Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, hitman 21 original είπε

Υπαρχει καποιο κολπακι για φρι σκινς κ αουτφιτ;

ναι τα κουτιά που ανοίγουν δωρεάν  😁

Επεξ/σία από LIGHT1NG
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 19/3/2021 στις 9:26 ΠΜ, hitman 21 original είπε

Υπαρχει καποιο κολπακι για φρι σκινς κ αουτφιτ;

τα κουτια που σου ειπε ο φιλος πιο πανω αν και πολυ σπανια θα σου δωσουν καποιο καλο σκιν και μπορεις να παρεις μεχρι 6 καθε βδομαδα νομιζω με τα bp points

τωρα εχει και το pgi s event αν εχεις καποιο κουπονι  ψηφισε καποια ομαδα που εχει περασει στα weekly finals.... αν ειναι μεσα στους top 4 οι ομαδες που ψηφισες  περνεις καποια points που με αυτα εχει κατι skins που μπορεις να παρεις  απο το esports shop 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σε σύγκριση με πριν κάτι μήνες ή 1 χρόνο πριν έχει πολύ περισσότερη κίνηση.

Στο normal έχει cheat αρκετό, ranked είναι πιο οκ τα πράγματα.

Το θέμα είναι ότι καλώς ή κακώς δεν υπάρχει άλλο BR στο στυλ του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SakafliaC είπε

Σε σύγκριση με πριν κάτι μήνες ή 1 χρόνο πριν έχει πολύ περισσότερη κίνηση.

Στο normal έχει cheat αρκετό, ranked είναι πιο οκ τα πράγματα.

Το θέμα είναι ότι καλώς ή κακώς δεν υπάρχει άλλο BR στο στυλ του.

με κουρασε πολυ ρε φιλε ο μονος λογος που παιζω ακομα ειναι επειδη απο οταν βγηκε το game μου αρεσε αρκετα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτό έγραψα ότι δεν υπάρχει άλλο BR στο στυλ του, αυτό εννοώ ότι κι εγώ και οι περισσότεροι απ όσους συνεχίζουν και το παίζουν δεν έχουν βρει κάτι άλλο να τους αρέσει.

Ελπίζουμε σε PUBG 2 που ακούγεται 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SakafliaC είπε

Γι αυτό έγραψα ότι δεν υπάρχει άλλο BR στο στυλ του, αυτό εννοώ ότι κι εγώ και οι περισσότεροι απ όσους συνεχίζουν και το παίζουν δεν έχουν βρει κάτι άλλο να τους αρέσει.

Ελπίζουμε σε PUBG 2 που ακούγεται 😉

ισχυει  μακαρι να εμαθαν απο τα λαθη τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνιδι ειναι φουλ στους τσιτερς ακομα κ στο ρανκεντ.Αν δεν κανω λαθος εχει βγει κ σε κονσολα οπου εκει τα πραγματα νομιζω πως ειναι καλυτερα.Ενας σοβαρος λογος για να επιστρεψω παλι στις κονσολες ειναι αυτος οτι δηλαδη δεν υπαρχουν τσιτερς εκει τοσο στο παμπτζι οσο κ στο γουορζον.Αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα σε Duo και Squad Unranked που παιζουμε με παρεα,σπανια πετυχαινω cheaters...Και δε βλεπω και λογο να παιξουν εκει.Τιτανομεγιστοι θελουν να το παιζουν αυτοι και οχι στα bot οποτε συνηθως στο ranked πανε.

Προφανως να καταλαβαινουμε αν cheatαρει καποιος η οχι.Οχι απλα οποιος μας σκοτωσε ,ειναι φορτωμενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω βλεπω παντως οτι τα headshot πανε συννεφο 

οκ καποια ατομα που εχουν κοντα στις 10 χιλιαδες ωρες το καταλαβαινω αλλα οταν παιζεις με ενα νεο παιχτη και σου δινει κατι περιεργα εκει ειναι να τρελενεσαι

τους τελευταιους  2 μηνες εκανα 7 accounts ban για cheat 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, nikolakis2345 είπε

εγω βλεπω παντως οτι τα headshot πανε συννεφο 

οκ καποια ατομα που εχουν κοντα στις 10 χιλιαδες ωρες το καταλαβαινω αλλα οταν παιζεις με ενα νεο παιχτη και σου δινει κατι περιεργα εκει ειναι να τρελενεσαι

τους τελευταιους  2 μηνες εκανα 7 accounts ban για cheat 

3αρι βεστ ,3αρι κρανος κ πεφτεις με 2 σφαιρες το εημμποτ παει συννεφο.Μονο στο ps λογικα το ευχαριστιεσαι το γκεημ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, hitman 21 original είπε

3αρι βεστ ,3αρι κρανος κ πεφτεις με 2 σφαιρες το εημμποτ παει συννεφο.Μονο στο ps λογικα το ευχαριστιεσαι το γκεημ

οντως γενικα τα fps μονο στο ps τα ευχαριστιεσαι στο pc δυστηχως υπαρχει η μαστιγα του cheat 

απλα το pubg δεν το προσεξαν καθολου μου λεγαν για cheaters και δεν το πιστευα  ελεγα οκ σε ολα τα fps υπαρχουν αλλα καταλαβα οτι ειχαν δικιο δεν εχω παιξει αλλο fps με περρισοτερους cheaters 

νομιζω οτι δικαιουται αξια το βραβειο για cheating

οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω ελπιζουμε στο pubg 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, nikolakis2345 είπε

οντως γενικα τα fps μονο στο ps τα ευχαριστιεσαι στο pc δυστηχως υπαρχει η μαστιγα του cheat 

απλα το pubg δεν το προσεξαν καθολου μου λεγαν για cheaters και δεν το πιστευα  ελεγα οκ σε ολα τα fps υπαρχουν αλλα καταλαβα οτι ειχαν δικιο δεν εχω παιξει αλλο fps με περρισοτερους cheaters 

νομιζω οτι δικαιουται αξια το βραβειο για cheating

οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω ελπιζουμε στο pubg 2

τωρα που μπορεις να τα παιξεις με πληκτρολογιο κ ποντικι στις κονσολες ειναι μονοδρομος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι ακριβώς ελπίζεται από το Pubg 2? Με το που βγει θα επιστρέψει ο καρκίνος του gaming οι cheaters, μέχρι να περάσει το hype και του Pubg 2, και να ησυχάσει η κατάσταση. 

Επεξ/σία από leros2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Τι ακριβώς ελπίζεται από το Pubg 2? Με το που βγει θα επιστρέψει ο καρκίνος του gaming οι cheaters, μέχρι να περάσει το hype και του Pubg 2, και να ησυχάσει η κατάσταση. 

Γι αυτο πας σε κονσολα κ εχεις το κεφαλι σου ησυχο.Τουλαχιστον ετσι το σκεφτομαι εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...