22JERB8

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από το shooting και το h2h/melee φαίνεται μέτριο, το TLOU ήταν epic σε αυτό, αλλα υπάρχει χρόνος ακόμα όπως είπες, ελπίζω να βγει πριν το TLOU2 γιατί τα games είναι σχεδόν ίδια σε concept.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έδωσαν την εντύπωση πάντως πως το Lost Legacy έχει μεγαλύτερο scale από ότι περίμενα. Οπότε λογικό είναι να το προμοτάρουν περισσότερο. Ελπίζω να μάθουμε τα πάντα για TLOU το Δεκέμβρη στο PSX.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και φαίνεται κάργα δουλεμένο,μόνο έμενα μου φαίνετα μία από τα ίδια παικτικά?Σαν να το χω ξαναπαίξει ένα πράγμα,οι μηχανισμοί πάνω κάτω ίδιοι κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μηχανισμούς δεν μπορεί να είχε τίποτα τρελούς. Αρκετά ενδιαφέρον είναι το πλήθος των ζομπι (νομίζω τους λένε freakers) που έχουν καταφέρει να βάλουν στην εικόνα. Αυτό σε συνδυασμό με το stealth και αν έχει και δυνατή ιστορία, θα μετράει. Από shooting δεν φαίνεται να λέει πολλά πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με είχε φρικάρει (με την καλή έννοια) όταν το είχαν πρωτοδείξει το μπούγιο με τα ζόμπι.Μαμάτο φαίνεται σ αυτό το τομέα!

Anyway,θα το παίξουμε στο καιρό του και βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...

Εντωμεταξυ καιρο ηθελα να παρω ps απο την εποχη του 3 τοτε με το last of us. Και το παιχνιδι αυτο μαζι με τα αλλα exclusive επη με επεισε μετα απο τοσα χρονια να τσιμπησω κονσολα. Ελπιζω μην φαμε καμια πατατα στο τελος αν και ερχονται κ αλλες παιχνιδαρες απλα εχω μεγαλες προσδοκιες απο αυτο το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...