Προς το περιεχόμενο

Kaspersky Total Security 1Y 5 Devices £6.99 ~8,34€


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα...αγόρασα και εγώ κωδικό από αυτό που έχει προταθεί...απορία: εμένα λήγει αύριο ο κωδικός που είχα αγοράσει πέρσι...περιμένω να λήξει αύριο και περνάω τον νέο κωδικό ή μπορώ να τον περάσω από σήμερα; και αν ναι πώς; θα χρειαστεί να κατεβάσουμε την έκδοση του 17 ή σε αυτήν που έχουμε;

Καλημέρα!

το ίδιο εχω και εγω(λήγει σε 5 μέρες). Περνάς τον νέο κωδκο  κανονικά και θα ενεργοποιηθεί με την λήξη του προηγούμενου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

το ίδιο εχω και εγω(λήγει σε 5 μέρες). Περνάς τον νέο κωδκο  κανονικά και θα ενεργοποιηθεί με την λήξη του προηγούμενου

sorry, αν θεωρηθεί χαζή η ερώτηση...πώς ακριβώς γίνεται αυτό; μπορείς να με καθοδηγήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry, αν θεωρηθεί χαζή η ερώτηση...πώς ακριβώς γίνεται αυτό; μπορείς να με καθοδηγήσεις...

 

Ανόιγεις το Kaspersky,πατάς κάτω δεξιά που γράφει το υπόλοιπο της άδειάς σου και στο επόμενο παράθυρο σου έχει επιλογή να προσθέσεις κωδικό ενεργοποίησης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανόιγεις το Kaspersky,πατάς κάτω δεξιά που γράφει το υπόλοιπο της άδειάς σου και στο επόμενο παράθυρο σου έχει επιλογή να προσθέσεις κωδικό ενεργοποίησης.

Σ ευχαριστώ πολύ...ήταν λίγο μπέρδεμα στην αρχή με το activation code, αλλά το πέτυχα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα δεν εγινε η ενεργοποίηση του κωδικού που είχα προσθέσει , μέχρι χθες το βράδυ έγραφε στην άδεια ότι βρέθηκε νεο  κλειδί και θα ενεργοποιηθει αυτόματα με την λήξη της παρούσας άδειας που είχα  αλλα σήμερα ούτε κλειδί βλέπω ούτε και κάτι άλλο........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κάτι που δεν έχει αναφερθεί έως τώρα είναι εάν η άδεια μπορεί να χρησιμοποιηθεί για άλλα προϊόντα της εταιρείας, π.χ. KAV ή KIS.

Εγώ κρίνω περιττά κάποια απ' τα features του Total Security (τα οποία συν τοις άλλοις απαιτούν και περισσότερους πόρους/μνήμη απ' το σύστημα) και θα επιθυμούσα να ενεργοποιήσω το «κλασικό» Anti-Virus.

Το έχει επιχειρήσει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά καλημέρα , το εκανα και εγω σημερα και μου το πήρε κανονικά με paypal

 

Το απογευμα παω για εγκατάσταση σε PC και κινητό android και επιστρέφω με εντυπώσεις (ειδικά θέλω να δώ το safe kids)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Να χρησιμοποιήσετε Revolut που πρακτικά τα χρήματα τα έχει στην Barclays. Λογικά δεν θα σας ακυρώσουν.

 

Δεν εχει απολυτως καμια σχέση. Τυπικα αναφερεται σε πελατες της τραπεζας και συ δεν εισαι .&-

 

Παντως εγω ειμαι στον δευτερο μου χρόνο με κωδικό που ειχα αγοράσει πριν 1+ χρόνο και παιζουν ολα κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...