Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

58b24d5fbedb6_C2gvJIsVIAAUDPs.jpglarge.j

Καινουριο BR game απο τον ιδιο τον creator του ειδους 

Κυκλοφόρησε 23 Μαρτίου στο steam και έχει προσελκύσει κόσμο και κοσμάκη . Θα είναι σε EA για περίπου 6 μήνες όπου και θα κάνουν focus στο optimisation του παιχνιδιού που είναι το κύριο πρόβλημα atm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ιδιο ειναι μονο στο οτι ειναι BR game...

Αν θες να το συγκρινεις , μοιαζει πιο πολυ με Arma 3 BR 

αυτό είναι..αυτός ο τύπος το κάνει..

Σε όλους αρέσουν τα φράγκα..από free mod σε developed φάση game ολόκληρο :lol:  ...αλλά για 30€ για EA μπαα..πήξαμε!

Δεν με συγκινεί και πολύ το παιχνίδι,ελπίζω να είναι πολύ ανώτερο από το h1z1

 

 

PLAYERUNKNOWN aka Brendan Greene, is a pioneer of the Battle Royale genre. As the creator of the Battle Royale game-mode found in the ARMA series and H1Z1 : King of the Kill, Greene is co-developing the game with veteran team at Bluehole to create the most diverse and robust Battle Royale experience to date

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι θελει ακομα αρκετη δουλεια. Το performance του προς το παρον ειναι χαλια. Αν στρωσουν ορισμενα πραγματα θα ειναι κατα πολυ ανωτερο απο το H1Z1 εαν δεν ειναι ηδη. Πολλα weapons fully customizable και το shooting του χρονια μπροστα σε σχεση με το H1Z1. Εχει 2 μερες εχω φαει κολλημα!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν μπαίνω πια στην διαδικασία, γιατί το μονο που καταφέρνεις είναι να κουράζεσαι παίζοντας unfinished/unoptimized games και όταν κάνει release (άμα κάνει) και έχουν fixed/added τα πάντα το έχεις ήδη βαρεθεί imo. Στο είδος του πάντως είναι το καλύτερο που έχω δει μέχρι τώρα. Σίγουρο buy όταν βγει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν μπαίνω πια στην διαδικασία, γιατί το μονο που καταφέρνεις είναι να κουράζεσαι παίζοντας unfinished/unoptimized games και όταν κάνει release (άμα κάνει) και έχουν fixed/added τα πάντα το έχεις ήδη βαρεθεί imo. Στο είδος του πάντως είναι το καλύτερο που έχω δει μέχρι τώρα. Σίγουρο buy όταν βγει.

 

^αυτό ακριβώς..

ας κάνουν άλλοι τους beta testers που χουν σκάσει χρήματα..

Παλιά μας παρακαλούσαν να τους κάνουμε,μας πληρώναν κιόλας..τώρα τους πληρώνουμε :P

 

Το παιχνιδι θελει ακομα αρκετη δουλεια. Το performance του προς το παρον ειναι χαλια. Αν στρωσουν ορισμενα πραγματα θα ειναι κατα πολυ ανωτερο απο το H1Z1 εαν δεν ειναι ηδη. Πολλα weapons fully customizable και το shooting του χρονια μπροστα σε σχεση με το H1Z1. Εχει 2 μερες εχω φαει κολλημα!

Ωραία ωραία!Ενημέρωνε μας!

Ε αυτό έλειπε να μην ήταν καλύτερο από το σάπιο h1z1..πολύ πλαστικό είναι το h1z1..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^αυτό ακριβώς..

ας κάνουν άλλοι τους beta testers που χουν σκάσει χρήματα..

Παλιά μας παρακαλούσαν να τους κάνουμε,μας πληρώναν κιόλας..τώρα τους πληρώνουμε :P

 

Ωραία ωραία!Ενημέρωνε μας!

Ε αυτό έλειπε να μην ήταν καλύτερο από το σάπιο h1z1..πολύ πλαστικό είναι το h1z1..

 

Δεν σε αναγκαζει κανεις να παιξεις κατι που δεν θες

Το παιχνιδι 2 μερες σε EA και εχει λιγοτερα bugs απο full released game . Για το οτι ειναι unoptimised εχουν μιλησει ανοιχτα οτι δεν εχουν κανει καθολου και εχουν ηδη δωσει dates για το ποτε σκοπευουν να βαλουν patch

 

55 χιλιαδες παιχτες στο Steam btw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπηκα λιγο αρκετα καλο ειναι :P  απλα θελει optimize .. και νομιζω lagaroun λιγο οι σερβερς ?  δεν σε βρηκα στο steam sniper_css_3 ....

 

 

ps: οπως λενε τα παιδια πανο ... οντως πολυ ωραια τα οπλα και τα mods ... γενικα  αν το δουλεψουν ... θα γινει ανετα καλυτερο απο το h1z1  ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε αναγκαζει κανεις να παιξεις κατι που δεν θες

Το παιχνιδι 2 μερες σε EA και εχει λιγοτερα bugs απο full released game . Για το οτι ειναι unoptimised εχουν μιλησει ανοιχτα οτι δεν εχουν κανει καθολου και εχουν ηδη δωσει dates για το ποτε σκοπευουν να βαλουν patch

 

55 χιλιαδες παιχτες στο Steam btw

εγώ απλώς δήλωσα ότι με τσατίζει που δεν βγάζουν πλέον τελειωμένα παιχνίδια,και έχει έρθει και έχει κάτσει η μόδα με τα τα EA και ότι πλέον δεν αγοράζω κανένα από αυτά τα παιχνίδια.

Πόσο μάλλον όταν κάνει 30€ το ΕΑ. και έχω πετάξει σε πολλά παιχνίδια τα χρήματα μου για να το συνεχίσω.Έχω στείλει πολλούς devs στα Λας Πάλμας να πίνουν πίνα κολάντα ενώ γω περιμένω να φτιάξουν το παιχνίδι τους.

Τίποτα παραπάνω,τίποτα λιγότερο..

Μην αρπάζεστε με αυτά που γράφουμε και μην γίνεστε φαν μπόιζ από το τίποτα.

Τα θέλουμε και τα έχουμε ανάγκη τα ωραία και καλά παιχνίδια. Απλώς το μοντέλο ΕΑ,πρέπει να πεθάνει!

 

Ναι το ξέρω ότι έχουν πει ωραίο το χρήμα το θέλουμε φέρτε το μας,αλλά δεν έχουμε ακουμπήσει την απόδοση,είναι γνωστή συνταγή πχια :P

 

One important thing to note. Client optimization takes time, and will not be solved in one single patch. We will be working hard over the next 6 months to ensure all players enjoy smooth gameplay with no lag or FPS drops.

 

να φανταστείτε πείστηκα τόσο πολύ,που σε 6μήνες θα το κοιτάξω τί έχουν κάνει :P

 

Καλά σήμερα έγινε ρεκόρ από παίχτες στο παιχνίδι και όσο πάει αυξάνονται..το hype είναι τρελό!

 

63,382

playing now

 
67,846

today's peak

 
67,846

all-time peak

 

 
Δεν είναι και άσχημα τα 2 εκατομμύρια που έβγαλαν ήδη σε 4 μέρες..! Από έναν μη-τελειωμένο τίτλο!
 
μακάρι κάποτε να τελειώσει το παιχνίδι,και να μην μείνει 2-3-4-5-6 χρόνια σε ΕΑ(βλέπε dayz). (ή πουν τέρμα γειά σας).και εννοείται να γίνει καλό.

Τότε θα το πάρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στατιστικα των οπλων
 

7ls7sezxotny.png


 
Κι ενα trick για να μεγαλωσετε το FoV
Πατε στο engine.ini του παιχνιδιου και κανετε copy paste το παρακατω
 
[/script/Engine.LocalPlayer] AspectRatioAxisConstraint=AspectRatio_MaintainYFOV

 

Η διαφορα μεταξυ default fov και πειραγμενου

 

http://imgur.com/a/7ERRn

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...