Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Doc1355 είπε

image.png.40a8cc6d6464aa1069830d8801047b9c.png

Έτσι σε θέλω αύριο (οι Karγες είναι χάρμα οφθαλμών)

μην αρχίσεις τα βηχαλακια και τις μυξουλες...

Ps:  ο doctor είναι competitive?

Επεξ/σία από leros2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Έτσι σε θέλω αύριο (οι Karγες είναι χάρμα οφθαλμών)

μην αρχίσεις τα βηχαλακια και τις μυξουλες...

Ps:  ο doctor είναι competitive?

 

Μπα θα παίξεις εσύ, τι μας λες;
Άσε γιατί έσπειρα τον θάνατο με το M24 μόλις...
 

Επεξ/σία από Doc1355
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας αρνητική εντύπωση με το Fortnite λόγω 3PP (camper's delight), σπαμαρισμα τοίχων και ραμπών και τελείως ελεεινής αίσθησης των όπλων, θα ήθελα να ρωτήσω για την κατάσταση του PUBG και αν αξίζει η αγορά του. Το gameplay που βλέπω σε streams μου αρέσει αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, ferongr είπε

Έχοντας αρνητική εντύπωση με το Fortnite λόγω 3PP (camper's delight), σπαμαρισμα τοίχων και ραμπών και τελείως ελεεινής αίσθησης των όπλων, θα ήθελα να ρωτήσω για την κατάσταση του PUBG και αν αξίζει η αγορά του. Το gameplay που βλέπω σε streams μου αρέσει αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

Έχει καλή αίσθηση των όπλων το παιχνίδι αλλά αν δεν σ αρέσουν οι campεριδες την πατησες. 

Αλήθεια που είδες camping στο fortnite? 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, ferongr είπε

Έχοντας αρνητική εντύπωση με το Fortnite λόγω 3PP (camper's delight), σπαμαρισμα τοίχων και ραμπών και τελείως ελεεινής αίσθησης των όπλων, θα ήθελα να ρωτήσω για την κατάσταση του PUBG και αν αξίζει η αγορά του. Το gameplay που βλέπω σε streams μου αρέσει αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

Εγω τα επαιξα μια μερα και τα δυο και πηρα το pubg.

Τα καρτουνιστικα γραφικα σε συνδυασμο με αυτα που αναφερεις,ειναι no go για μενα.

Τωρα τα παραπονα των παιδιων για το tickrate κτλ πιστευω ειναι προβλημα αν παιζεις competitive(επαιζα l4d competitive και οντως σε ενδιαφερουν ολες οι λεπτομερειες εκει).

Για casual gaming ειναι μια χαρα.Αν εχεις και καλη παρεα τοτε ειναι πολυ καλα.

ΥΓ.

Παντως αυτο που μετα το update δε προλαβαινεις καν να δεις τον αλλον,το παρατηρησα και εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, splanis είπε

Αλήθεια που είδες camping στο fortnite? 😛

Η προοπτική τρίτου προσώπου (3pp, 3rd person perspective) επιτρέπει σε κάποιον να κάθεται κρυμμένος κάτω από ένα παράθυρο και να έχει οπτικό πεδίο χωρίς να φαίνεται ο ίδιος. Επίσης το ίδιο γίνεται και στις γωνίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, ferongr είπε

Η προοπτική τρίτου προσώπου (3pp, 3rd person perspective) επιτρέπει σε κάποιον να κάθεται κρυμμένος κάτω από ένα παράθυρο και να έχει οπτικό πεδίο χωρίς να φαίνεται ο ίδιος. Επίσης το ίδιο γίνεται και στις γωνίες.

εννοειται πως ισχυει αυτό αλλά αυτό γίνεται κυρίως στο pubg tpp , στο fortnite που ναι μεν ειναι tpp εφόσον υπάρχει το building και δεν μπορεις να κρυφτεις ευκολα πισω απο covers κλπ καθως ολα σπανε, μονο στο pubg το 3rd person peek εχει τοση μεγαλη σημασια (έτσι νόμιζα και γω πριν παιξω fortnite και σιχαινομουν τα 3rd person ;) )

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν παίζω 3pp γενικά. Τεσπά, "δάγκωσα τη σφαίρα" και έδωσα τα 18.5€. Τουλάχιστον δεν είναι τα 90+ που έδωσα για το Destiny 2 που δεν το πολυευχαριστήθηκα.

Επεξ/σία από ferongr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...