Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει αλλάξει το tickrate στην παιχνιδαρα??

Είμαι με 55ping κατά μέσο όρο. Χωρίς packet loss και πυροβόλω κόσμο και δε κάνει register.. τι γίνεται??? (Όχι πάντα, αλλά το προσέχω κάθε τόσο?

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δε ξέρω πόσοι παίζετε την σαπίλα τούτη, αλλά είναι τίγκα στους hackers..νισάφι.
Πραγματικά βλέπω τα killcams αλλά και μετά σε spectate και κλαίω..

Το ESP πάει σύννεφο.
Το τί report έχω ρίξει δε λέγεται. Το καλό είναι ότι όντως κάνουν review γιατί παίρνω ενημέρωση ότι όντως έπεσε ban 2-3 μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Δε ξέρω πόσοι παίζετε την σαπίλα τούτη, αλλά είναι τίγκα στους hackers..νισάφι.
Πραγματικά βλέπω τα killcams αλλά και μετά σε spectate και κλαίω..

Το ESP πάει σύννεφο.
Το τί report έχω ρίξει δε λέγεται. Το καλό είναι ότι όντως κάνουν review γιατί παίρνω ενημέρωση ότι όντως έπεσε ban 2-3 μέρες

σε καποιους αρεσει!

και σε σενα απο τι βλεπω μαλλον :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Δε ξέρω πόσοι παίζετε την σαπίλα τούτη, αλλά είναι τίγκα στους hackers..νισάφι.
Πραγματικά βλέπω τα killcams αλλά και μετά σε spectate και κλαίω..

Το ESP πάει σύννεφο.
Το τί report έχω ρίξει δε λέγεται. Το καλό είναι ότι όντως κάνουν review γιατί παίρνω ενημέρωση ότι όντως έπεσε ban 2-3 μέρες

Γιατί ποιο παιχνίδι δεν έχει hackers?... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, stel106 είπε

σε καποιους αρεσει!

και σε σενα απο τι βλεπω μαλλον :D

Σάπιο ήτανε από την πρώτη μέρα που εμφανίστηκε δεν έγινε τώρα, άμα ψάξεις θα δεις ότι το γράφω πολλές φορές εδώ 

Παίζω επειδή παίζει η παρέα και δεν έχουμε βρει κάτι άλλο αυτόν τον καιρό να πετάμε τον χρόνο μας.

4 ώρες πριν, LIGHT1NG είπε

Γιατί ποιο παιχνίδι δεν έχει hackers?... 

Τρομερή απάντηση δε μπορώ να πω 😋

Όμως και οι 2 απαντήσεις σας δεν έχουν και ιδιαίτερη σχέση με ότι το antihack τους είναι τρύπιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Σάπιο ήτανε από την πρώτη μέρα που εμφανίστηκε δεν έγινε τώρα, άμα ψάξεις θα δεις ότι το γράφω πολλές φορές εδώ 

Παίζω επειδή παίζει η παρέα και δεν έχουμε βρει κάτι άλλο αυτόν τον καιρό να πετάμε τον χρόνο μας.

Τρομερή απάντηση δε μπορώ να πω 😋

Όμως και οι 2 απαντήσεις σας δεν έχουν και ιδιαίτερη σχέση με ότι το antihack τους είναι τρύπιο

ξανά λέω πιο παιχνίδι δεν έχει hackers? δηλαδή θες να μου πεις έχεις παίξει cs:go και δεν έχεις πετύχει άτομο να βγάνει με το machine και να γαζώνει κεφάλια instant για το forza που παίρνεις τα μύρια μέσα σε 10 δευτερόλεπτα στο gta v βρωμάει ο τόπος από οτιδήποτε hack, μην δουλευόμαστε όλα τα παιχνίδια έχουν θέμα με τα hacks το θέμα είναι να βρεθεί μια λύση πολλοί έχουν script σε ποντίκι κλπ

αυτό δεν φτιάχνετε πχ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
58 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

ξανά λέω πιο παιχνίδι δεν έχει hackers? δηλαδή θες να μου πεις έχεις παίξει cs:go και δεν έχεις πετύχει άτομο να βγάνει με το machine και να γαζώνει κεφάλια instant για το forza που παίρνεις τα μύρια μέσα σε 10 δευτερόλεπτα στο gta v βρωμάει ο τόπος από οτιδήποτε hack, μην δουλευόμαστε όλα τα παιχνίδια έχουν θέμα με τα hacks το θέμα είναι να βρεθεί μια λύση πολλοί έχουν script σε ποντίκι κλπ

αυτό δεν φτιάχνετε πχ. 

Οκ ωραίο σκεπτικό, "έχουν όλα τα παιχνίδια χαξ μη κλαιγεστε" -γουαου ανακαλύψαμε την Αμερική.Καλά να περνάς, γιατί άκρη δε βγαίνει με την κουβέντα εκεί που την πας :).

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xtrmsnpr είπε

Οκ ωραίο σκεπτικ, έχουν όλα τα παιχνίδια χαξ-γουαου ανακαλύψαμε την Αμερική.Καλά να περνάς, γιατί άκρη δε βγαίνει με την κουβέντα εκεί που την πας :).

μα δεν είναι τι σκεπτικό είναι η αλήθεια απλά ο καημός σου εσένα είναι το pubg που έχει hackers απλά πρέπει να ρίχνει perma ban και όχι για 3 μέρες γιατί είναι παιχνίδι με πληρωμή οπότε ο καθένας μεμονωμένα δεν θα το πληρώσει 10 φορές αλλά για να μην το κάνει αυτό μάλλον τους θέλει τους hackers για να μπορέσουν να βρουν τρόπο να το αποτρέψουν διότι με τον έναν ή τον άλλον τρόπο μπορεί να γίνει undetected ένα καινούργιο hack... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα ! 

Φίλος έχει προβλήματα με το συγκεκριμένο παιχνίδι, ενώ το σύστημά του είναι καλούτσικο, και δεν ξέρω από τι μπορεί να προέρχεται.

Πιο συγκεκριμένα ενώ παίζει υπάρχουν στιγμές που κάνει freeze frame το παιχνίδι μέσα στην πίστα, κάποιες φορές ακόμα και στο loading του match making. Τα settings είναι medium-high με σκιές low, και τέρμα χαμηλό το AA. Το παίζει στα 1080p, δεν είναι στα 2k να πεις ότι θα ζόριζε τόσο, ενώ τα freeze διαρκούν ακόμη και 5 sec μπορεί και παραπάνω κάποιες φορές.

Να σημειώσω ότι ενώ παίζει δεν έχει κάτι ανοιχτό από πίσω εκτός από το Steam.

Το σύστημά του είναι το εν λόγω, με τη συγκεκριμένη ram 2x8gb αντί για μία που έχει στην φωτογραφία.

Σας έχει συμβεί; Γνωρίζετε κάτι επί του θέματος ; Υπάρχει περίπτωση να μην είναι αρκετά "δυνατό" το CPU και να laggάρει τόσο; 

 

Καταγραφή.PNG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, iplaynaked είπε

Καλημέρα ! 

Φίλος έχει προβλήματα με το συγκεκριμένο παιχνίδι, ενώ το σύστημά του είναι καλούτσικο, και δεν ξέρω από τι μπορεί να προέρχεται.

Πιο συγκεκριμένα ενώ παίζει υπάρχουν στιγμές που κάνει freeze frame το παιχνίδι μέσα στην πίστα, κάποιες φορές ακόμα και στο loading του match making. Τα settings είναι medium-high με σκιές low, και τέρμα χαμηλό το AA. Το παίζει στα 1080p, δεν είναι στα 2k να πεις ότι θα ζόριζε τόσο, ενώ τα freeze διαρκούν ακόμη και 5 sec μπορεί και παραπάνω κάποιες φορές.

Να σημειώσω ότι ενώ παίζει δεν έχει κάτι ανοιχτό από πίσω εκτός από το Steam.

Το σύστημά του είναι το εν λόγω, με τη συγκεκριμένη ram 2x8gb αντί για μία που έχει στην φωτογραφία.

Σας έχει συμβεί; Γνωρίζετε κάτι επί του θέματος ; Υπάρχει περίπτωση να μην είναι αρκετά "δυνατό" το CPU και να laggάρει τόσο; 

Καταγραφή.PNG

ας δοκιμάσει για αρχή να κάνει καθαρή εγκατάσταση τους drivers με ddu χωρίς να κάνει εγκατάσταση το geforce experience και να κάνει και ένα update τα υπόλοιπα με το driver booster αν θέλεις link στείλε μου και θα ανεβάσω το setup folder σε mirror. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

ας δοκιμάσει για αρχή να κάνει καθαρή εγκατάσταση τους drivers με ddu χωρίς να κάνει εγκατάσταση το geforce experience και να κάνει και ένα update τα υπόλοιπα με το driver booster αν θέλεις link στείλε μου και θα ανεβάσω το setup folder σε mirror. 

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση ! Θα το κάνει απόψε και θα ενημερώσω ! 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζει ένας φίλος με παρόμοιο σύστημα με τη μόνη διαφορά η gpu (380x) ενώ στο δικό μου με gpu 1060 3gb και ryzen 1600 δεν το κάνει. Δοκίμασε ddu αλλά τα ίδια... Κάτι άλλο πρέπει να είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Σάπιο ήτανε από την πρώτη μέρα που εμφανίστηκε δεν έγινε τώρα, άμα ψάξεις θα δεις ότι το γράφω πολλές φορές εδώ 

Παίζω επειδή παίζει η παρέα και δεν έχουμε βρει κάτι άλλο αυτόν τον καιρό να πετάμε τον χρόνο μας.

Τρομερή απάντηση δε μπορώ να πω 😋

Όμως και οι 2 απαντήσεις σας δεν έχουν και ιδιαίτερη σχέση με ότι το antihack τους είναι τρύπιο

Σαπιο ξεσαπιο η αληθεια ειναι οτι παιζει πολυς κοσμος ακομη οπως κ γω κανα 2 ωρακι σχεδον καθημερινα(απο τα τόσα εικονιδια   στην επιφανεια εκει παει το βελακι μόνο του :D

Δεν ξερω κάποιο  game αλλο τετοιου είδους τοσο καλο

Αν υπαρχει εννοείτε να το παρουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, stel106 είπε

Σαπιο ξεσαπιο η αληθεια ειναι οτι παιζει πολυς κοσμος ακομη οπως κ γω κανα 2 ωρακι σχεδον καθημερινα(απο τα τόσα εικονιδια   στην επιφανεια εκει παει το βελακι μόνο του :D

Δεν ξερω κάποιο  game αλλο τετοιου είδους τοσο καλο

Αν υπαρχει εννοείτε να το παρουμε

fortnite και μετά στέλνεις βιογραφικό σε παιδικό σταθμό 😊😊

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...