Προς το περιεχόμενο

Olympiacos B.C


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο Λοτζεσκι εντωμεταξύ υποτίθεται ότι θα προλάβαινε κάποια ματς από τα πλέι-οφ και τώρα δεν είναι σίγουρο αν θα παίξει στο F4 σε ενδεχόμενη πρόκριση...

Καλή επιτυχία στην ομάδα σήμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Λοτζεσκι εντωμεταξύ υποτίθεται ότι θα προλάβαινε κάποια ματς από τα πλέι-οφ και τώρα δεν είναι σίγουρο αν θα παίξει στο F4 σε ενδεχόμενη πρόκριση...

Καλή επιτυχία στην ομάδα σήμερα

Μπα δεν έπαιζε να προλάβει αγώνα , αρχικά λέγανε πολυ δύσκολα για το πέμπτο, μετά ουτε καν έπαιζε αυτο. Και για φ4 αν παμε , ειναι πολυ χλωμό αν και ο ιδιος το παλεύει πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα ασχημο feeling για αποψε. παιζουμε ΣΕΦ και υποτιθεται αυτο θα επρεπε να ειναι υπερ μας αλλα για καποιο λογο νομιζω ολο το αγχος θα ειναι στους δικους μας και οχι στην Εφες...

 

ελπιζω να διαψευστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα ασχημο feeling για αποψε. παιζουμε ΣΕΦ και υποτιθεται αυτο θα επρεπε να ειναι υπερ μας αλλα για καποιο λογο νομιζω ολο το αγχος θα ειναι στους δικους μας και οχι στην Εφες...

 

ελπιζω να διαψευστω.

Κι όμως θα νικήσει ο Ολυμπιακός σήμερα.Εχω καλό προάισθημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο 5ρια εχει η Εφες και τα 2 φορτωμενα με φαουλ. Ειναι ωρα ο Σπανουλης να αφησει τους ηρωισμους και το one man show και να περασει την μπαλα στη ρακετα για να ολοκληρωθει η φθορα στους ψηλους των Τουρκων και παραλληλα να βαλει και κανα συμπαιχτη του στο παιχνιδι.

 

Οι Τουρκοι αρκετα συγκεντρωμενοι σημερα, αλλα δεν ξερω τι ψυχικα αποθεματα εχουνε για τετοια ματς. Τα μεχρι τωρα δειγματα -εξαιρεση το 2ο ματς- δεν τους ευνοουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι λες και έχουμε πάρει σκορ από άλλον παίκτη. Λες και δεν έχεις δει ότι μέχρι τώρα μόνο αυτός τραβάει στο σκοράρισμα πέρα από τα όποια λάθη που έχει κάνει και ότι έχουμε χάσει φάσεις από κάτω από το καλάθι σε 5 τουλάχιστον περιπτώσεις.Οπότε θα χαιρόμουν αν άρχιζε πάλι τα τρίποντα όπως στην πρώτη περίοδο μια και τα σουτ του του μπαίνουν.Στα υπόλοιπα τώρα βλέπω πολύ άγχος, και όπως είπε και άλλος φίλος δεν έχω καλό προαίσθημα για απόψε.Δεύτερο στοιχείο είναι ότι δεχόμαστε πολύ εύκολα καλάθι.Πρέπει να παίξουμε ακόμα πιο δυνατά και συγκεντρωμένα στο δεύτερο ημίχρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην άμυνα χωλαίνει ο γάβρος. Πρέπει να κάνει αλλαγές ο coach γιατί βάζουν ευκολα καλάθια. Κατι έχουν ετοιμάσει με Περάσοβιτς.

Σήμερα έχουν και το 3π για πρώτη φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι λες και έχουμε πάρει σκορ από άλλον παίκτη.Αυτό το κόλλημα με τον Σπανούλη σε κάθε σου post έχει αρχίσει να κουράζει ακόμα και μένα που έχω γαϊδουρινή υπομονή.Λες και δεν έχεις δει ότι μέχρι τώρα μόνο αυτός τραβάει στο σκοράρισμα πέρα από τα όποια λάθη που έχει κάνει και ότι έχουμε χάσει φάσεις από κάτω από το καλάθι σε 5 τουλάχιστον περιπτώσεις.Οπότε θα χαιρόμουν αν άρχιζε πάλι τα τρίποντα όπως στην πρώτη περίοδο μια και τα σουτ του του μπαίνουν.Στα υπόλοιπα τώρα βλέπω πολύ άγχος, και όπως είπε και άλλος φίλος δεν έχω καλό προαίσθημα για απόψε.Δεύτερο στοιχείο είναι ότι δεχόμαστε πολύ εύκολα καλάθι.Πρέπει να παίξουμε ακόμα πιο δυνατά και συγκεντρωμένα στο δεύτερο ημίχρονο.

Περασμα μπαλας στη ρακετα στο Β ημιχρονο, Μπιρτς αναστηθηκε γιατι -προφανως- δεν μπορουν να αμυνθουν οι φορτωμενοι ψηλοι με φαουλ ΚΑΙ Ντανστον 4ο φαουλ και ουσιαστικα εκτος καθε διεκδικησης ΚΑΙ Κερκ 4ο φαουλ,15-6 σερι ο ΟΣΦΠ στα μεσα της 3ης περιοδου.

 

Ξαναδιαβασε τωρα το ποστ μου και το ποστ σου και πες μας με οση αντικειμενικοτητα αντεχεις, ποιος λεει μπαρουφες (χαρακτηριζονται και αλλιως αμα εχεις φαντασια) και ποιος μιλησε με μπασκετικη λογικη που τελικως εφαρμοστηκε και στο παρκε. (Θα ναι κι ο Σφαιροπουλος εμπαθης με τον Σπανουλη, δεν εξηγειται αλλιως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε προφανή πτώση ο Ολυμπιακός, ο Σπανουλης δε δινει απ το δεξί στο αριστερό, αν είχαμε ερτελ θα μαςταν φαβορί, ο Μάντζαρης ειναι για α2 κλπ κλπ κλπ

 

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

 

ΦΕΡΤΕ ΜΑΣ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΟΟΟΟ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕ Σ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩ Ω

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χοψονιδου εγκυος.. τα σημαδια ηταν εκει... γιατι κατεβηκαν οι της Εφες να παιξουν δεν καταλαβα!! χααχαχα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...