Προς το περιεχόμενο

Olympiacos B.C


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαφωνώ ότι χτες κερδίσαμε τον Green. Ο Green στα μάτια μου κερδισμένος είναι μέσα στη σεζόν. Έχει κάνει μια πολύ συμπαθητική χρονιά. Και μάλιστα το δίμηνο που έλειπε ο Σπανούλης με το τραυματισμό έκανε αρκετά καλά παιχνίδια. Απλά, με παιχνίδια όπως τα χτεσινά σφυρηλατεί χαρακτήρα. Εγώ θα θελα να παραμείνει. Θυμηθείτε τη πρώτη χρονιά του Λοτζέσκι, πόσο νωθρός ήταν στην Ευρολίγκα και διστακτικός.  Ο Γκριν του χρόνου θα ναι πολύ καλύτερος.

 

Αυτός που παρακαλάω να μη κερδήθηκε για ένα παιχνίδι μόνο είναι ο Γιανκ. Αν κρατήσει λίγο από χτες την ενέργεια και τη δύναμη και βάλει το μυαλό του να σκέφτεται περισσότερο μέσα στο παιχνίδι θα είναι συν μεγάλο για τη συνέχεια. 

 

Για τη διαιτησία τώρα είναι αστείο να μιλάμε. Όσες φάπες έφαγε ο πρίντεζης άλλες τόσες έφαγε ο ντάνστον από τον Γιανκ. Μοιρασμένη ήταν η διαιτησία, άφησαν τις επαφές, μη μαμουνιάζουμε για βλακείες.

 

 

Και σε άλλα νέα, όσοι πήρατε πήρατε.

 

http://www.sport-fm.gr/article/basket/kamini-tin-triti-to-sef/3353296

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τζαμπα δηλαδη περιμενω εδω και 2.5 ωρες στη διαδικτυακή σειρα...

 

Τσάμπα περιμένεις. Όσο ήμουν μέσα (γύρω στις 12 παρά) προσπάθησα να πάρω άλλο ένα και εξαφανίστηκαν τα πάντα, μη χάνεις τον καιρό σου

 

Θύρα 3 τμήμα 307

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γουστάρω Ιωάννου ειδικά όταν εκνευρίζει τέτοιους τύπους

 

7be701cb6b3f783372eb1c3969bb5742.jpg

 

εχει βαλει  φωτο προ 30ετιας??

35 χρονών, τον κυνηγάνε ανελέητα σε όλο το ματς και κάνει τέτοια πράγματα! Τι να πει κανείς γι' αυτόν τον άνθρωπο, γεννημένος για τα κρίσιμα!

 

Eγω προσεξα ότι καποιες φορες στην αμυνα εμενε μονος του κατω απ το καλαθι σε ρολο πιβοτ!...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ζηλεύω μάγκες, όποιοι έχετε την ευκαιρία, μη χάνετε τις παραστάσεις του μεγαλύτερου ηγέτη στην ιστορία της Ευρωλίγκας, ακόμα και στα μπασκετικά γεράματα. Θα κάνουμε πολλά χρόνια μέχρι να ξαναδούμε τέτοιον παίκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ρθει κανεις σεφ;;;

Πως να έρθουμε ρε Μαργαρίτα;Εδώ γίνεται της τρελής έπεσε η ιστοσελίδα από το πρωί.Για όσους είμαστε από επαρχία δυστυχώς δεν υπάρχει ελπίδα να βρούμε εισιτήριο σε τέτοια ματς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ρθει κανεις σεφ;;;

 

...Λαζάρου-Σκαρμούτσος σίγουρα και κάτι παίζει και για Μποτρίνι.

Μαμαλάκης άκυρος, θα πάει σε ένα τοπικό ποδοσφαίρου.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως υπάρχει αρκετός χώρος μεταξύ του παρκέ και των κερκίδων αναξιοποίητος.

Θα μπορούσαν να υποδεχτούν περισσότερο κόσμο.

Χρονιά τώρα δε το κάνουν, γιατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...