Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 λεπτά πριν, billiboo είπε

καλησπερα παιδια , πιστευετε οτι αξιζει να αγορασει καποιος το pubg τωρα ή θα νεκρωσει σε κανα 2 μηνες?

Ναι αξιζει. Απλα αν μπορεις βρες το καπου πιο φθηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Τα καιρικά φαινόμενα έχουν σκοπό να τα ξαναβάλουν ;

Έτσι έχουν πει, μακάρι γιατί είναι ωραία φάση!

Τωρα για το πότε...ουδέν σχόλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νά και ένα παιχνίδι που εκμεταλεύεται την TV μου.

Η ΧΕ9005 υποστηρίζει σήμα 1080p/120Hz, οπότε τώρα με σκοτώνουν με 120fps και καθυστέρηση μόλις 8msec😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς θέμα με το voice-chat του παιχνιδιού? Μετά το τελευταίο μεγάλο update ενώ βλέπω οτι μιλάνε δεν ακούω τπτ.

Με τους γνωστούς μου παίζουμε με Discord, αλλά όταν πάω με randoms και αναγκαστικά θέλει in-game voice chat ...@@.

Έψαξα να δω τι γίνεται και βλέπω πως σε αρκετούς υπάρχει αυτό το θέμα με λύσεις που δε πιάνουν σε όλους του τύπου mute και unmute  λόγο bug

του παιχνιδιού , repair του game μέσο steam , ή ακόμα και ρυθμίσεις σε router , και παρ όλα αυτά ..και πάλι @@.

Ξέρει κανείς τπτ να μου δώσει τα φώτα του ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω αντιμετωπίσει κάτι, όχι.

Αρχικά βεβαιώσου ότι είναι δηλωμένο στα Windows ως default το σωστό μικρόφωνο και δοκίμασε ότι δουλεύει (sound level, boost).

Το discord δε λέει κάτι, αφού έχει δική του ρύθμιση, που μπορεί να είναι διαφορετική από τα Windows.

Πάντως πριν μήνες που το έκανε και σε εμένα, με το mute/umute δούλεψε, αλλά το game sound mute όχι το voice mute.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, CODEC είπε

Έχει κανείς θέμα με το voice-chat του παιχνιδιού? Μετά το τελευταίο μεγάλο update ενώ βλέπω οτι μιλάνε δεν ακούω τπτ.

Με τους γνωστούς μου παίζουμε με Discord, αλλά όταν πάω με randoms και αναγκαστικά θέλει in-game voice chat ...@@.

Έψαξα να δω τι γίνεται και βλέπω πως σε αρκετούς υπάρχει αυτό το θέμα με λύσεις που δε πιάνουν σε όλους του τύπου mute και unmute  λόγο bug

του παιχνιδιού , repair του game μέσο steam , ή ακόμα και ρυθμίσεις σε router , και παρ όλα αυτά ..και πάλι @@.

Ξέρει κανείς τπτ να μου δώσει τα φώτα του ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

ναι μαν σε καποια γκειμς απλα δεν θα δουλευει το voice chat σου ,ούτε θα σ ακουνε ουτε θα τους ακους 

16 ώρες πριν, billiboo είπε

καλησπερα παιδια , πιστευετε οτι αξιζει να αγορασει καποιος το pubg τωρα ή θα νεκρωσει σε κανα 2 μηνες?

αν θελεις να χαλασεις την ψυχική σου ηρεμία αγορασέ το 😂

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, billiboo said:

καλησπερα παιδια , πιστευετε οτι αξιζει να αγορασει καποιος το pubg τωρα ή θα νεκρωσει σε κανα 2 μηνες?

Δεν πρόκειται να νεκρώσει το game. Πάντα θα έχει κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, CODEC είπε

Έχει κανείς θέμα με το voice-chat του παιχνιδιού? Μετά το τελευταίο μεγάλο update ενώ βλέπω οτι μιλάνε δεν ακούω τπτ.

Με τους γνωστούς μου παίζουμε με Discord, αλλά όταν πάω με randoms και αναγκαστικά θέλει in-game voice chat ...@@.

Έψαξα να δω τι γίνεται και βλέπω πως σε αρκετούς υπάρχει αυτό το θέμα με λύσεις που δε πιάνουν σε όλους του τύπου mute και unmute  λόγο bug

του παιχνιδιού , repair του game μέσο steam , ή ακόμα και ρυθμίσεις σε router , και παρ όλα αυτά ..και πάλι @@.

Ξέρει κανείς τπτ να μου δώσει τα φώτα του ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Ρυθμισεις->Προστασια προσωπικων δεδομενων->  Να επιτρεπεται στις εφαρμογες η προσβαση στο μικροφωνο.

 

Βεβαιωσου οτι ειναι ενεργο.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, apathya είπε

Ρυθμισεις->Προστασια προσωπικων δεδομενων->  Να επιτρεπεται στις εφαρμογες η προσβαση στο μικροφωνο.

Βεβαιωσου οτι ειναι ενεργο.

Χίλια ευχαριστώ φίλε μου , απ όλα όσα έψαξα , αυτή η μαμακία ήταν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...