Προς το περιεχόμενο

Κοινοποίηση τοποθεσίας σε πραγματικό χρόνο έρχεται επιτέλους στο Google Maps


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πιστεύω θα χάσει πόντους με αυτή την κίνηση.

 

Δεν ειπαμε ότι θα πέσει και έξω (πράγμα αδύνατο γιατί είναι γίγαντας) αλλά κάτι θα χάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού έτσι κι αλλιώς σε παρακολουθούν, τουλάχιστον ας βγει και κάτι χρήσιμο για το χρήστη από αυτό 

 

εμένα με βόλευε πολύ το latitude αλλά δεν ήθελα να ασχολούμαι με social apps, ήθελα να ξέρω πού είναι συγκεκριμένα άτομα και αυτοί το ίδιο για εμένα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχάς υπάρχει app που κανει ακριβως οτ ιδιο οποτε δεν μπορω να πω οτι ντε και καλα το περιμενα στο googlemaps.και το googlemaps θα την κάνει share μονο σε οποιον εχει gmail ? αν εγω θελω πχ σε καποιον αλλο που δεν εχει τοτε τι γινεται?αυτο παντως το λύνει η παραπλήσια εφαρμογή glympse την εχω χρησιμοποιείσει περιπου 3-4 χρονια. στέλνεις στον αλλον ενα url και σε βλεπει στο χαρτη να κουνιεσαι και δεν χρειαζεται ουτε fb ουτε gmail ουτε τπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχάς υπάρχει app που κανει ακριβως οτ ιδιο οποτε δεν μπορω να πω οτι ντε και καλα το περιμενα στο googlemaps.και το googlemaps θα την κάνει share μονο σε οποιον εχει gmail ? αν εγω θελω πχ σε καποιον αλλο που δεν εχει τοτε τι γινεται?αυτο παντως το λύνει η παραπλήσια εφαρμογή glympse την εχω χρησιμοποιείσει περιπου 3-4 χρονια. στέλνεις στον αλλον ενα url και σε βλεπει στο χαρτη να κουνιεσαι και δεν χρειαζεται ουτε fb ουτε gmail ουτε τπτ.

Aπό πού προκύπτει ότι χρειάζεσαι gmail για να χρησιμοποιήσεις την υπηρεσια; Google maps απλως χρειάζεσαι, εκτός και αν κατάλαβα λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού έτσι κι αλλιώς σε παρακολουθούν, τουλάχιστον ας βγει και κάτι χρήσιμο για το χρήστη από αυτό 

 

εμένα με βόλευε πολύ το latitude αλλά δεν ήθελα να ασχολούμαι με social apps, ήθελα να ξέρω πού είναι συγκεκριμένα άτομα και αυτοί το ίδιο για εμένα 

#vault7 έχεις παρακολουθήσει καθόλου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...