Προς το περιεχόμενο

Days Gone [PS4]


Θανος Δρακος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παίδες μία ερώτηση, είναι δύο trophies (μου λείπουν για την πλατίνα) που έχουν σχέση με πλαγιολίσθηση και νίτρο. Τί ακριβώς πρέπει να κάνεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, cuculos είπε

παίδες μία ερώτηση, είναι δύο trophies (μου λείπουν για την πλατίνα) που έχουν σχέση με πλαγιολίσθηση και νίτρο. Τί ακριβώς πρέπει να κάνεις; 

Φανταζομαι λες αυτα..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγω σκεφτομαι να το τιμησω παντως στα 20. Θα με ψηνε ενα "zombie game" μετα απο καιρο. Αφου το στρωσαν αρκετα αποτι διαβαζω,σιγουρα θα ναι σε πολυ καλυτερη κατασταση αποτι στο launch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Υπερβολικος , το αδικεις !

Ο λόγος ύπαρξης του emoticon στο τέλος είναι για να δείξει ότι κάνω πλακα, φυσικά και δεν είναι των 5 euro, μετριότατο, απλά όχι τόσο. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Υπερβολικος , το αδικεις !

Εγω παλι  πιστευω οτι ειναι τερμα overrated το παιχνιδι στα ματια πολλων. Προφανως και αξιζει στα 20ευρω το παιχνιδι,ειδικα μιας και εχει παρει και καποια patch βελτιωσης απο day one.

Αλλα κατι σχολια που διαβαζω στο internet με αποψεις κοσμου οτι ειναι λεει ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχουν παιξει και αυτης της γενιας,ειναι τερμα υπερβολικα σχολια,εκτος αν δεν εχουν παιξει πολλα παιχνιδια σε αυτη την γενια.

Καλο παιχνιδι overall που εχει τις στιγμες του,αλλα απεχει πολυ να μπει στα κορυφαια αυτης της γενιας βλεπε Witcher 3,Red Dead 2 και παει λεγοντας.

Ουτε η ιστορια του ειναι τιποτα το ιδιαιτερο,το gameplay/gunplay επισης δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο και σαν open world παιχνιδι,απλα σου γεμιζει ωρες με το πηγαινε ελα και τα quest ειναι τα κλασσικα του τυπου πηγαινε εκει σκοτωσε αυτο στο μεγαλυτερο κομματι.

Η ιδεα των nero points ειναι καλη μεν,αλλα ειναι κακο το να πρεπει να καθομαι να ασχοληθω με αυτα για να μπορω να μαθω το μεγαλυτερο μερος του backstory,το οποιο επρεπε απο μονο του το παιχνιδι να μου το παρουσιασει.

Το μεγαλυτερο παραπονο μου απο το παιχνιδι ειναι και στο πως ειναι δομημενο. Εχεις 3 κεντρικα camps που κανεις τις δουλειες για αυτα,αλλα ολο τον εξω κοσμο απο απειλες στην ουσια πρεπει να τον σκοτωσεις μονος σου.

Ακομα και τις ορδες των zombie/freakers. Για ποιο λογο να σε βοηθησει ξερω γω η ομαδα απο τα camps που ανεβαζεις φιλια. Μπα,κατσε τρεχα μονος σου σε ολο το map να τα βαλεις μονος σου γιατι....''λογικη''.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fulgore είπε

Εγω παλι  πιστευω οτι ειναι τερμα overrated το παιχνιδι στα ματια πολλων. Προφανως και αξιζει στα 20ευρω το παιχνιδι,ειδικα μιας και εχει παρει και καποια patch βελτιωσης απο day one.

Αλλα κατι σχολια που διαβαζω στο internet με αποψεις κοσμου οτι ειναι λεει ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχουν παιξει και αυτης της γενιας,ειναι απλα για γελια.

 

Καλα απο το " ενα απο  τα καλυτερα παιχνιδια της γενιας "  δεν περασε ουτε απ'εξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ομως το βλεπω παρα πολυ σε αλλα forum/facebook με πολλους να του βαζουν 9/10 για πλακα και μαλιστα πολλες φορες να χρησιμοποιουν και εκφρασεις του τυπου''φοβερο'',''τελειο''.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πολλα παιχνιδια γινεται αυτο δυστυχως. Το οτι σου αρεσει εσενα ή εμενα δεν το κανει το καλυτερο ολων των εποχων. Οταν κανεις κριτικη πρεπει να βλεπεις το πραγμα πιο αντικειμενικα, απο την αλλη, ο καθενας λεει μια αποψη χωρις να σκοτιζεται και ιδιαιτερα και καλα κανει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο είχε κάτι από walking dead , daryl dickson :P στη μηχανή κτλ . Μετα τον αρχικό ενθουσιασμό έβλεπες τα στραβά . Ε μετά από τόσο καιρό θα το έχουν πατσαρει και για τα τεχνικά θέματα  ;

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Και ομως το βλεπω παρα πολυ σε αλλα forum/facebook με πολλους να του βαζουν 9/10 για πλακα και μαλιστα πολλες φορες να χρησιμοποιουν και εκφρασεις του τυπου''φοβερο'',''τελειο''.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...