Προς το περιεχόμενο

MICROSOFT WIRELESS DISPLAY ADAPTER 12.90 € eshop


georgebi1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κακό με το Chromecast είναι ότι θέλει να υπάρχει δίκτυο wifi και με καλό σήμα, που έγραψε και ο k_dinos. Αυτό εδώ ουσιαστικά κάνει την τηλεόραση/ το monitor ασύρματα. Εγώ, π.χ., το θέλω για να βλέπω τα βίντεο που τραβάω με το G3 σε τηλεοράσεις ξενοδοχείων. Απ' ό,τι διαβάζω σε σχόλια χρηστών μπορεί να μην παίζει με το δικό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το κακό με το Chromecast είναι ότι θέλει να υπάρχει δίκτυο wifi και με καλό σήμα. Αυτό εδώ ουσιαστικά κάνει την τηλεόραση/ το monitor ασύρματα. Εγώ, π.χ., το θέλω για να βλέπω τα βίντεο που τραβάω με το κινητό σε τηλεοράσεις ξενοδοχείων. Μόνο τσεκάρετε με τη συσκευή σας γιατί δεν παίζει με όλες απ' ό,τι διαβάζω.

Όταν λες δεν παίζει με όλες; παράδειγμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λες δεν παίζει με όλες; παράδειγμα;

Κατι ακόμα . νομίζω δεν παιζει σε παλιά pc η σε amd cpus!!

στο παλιό λαπτοπ μου δεν παίζει !( : Pavilion Hp dv5 1080ev (T9400 intel) 8-9 χρόνων)

στο cube i7 stylus παιζει κανονικά  (core m και realtek ασύρματη καρτα).

δυστυχώς δεν έχω amd cpu σε φορητή συσκευή να δοκιμάσω .

 

σε συγχρονα λαπτοπ λογικα παιζει κανονικά (5 χρονια -) που λογικά υποστηρίζεται απο τον επεξεργαστή και το wireless

 

καλο είναι ο topic starter να το βάλει στην πρώτη σελίδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όταν λες δεν παίζει με όλες; παράδειγμα;

Κατι ακόμα . νομίζω δεν παιζει σε παλιά pc η σε amd cpus!!

στο παλιό λαπτοπ μου δεν παίζει !( : Pavilion Hp dv5 1080ev (T9400 intel) 8-9 χρόνων)

στο cube i7 stylus παιζει κανονικά (core m και realtek ασύρματη καρτα).

δυστυχώς δεν έχω amd cpu σε φορητή συσκευή να δοκιμάσω .

 

σε συγχρονα λαπτοπ λογικα παιζει κανονικά (5 χρονια -) που λογικά υποστηρίζεται απο τον επεξεργαστή και το wireless

 

καλο είναι ο topic starter να το βάλει στην πρώτη σελίδα

Νταξει i3 έχω 6ετιας, νομίζω το 70% των χρηστών έχει 6 ετών κ πάνω μηχανάκια.

Αρα σε λίγους δεν θα παίζει κ αυτό δεν είναι σίγουρο. Το παράγγειλα.. Αντε να δούμε πότε θα έρθει Θεσσαλονίκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και extend (προσωπικά με βολεύει παραπάνω από το mirror) 

Μπορείς να κάνεις προβολή μόνο στη δεύτερη οθόνη? (δηλαδή του λαπτοπ πχ να μη λειτουργεί καθόλου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να κάνεις προβολή μόνο στη δεύτερη οθόνη? (δηλαδή του λαπτοπ πχ να μη λειτουργεί καθόλου)

(συγνωμη για την πρώτη απαντηση δεν το διαβασα καλα :P)

δεν το εχω δοκιμασει . νομιζω ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμφιβάλλω πολύ για το αν θα μπορεί να κάνει streaming video χωρίς σπασίματα. (το μοντέλο λογικά είναι το  Microsoft CG4-00001)

 

εδώ για reviews : https://www.amazon.com/Microsoft-Wireless-Display-Adapter-v1/dp/B00J9C2JDG

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμφιβάλλω πολύ για το αν θα μπορεί να κάνει streaming video χωρίς σπασίματα. (το μοντέλο λογικά είναι το Microsoft CG4-00001)

 

εδώ για reviews : https://www.amazon.com/Microsoft-Wireless-Display-Adapter-v1/dp/B00J9C2JDG

Δηλαδή δεν θα την παλεύει ούτε για YouTube;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω 1,5 χρονο κ καθεται στο συρταρι.

Το ειχα παρει προσφορα απο ms τοτε στα 30ευρω.Εξυπνο αλλα πτε δεν δουλεψε σωστα.κολληματα κ απειρο λαγκ ακομα κ στο ενα μετρο αποσταση.απλα προσπεραστε το αν δεν θελετε να χασετε 12,9...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλευει με android κινητα;;;

βαριέσαι να γυρίσεις μια σελίδα πισω ?(3 σειρά .... για να μην διαβασεις πολυ) 

http://www.insomnia.gr/topic/639776-microsoft-wireless-display-adapter-1290-€-eshop/page-2#entry55549679

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...