Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω σταματήσει το pubg και δεν έπαιξα το νέο μαπ αλλά έβαλα λίγο  shroud χθες και στο landing είχε 45(!) fps με 1080ti 8700k οπότε δεν νομίζω ότι είναι υπερβολικός ο φιλος

  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Shroud:

Gaming PC:

  • Mobo: ASUS Maximus X Formula
  • CPU: Intel Core i7 8700K @5.3
  • GPU: ASUS STRIX 1080TI
  • RAM: HyperX PREDATOR 32GB
  • OS: Windows 10
  • SSD: HyperX Predator M.2 2280 960GB
  • Case: CORSAIR 750D

Streaming PC:

  • Mobo: ASUS TUF X299 Mark 2
  • CPU: Intel Core i9 7900x
  • GPU: GeForce GTX 1060
  • RAM: HyperX Predator 32GB
  • OS: Windows 10
  • SSD: HyperX 3K 480GB
  • Case: Corsair 760T
  • Capture Card: Avermedia Extreme Cap U3

 

 

Αν αυτα τα specs δεν μπορουν να τρεξουν ενα παιχνιδι 60+fps (στο landing) με aa textures high και τα αλλα very low , τοτε κατι παει λαθος στο game

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σαν να εστρωσε λιγο το πραγμα με τα fps σε ultra settings αλλα εξακολουθει να τρεχει χειροτερα σε σχεση με πριν, παντως κατι δε μου αρεσει στο σχεδιασμο, textures του συγκεκριμενου χαρτι, παρατηρησα οτι εβαλαν και καινουρια οπλα με το τελευταιο patch.

yCx3u0Z.jpg

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ το παιχνίδια έχει ενα κάρο θέματα και εμείς γκρινιάζουμε για τα χαμηλά fps με το αλεξίπτωτο...  λες και τα θυμάται κανείς με το που πατήσει το πόδι του στο έδαφος 😂

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, leros2004 είπε

εμείς γκρινιάζουμε για τα χαμηλά fps με το αλεξίπτωτο...  λες και τα θυμάται κανείς με το που πατήσει το πόδι του στο έδαφος 😂

Ποιος ειπε οτι τα χαμηλα fps εξαλείφονται με το που πατησεις το ποδι σου στο εδαφος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο παιχνίδι παίζω κάθε μέρα.... ξέρω τι συμβαίνει και σας καταλαβαίνω, ένα παιχνίδι είναι δεν θ κάτσουμε να σκάσουμε κιόλας... 

Ps: Splanis εσυ δεν δικαιούσαι να μιλάς γιατί είσαι κάτω απο τα recommended specs... που πας με 8gb ram :P Αν στριμάρεις κιόλας κλάφτα Χαράλαμπε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, leros2004 είπε

Το ίδιο παιχνίδι παίζω κάθε μέρα.... ξέρω τι συμβαίνει και σας καταλαβαίνω, ένα παιχνίδι είναι δεν θ κάτσουμε να σκάσουμε κιόλας... 

Ps: Splanis εσυ δεν δικαιούσαι να μιλάς γιατί είσαι κάτω απο τα recommended specs... που πας με 8gb ram :P Αν στριμάρεις κιόλας κλάφτα Χαράλαμπε 

το έχω παρατήσει το game και έχω βρει την υγειά μου :P

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες εγώ με τον υπολογιστή της υπογραφής ακόμα και όταν είχα 1060 το παιχνίδι πήγαινε άριστα... μόνο τους σερβερς θεωρώ θέμα προσωπικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που βάζω διάφορα φρι παιχνίδια κόπιες του pubg και τρέχουν νεράκι, τα animations γίνονται άμεσα (σήκω, κάτσε, ξάπλα, σκαρφάλωσε, κτλ) και το ποντικάκι μου πάει σβέλτα πέρα δώθε - δεν μπορώ να το καταλάβω. Εντάξει δεν θεωρώ καλό παίχτη τον εαυτό μου, παίζω και σε TV μεγάλη με περισσότερο input lag, αλλά την διαφορά σε άλλα παιχνίδια την καταλαβαίνω.  Πχ. Παίζω το καθόλου σοβαρό φαινομενικά Cuisine Royal κ τρέχει άψογα, η συμπεριφορά του παίχτη- animations κινήσεις-να μαζεύεις όπλα από το πάτωμα κτλ- όλα άμεσα. Στο pubg στα πέντε πατήματα πλήκτρου πιάνουν τα τέσσερα. Υπερβάλλω ή κ εσείς συμφωνείτε;; Βέβαια συνεχίζω κ το παίζω δεν ξέρω γιατί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, mastixas είπε

Αυτό που βάζω διάφορα φρι παιχνίδια κόπιες του pubg και τρέχουν νεράκι, τα animations γίνονται άμεσα (σήκω, κάτσε, ξάπλα, σκαρφάλωσε, κτλ) και το ποντικάκι μου πάει σβέλτα πέρα δώθε - δεν μπορώ να το καταλάβω. Εντάξει δεν θεωρώ καλό παίχτη τον εαυτό μου, παίζω και σε TV μεγάλη με περισσότερο input lag, αλλά την διαφορά σε άλλα παιχνίδια την καταλαβαίνω.  Πχ. Παίζω το καθόλου σοβαρό φαινομενικά Cuisine Royal κ τρέχει άψογα, η συμπεριφορά του παίχτη- animations κινήσεις-να μαζεύεις όπλα από το πάτωμα κτλ- όλα άμεσα. Στο pubg στα πέντε πατήματα πλήκτρου πιάνουν τα τέσσερα. Υπερβάλλω ή κ εσείς συμφωνείτε;; Βέβαια συνεχίζω κ το παίζω δεν ξέρω γιατί.

το cuisine ειναι τερμα τρολλογκειμ οπως ειπα αλλα εχει πολυ ανωτερα γραφικα και πολυ καλυτερα fps. Δεν το επαιξα για να δω responsiveness αλλα για να το λες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...