Προς το περιεχόμενο

huawei p9 lite


mitsarasdiamantidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα, στο παραπανω κινητο εντελως ξαφνικα χαθηκαν οι επαφες.. εκανα συγχρονισμο στους λογαριασμους αλλα τιποτα. καμμια ιδεα?? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ρυθμισεις των επαφων πρεπει να εχει εμφανιση ολων,δηλαδη τηλεφονου,καρτα σιμ και gmail μπορει ετσι να σου εμφανιστη κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω την βοηθεια σας, ημουν στο εξωτερκο για 3 μερες και χρησιμοποιουσα μονο το wifi, μολις εφτασα Ελλαδα ενεργοποιω τα δεδομενα αλλα τιποτα, εκλεισα ανοιξα το τηλεφωνο αλλα τιποτα, ενω συνδεεται το wifi τα δεδομενα με τιποτα,

τι να κανω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω την βοηθεια σας, ημουν στο εξωτερκο για 3 μερες και χρησιμοποιουσα μονο το wifi, μολις εφτασα Ελλαδα ενεργοποιω τα δεδομενα αλλα τιποτα, εκλεισα ανοιξα το τηλεφωνο αλλα τιποτα, ενω συνδεεται το wifi τα δεδομενα με τιποτα,

τι να κανω???

Σε ποιον παροχο είσαι ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εχω δυο ιδια κινητα, το ενα συνδεεται το αλλο οχι, κοιταξα και ηταν ιδιες οι ρυθμισεις και στα δυο.

Πηρα την wind και ρωτησα, τελικα δεν ειχε προβλημα το κινητο, το προβλημα ηταν οτι επειδη το κινητο ειναι καρτοσυνδεση και μου τελειωσαν τα χρηματα στη καρτα δεν μου εδινε καθολου δεδομενα, η κοπελα στην εξυπηρετηση πελατων μου εβαλε στο λογαριασμο 10 λεπτα του ευρο , εκανα εππανεκινηση και ολα καλα.

Ευχαριστω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...