Προς το περιεχόμενο

Olympiacos B.C


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλακεια να μην υπαρχει τοπικ για την ελληνικη ομαδα που παει για το πλεοεκτημα εδρας.

 

Με νικη σημερα λοιπον ανεβαινουμε βαθμολογικα.

Η λογικη λεει οτι θα ερθει.

 

Εχουμε ξεκινησει καλα εχοντας ουτερς λοτζεσκι απο τραυματισμους και σπανουλη με πυρετο.

 

Ο Μιλουτινοφ πια εχει δειξει τη κλαση του και τι περιμενε ο Ποποβιτς -κι ο Σφαιρό απο αυτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ώπα αδερφέ, τώρα είδα ότι άνοιξες τόπικ! Οπότε βάζω εδώ την ερώτηση που έκανα στους βάζελους

 

Που έκανε ανάλυση ο Γιαννάκης για τον Αντετοκούμπο που είπε ο τρόμπας ο Ιωάννου; Ήταν καλεσμένος στην εκπομπή της ευρωλίγκας; Έχουμε λινκ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε ρε το πρωτο ηταν περιπατος το δευτερο καθιζηση τελειως! Το παρατησαν το ματς νομιζαν οτι τελειωσε.

Ουτε ο κοουτς ηταν καλος σημερα, επεμεινε στον ανετοιμο και κακο σπανουλη κι ενω ηθελες σκορ εβγαλε τον Γκριν.

Ο δε μιτσοφ βαραγε μονος του ελευθερα τριποντα

 

Ουσιαστικα δεν αλλαξε κατι αλλα ερχονται ματς στη σερβια και με ρεαλ καλο θα ηταν οποτε σημερα να κερδιζαμε και να χαμε περιθωριο για μια ηττα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O στοχος του ΟΣΦΠ (θα πρεπει να) ειναι να αποφυγει τον ΠΑΟ σε πρωτο χρονο και σε δευτερο τον Ερ Αστερα. Οι υπολοιπες που θα συμπληρωσουν την 8δα δεν νομιζω οτι μπορουν να απειλησουν με break.

Τα υπολοιπα περι 1ης/2ης/3ης/4ης θεσης (πιο κατω δεν πεφτει με καμια δυναμη), ειναι καθαρα θεμα γοητρου. Μετα τη σημερινη ηττα απλως εχασε το πλεονεκτημα της επιλογης, καθως τον πρωτο λογο εχουν πλεον η Ρεαλ με

 

Οι αγωνιστικες απο εδω και περα για τις πρωτες 5 ομαδες του ομιλου ειναι καθαρα για τις διασταυρωσεις που θα επιδιωξει να εχει η καθε ομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O στοχος του ΟΣΦΠ (θα πρεπει να) ειναι να αποφυγει τον ΠΑΟ σε πρωτο χρονο και σε δευτερο τον Ερ Αστερα. Οι υπολοιπες που θα συμπληρωσουν την 8δα δεν νομιζω οτι μπορουν να απειλησουν με break.

Τα υπολοιπα περι 1ης/2ης/3ης/4ης θεσης (πιο κατω δεν πεφτει με καμια δυναμη), ειναι καθαρα θεμα γοητρου. Μετα τη σημερινη ηττα απλως εχασε το πλεονεκτημα της επιλογης, καθως τον πρωτο λογο εχουν πλεον η Ρεαλ με

 

Οι αγωνιστικες απο εδω και περα για τις πρωτες 5 ομαδες του ομιλου ειναι καθαρα για τις διασταυρωσεις που θα επιδιωξει να εχει η καθε ομαδα.

Δεν συμφωνώ.

Εγώ αν θα διάλεγα ομάδα θα διάλεγα τον Ερυθρό Αστέρα που θεωρώ ότι ποιοτικά είναι η χειρότερη από τις 4 ομάδες.

Ο ΠΑΟ είναι ιδιαίτερη περίπτωση και όσο και αν δεν τον θέλω γιατί μπορεί να κάνει το break το ίδιο εύκολο είναι να νικήσει και ο Ολυμπιακός στο ΟΑΚΑ.

Εγώ προσωπικά θέλω να νικήσουμε όσο περισσότερα ματς μέχρι το τέλος και οποίος αντίπαλος μας κάτσει έκατσε.

Για το χθεσινό έχω να πω ότι δίκαια χάσαμε αφού δεν βάλαμε μυαλό με την Νταρουσαφακα που έγινε ακριβώς το ίδιο πράγμα αλλά την γλιτώσαμε.

Πολύ κακός ο Σπανουλης δεν έπρεπε να είχε μείνει τόση ώρα στο παρκέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο Σπανουλης παει στα 35 μη ξεχνιεστε.

Ο Διαμαντιδης σε δηλωσεις στα 35 του μονος του ειχε πει οτι εχει χασει πολλα στοιχεια του παιχνιδιου του πλεον λογο ηλικιας και προσπαθει να βοηθησει σε αλλους τομεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν συμφωνώ.

Εγώ αν θα διάλεγα ομάδα θα διάλεγα τον Ερυθρό Αστέρα που θεωρώ ότι ποιοτικά είναι η χειρότερη από τις 4 ομάδες.

Ο ΠΑΟ είναι ιδιαίτερη περίπτωση και όσο και αν δεν τον θέλω γιατί μπορεί να κάνει το break το ίδιο εύκολο είναι να νικήσει και ο Ολυμπιακός στο ΟΑΚΑ.

Εγώ προσωπικά θέλω να νικήσουμε όσο περισσότερα ματς μέχρι το τέλος και οποίος αντίπαλος μας κάτσει έκατσε.

Για το χθεσινό έχω να πω ότι δίκαια χάσαμε αφού δεν βάλαμε μυαλό με την Νταρουσαφακα που έγινε ακριβώς το ίδιο πράγμα αλλά την γλιτώσαμε.

Πολύ κακός ο Σπανουλης δεν έπρεπε να είχε μείνει τόση ώρα στο παρκέ.

Ξεχασε το πλεονεκτημα εδρας που αν πεσετε με τον Παναθηναικο, παει περιπατο. Απο Μπασκονια, εφες ερυθρο ε θεωρω οτι ειμαστε καλυτεροι. Αν ημουν ο Σφαιροπουλος θα προσπαθουσα να μας αποφυγω, χωρις να καρφωθω. Να κανω κακες κινησεις στο παρκε.

Επισης για εσας, θεωρω οτι εινα αδικο. Υδρωσατε να φτασετε εδω για να καειτε σε ενα do or die με τον Παναθηναικο.

 

Πολυ official ονομα εχει αυτο το thread. Σαν να ειμαστε επιςιμη ιστοσελιδα ενα πραμα. Τι να πω, μεγεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ νομίζω ότι ο Ολυμπιακός αν μπορούσε να διαλέξει θα διαλεγε Αστέρα και μετά πιθανά Βασκόνια με την οποία έχει τρομερό σερί ασχετα αν τις τελευταίες 2 εβδομάδες οι "Ισπανοί" παίζουν εκπληκτικό μπάσκετ και πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αν ο ΟΣΦΠ χασει απο τον Ερ Αστερα με διαφορα 8 ποντων και πανω, το σεναριο να μεινει εκτος 4δας γινεται αρκετα πιθανο και ρεαλιστικο καθως θα αρκουν αλλες 2 ηττες στα παιχνιδια με Ρεαλ εντος, Εφες εκτος, ΤΣΣΚΑ εκτος (ο Αστερας εχει πολυ ευκολο προγραμμα ως το τελος και ανετα θα γραψει τουλαχιστον 2 νικες για να ισοβαθμισει με τον ΟΣΦΠ).

Και μαλιστα σε αυτο το σεναριο, προκειται να διασταυρωθει στους 8 με τον Ερ Αστερα. Εγω ως ΠΑΟ αν ηταν να εχω μειονεκτημα εδρας, η τελευταια ομαδα που θα ηθελα να μου κατσει (περα απο ΤΣΣΚΑ) θα ηταν ο Αστερας.

 

Παντα ομως παραμενει στο χερι του ΟΣΦΠ η υποθεση 4δα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχασε το πλεονεκτημα εδρας που αν πεσετε με τον Παναθηναικο, παει περιπατο. Απο Μπασκονια, εφες ερυθρο ε θεωρω οτι ειμαστε καλυτεροι. Αν ημουν ο Σφαιροπουλος θα προσπαθουσα να μας αποφυγω, χωρις να καρφωθω. Να κανω κακες κινησεις στο παρκε.

Επισης για εσας, θεωρω οτι εινα αδικο. Υδρωσατε να φτασετε εδω για να καειτε σε ενα do or die με τον Παναθηναικο.

Πολυ official ονομα εχει αυτο το thread. Σαν να ειμαστε επιςιμη ιστοσελιδα ενα πραμα. Τι να πω, μεγεια;

Με οποία ομάδα και αν πέσουμε θα είναι δύσκολα,όποτε μου είναι αδιάφορο ποιος θα είναι ο αντίπαλος.

Και ο ΠΑΟ περσι πανηγύριζε που έπεσε με την Μπασκονια και τελικά αποκλείστηκε με κάτω τα χέρια.

Ο Ολυμπιακός παντως χθες έχασε το μοναδικό εύκολο παιχνίδι που είχε ως το τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...