Προς το περιεχόμενο

MICROSOFT WIRELESS DISPLAY ADAPTER 12.90 € eshop


georgebi1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Update : Το δοκιμασα και παιζει κανονικα ΟΜΩΣ στην τηλεοραση που θελω να το βαλω ΔΕΝ εχω usb ( χαλασε)

Οποτε αφου δεν παιρνει απο πουθενα ρευμα μου ειναι αχρηστο.

 

Οποιος το θελει το δινω ΟΣΟ το πηρα,θεσσαλονικη.

 

Παιζει να παρω ρευμα απο την πριζα μεσω usb ;;Καναν ανταπτορα κλπ να παω να παρω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Update : Το δοκιμασα και παιζει κανονικα ΟΜΩΣ στην τηλεοραση που θελω να το βαλω ΔΕΝ εχω usb ( χαλασε)

Οποτε αφου δεν παιρνει απο πουθενα ρευμα μου ειναι αχρηστο.

 

Οποιος το θελει το δινω ΟΣΟ το πηρα,θεσσαλονικη.

 

Παιζει να παρω ρευμα απο την πριζα μεσω usb ;;Καναν ανταπτορα κλπ να παω να παρω ;

Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά λογικά γίνεται και από πρίζα και από powerbank.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά λογικά γίνεται και από πρίζα και από powerbank.

Θα ψάξω να βρω usb να το βάλω στη πρίζα και από εκεί να πάρει ρεύμα, πάντως στην άλλη τηλεόραση μου με το κινητό δουλεύει κανονικά (xiaomi redmi note 4 global edition).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update : Το δοκιμασα και παιζει κανονικα ΟΜΩΣ στην τηλεοραση που θελω να το βαλω ΔΕΝ εχω usb ( χαλασε)

Οποτε αφου δεν παιρνει απο πουθενα ρευμα μου ειναι αχρηστο.

 

Οποιος το θελει το δινω ΟΣΟ το πηρα,θεσσαλονικη.

 

Παιζει να παρω ρευμα απο την πριζα μεσω usb ;;Καναν ανταπτορα κλπ να παω να παρω ;

οχι δεν ειναι αναγκαιο να το συνδεσεις στη usb της τηλεόρασης και να δεσμευσεις θύρα.

 

παίζει με οτιδήποτε τροφοδοσία μπορει να σου δώσει 5v dc - 500mA (και πάνω), δηλαδή μετασχηματιστής τροφοδοτικου κινητου, powerbank, κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν ειναι αναγκαιο να το συνδεσεις στη usb της τηλεόρασης και να δεσμευσεις θύρα.

 

παίζει με οτιδήποτε τροφοδοσία μπορει να σου δώσει 5v dc - 500mA (και πάνω), δηλαδή μετασχηματιστής τροφοδοτικου κινητου, powerbank, κλπ

Δωσε κάνα link τι να ψάξω να βρω γιστι κόλλησα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το πήρε κανείς από θεσσαλονίκη και τελικά δεν το χρειάζεται το παίρνω (στην τιμή της προσφοράς) υπάρχει μια μικρή περίπτωση κι από Αθήνα κοντά Μαρούσι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φορτιστής του κινητου σου ή κάτι παρόμοιο

Οκ το έκανα σε ευχαριστώ...

Φαίνεται καλή περίπτωση το σύνδεσα μέχρι στιγμής με το κινητό, με τον υπολογιστή πως θα γίνει να το συνδέσω και να τρέχω τις ταινίες από εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ το έκανα σε ευχαριστώ...

Φαίνεται καλή περίπτωση το σύνδεσα μέχρι στιγμής με το κινητό, με τον υπολογιστή πως θα γίνει να το συνδέσω και να τρέχω τις ταινίες από εκεί;

Πρώτο hit στο Google

https://www.microsoft.com/accessories/en-us/support/how-to/adapters/setup

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ το έκανα σε ευχαριστώ...

Φαίνεται καλή περίπτωση το σύνδεσα μέχρι στιγμής με το κινητό, με τον υπολογιστή πως θα γίνει να το συνδέσω και να τρέχω τις ταινίες από εκεί;

rtfm

ή 

google it 

ή 

διαβασε μερικες σελίδες πίσω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε και εμένα το Note 3 δεν συνδέθηκε. Ενώ το βλέπει το στικάκι και πάει να συνδεθεί και στην τηλεόραση γράφει το όνομα του κινητού ότι συνδέετε, μετά από λίγο βγάζει cannot connect

Περίεργο ρε συ, εμένα όχι μόνο συνδέεται σε δευτερόλεπτα, αλλά είναι και πολύ stable η σύνδεση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...