Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Tι εννοείς αποδειχθηκε ότι δεν έχει λόγο ύπαρξής. Αυτή τη στιγμή που μιλάμε 490.000 άτομα παίζουν pubg στο pc. Το ότι δε σου αρέσει και δε σου κάνει εσένα εντύπωση δε σημαίνει ότι δεν έχει λόγο ύπαρξης το game. Εκτιθεσαι!

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες θέλω την γνώμη όποιος γνωρίζει φυσικά.

 

Πλέον στο game έχω μαχ 40fps και ο επεξεργαστής και η κάρτα μου δουλεύουν από 40-60% για πιο λόγο μπορεί να γίνετε αυτό ? Σε άλλα γαμε είμαι κοντά στο 100% cpu και gpu και είμαι μια χαρά. Το συστηματάκι μου είναι παλιό. Αλλά μέχρι πρίν 3 μήνες είχα τα 60-70 fps (all low) και ήμουν άρχοντας.

Καμιά ιδέα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, SakafliaC είπε

Για PUBG στα 144hz σε 27αρι/2Κ monitor θα την παλέψει η 1660Τi ή πηγαίνω για 2060?

Πιστευω οτι καλυτερα να παιξεις σε 2060 για να εισαι σιγουρος οτι θα τα κρατας τα fps.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/10/2019 στις 2:07 ΠΜ, SakafliaC είπε

Για PUBG στα 144hz σε 27αρι/2Κ monitor θα την παλέψει η 1660Τi ή πηγαίνω για 2060?

Άλλαξε και CPU μαζί γιατί με τον 6600 στα 144hz pubg δε θα παίζεις σε καμία πραγματικότητα επισης η 2060 σε 1440p χλωμό να έχει τα 144hz 

Επεξ/σία από insaneblyat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/10/2019 στις 2:07 ΠΜ, SakafliaC είπε

Για PUBG στα 144hz σε 27αρι/2Κ monitor θα την παλέψει η 1660Τi ή πηγαίνω για 2060?

έχω φίλους που παίζουν με 1070ti (καλύτερη της 1660ti), με competitive settings βγάζουν γύρω στα 120fps (Το περισσότερο καιρό) ... 

Για το cpu όντως θα ζοριστείς κυρίως λόγο 4c/4t. Θα έχεις λίγο stutterακι και κάτι μικρο βουτιές...    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, leros2004 είπε

έχω φίλους που παίζουν με 1070ti (καλύτερη της 1660ti), με competitive settings βγάζουν γύρω στα 120fps (Το περισσότερο καιρό) ... 

Για το cpu όντως θα ζοριστείς κυρίως λόγο 4c/4t. Θα έχεις λίγο stutterακι και κάτι μικρο βουτιές...    

Ξεχνάς ότι οι φίλοι σου παίζουν σε 1080p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, insaneblyat είπε

Ξεχνάς ότι οι φίλοι σου παίζουν σε 1080p

Όχι όλοι, σε dell 27αρα QHD 144hz παίζει σίγουρα ο ένας... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, insaneblyat είπε

Άλλαξε και CPU μαζί γιατί με τον 6600 στα 144hz pubg δε θα παίζεις σε καμία πραγματικότητα επισης η 2060 σε 1440p χλωμό να έχει τα 144hz 

 

6 ώρες πριν, leros2004 είπε

έχω φίλους που παίζουν με 1070ti (καλύτερη της 1660ti), με competitive settings βγάζουν γύρω στα 120fps (Το περισσότερο καιρό) ... 

Για το cpu όντως θα ζοριστείς κυρίως λόγο 4c/4t. Θα έχεις λίγο stutterακι και κάτι μικρο βουτιές...    

Δεν ανέφερα εξ αρχής ότι μαζί με την 1660ti θα βάλω και έναν 7700 αντί του 6600.

Είμαι οκ με 7700 έτσι? Μη με τρελάνετε τελείως 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

καλημερα παιδια , μια ερωτηση , ξερει καποιος που μπορω να βρω ( να αγορασω ) ωραια wepon skin αλλα να ειναι safe η σελιδα  ( εκτος του steam community , γιατι εχει λιγα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...