Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 minutes ago, giorgosmcmc said:

Ναι, και όταν τελειώνει να μπορεις να χρησιμοποιησεις το ρολο σαν scope

Θα είναι 1Χ και θα σου περιορίζει πολύ την ορατότητα. Δεν αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Zaytsev είπε

Θα είναι 1Χ και θα σου περιορίζει πολύ την ορατότητα. Δεν αξίζει.

Κατι θα κανει, αν το βάλουν σαν default οπλισμό πάνω σου, καλυτερα να ξεκινας με 1X απο καθόλου! Μπορει να εχει και αλλη χρήση επισης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Zaytsev είπε

Θα βγει νέο patch άμεσα...

Με 1080ti και τα frames τραβάνε drops συνεχώς, ως και 40ρια, ενώ πριν σπάνια έπεφτα κάτω από 120.

Φίλος με πιό αδύναμη κάρτα, δε μπορεί να παίξει καθόλου.

Τι ανάλυση?? Τίποτα 4k η ultrawides φαντάζομαι γιατί 1080p με screen scale 120, 144 πάντα(εξαιρούνται κάτι μικρά drops που κάνει σε όλους το uptime είναι 90%+ εκεί).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 minutes ago, Zaytsev said:

Θα βγει νέο patch άμεσα...

Με 1080ti και τα frames τραβάνε drops συνεχώς, ως και 40ρια, ενώ πριν σπάνια έπεφτα κάτω από 120.

Φίλος με πιό αδύναμη κάρτα, δε μπορεί να παίξει καθόλου.

Κάνουν όλοι παράπονα απ το πρωί πάντως στο φορουμ που διάβασα. Δεν έχω μπει καν να δοκιμάσω είναι η αλήθεια. Τόσο τραγικά είναι όντως; :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τραγικό update, κλασσικό Pubg δλδ.... στο release note απλά όπου γράφει improved/fixed αντικαταστήστε το με τη λέξη destroy.

Ps θα δοκίμασω τον τεστ σερβερ.... 13gb θεούληδες είναι 1.jpg.79707dbae1235229764844915f88b50e.jpg

Επεξ/σία από leros2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως λενε το καινουργιο battle royale? Αντε μπας και παιξουμε κανα σοβαρο παιχνιδι γιατι το pubg δυστυχως οπως ειναι θα παραμεινει μια ζωη

Επεξ/σία από AllNatural
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, ADHD said:

Τι ανάλυση?? Τίποτα 4k η ultrawides φαντάζομαι γιατί 1080p με screen scale 120, 144 πάντα(εξαιρούνται κάτι μικρά drops που κάνει σε όλους το uptime είναι 90%+ εκεί).

1440 παίζω με screen scale 120. Όσο και αν είχΕΣ, δεν το έχΕΙΣ. Μετά το σημερινό, δεν έχω ακούσει ούτε έναν να μην έχει πρόβλημα.

22 minutes ago, AllNatural said:

Πως λενε το καινουργιο battle royale? Αντε μπας και παιξουμε κανα σοβαρο παιχνιδι γιατι το pubg δυστυχως οπως ειναι θα παραμεινει μια ζωη

Fortnite. Πολύ παιδικό και πολύ καρτουνίστικο για τα γούστα μου.

Παιχνίδι τέτοιου μεγέθους, 1, 2, 25εκ παίκτες, δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχει προβλήματα. Το gameplay μετράει και το balance. Προς το παρόν εκεί, τα καταφέρνει. Μην το συγκρίνετε με CS:GO και συναφή που οι πίστες είναι 10Χ10 μέτρα και τα γραφικά δεκαετίας του 1980...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, AllNatural said:

Υπαρχει και αλλο εκτος απο fortnite νομιζω απλα δεν ειναι ακομα σε κυκλοφορια

:lol:

Escape From Tarkov...

Με DLCs, που θα τα πληρώνεις εξτρά, όπλα, ρούχα κλπ.

125€ για το πλήρες πακέτο, από μια εταιρία που δεν έχει κάνει άλλο παιχνίδι στο παρελθόν.

Εγώ δεν την εμπιστεύομαι να της τα ακουμπήσω. Ας το κάνουν άλλοι κι αν πιάσει, βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

OFFTOPIC

Για οποιον αναρωτιεται πως λεγεται το καινουριο battle royale. Και δε μιλαμε για ''παιχνιδακι'' (pubg) αλλα για μεγαλη κυκλοφορια.

 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Zaytsev είπε

1440 παίζω με screen scale 120. Όσο και αν είχΕΣ, δεν το έχΕΙΣ. Μετά το σημερινό, δεν έχω ακούσει ούτε έναν να μην έχει πρόβλημα.

Εχω 5-6 frames λιγοτερα σε κάποιες περιπτώσεις, benchmark δεν υπαρχει για να κρινουμε οποτε με οτι εχω δει εμπειρικά εχω κολλημένα 141 με gsync με τα γνωστα dips απλα 5-6 frames λιγότερα όπως είπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοί"ξαναγράφουν" το παιχνίδι κάθε φορά φαίνεται :lol:

Έχω κλειδωθεί εκτός steam λόγω γ#μημενης vodafone ( sms auth ) κ ΕΥΤΥΧΩΣ δε μπήκα εχθές φαίνεται, γιατί θα έφευγε καντήλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, giorgosmcmc said:

OFFTOPIC

Για οποιον αναρωτιεται πως λεγεται το καινουριο battle royale. Και δε μιλαμε για ''παιχνιδακι'' (pubg) αλλα για μεγαλη κυκλοφορια.

Καλό φαίνεται, αλλά θα δείξει πως θα καταφέρουν να στήσουν 16Χ16χλμ χάρτη, με 400 παίκτες και destructible objects... Εδώ το BF με 64 παίκτες και χάρτες που άντε να είναι 2Χ2χλμ και laggarei σαν τρελό ορισμένες φορές.

Όλοι θέλουμε ανταγωνισμό κι επιλογές, αλλά έχουμε δει στο παρελθόν πολλά αισιόδοξα πλάνα να πάνε στον πάτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...