Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι EU εχουν lag τις απογευματινες ωρες καποιες φορες αλλα απο bug δεν εχω δει κατι gamebreaking

Πρωτο patch νομιζω ειναι 14 Απριλιου οπου θα κανουν και το πρωτο optimization

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπήκε σήμερα το πρώτο μέρους του patch... όσο παίζω τόσο περισσότερο μου αρέσει ^_^

Πάρτε και ένα στιγμιότυπο από το χθεσινό stream ... Αχχαχα έπρεπε να έχει replay να βλέπεις που είναι καμπερομενος ο άλλος ρε γαμωτο ...

 

https://youtu.be/KFKTAXZD5GM

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, σκεφτομαι να αγορασω ενα παιχνιδι του ειδους αυτου, η αυτο μαλλον ή το Η1Ζ1 (που εχει πολλες κακες κριτικες ομως)

Αλλα το θεμα με το player-unknowns-battlegrounds ειναι οτι ειναι πολυ βαρυ και δεν ξερω αν το pc μου θα το παιζει χωρις κολληματα

Ειμαι στα minimum req ,εχω gtx660 2 gb , core i5 750 OC @ 3.2 ghz 8gb ram

Για τo H1Z1 ο λογος που μπορει να το παρω ειναι οτι εχει χαμηλοτερες απιτησεις και θα παιζει πολυ καλυτερα στο pc μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλουσαμε μονο για το game , θα σου ελεγα παρτο χθες

Απο εκει και περα , imo εφοσον δεν υπαρχει trial , κανε υπομονη 15 μερες που θα γινει το πρωτο optimization patch 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα με gtx660 σε medium settings να παζει στα 40 fps περιπου σε αυτο το video (προς το τελος ειναι medium settings)

https://www.youtube.com/watch?v=nste8vTthuI

Αν κανουν και optinization εχει μελλον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ε νομιζω αυτο το βιντεο πρεπει να το δειτε ;)))) 

 

η πρωτη μου πρωτια ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=7yXQgrfde1I

εφόσον μας έβαλες το βίντεο,μπορούμε να κρίνουμε.

μη προσβληθείς,αλλά είσαι ένα από τα παραδείγματα,στο να αποφεύγω να παίζω με άλλους Έλληνες παιχνίδια...και επιλέγω συγκεκριμένα.

Αντιδράσεις 15χρονου,όχι μόνο σε σένα,αλλά στην πληθώρα του ελληνικού gaming community.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ παίζω με 4δα φίλους μου που είμαστε in real life φίλοι  και κανω χαβαλέ no problem προφανώς  και κανω σαν 15 χρονο....

απο την στιγμη που ειμαστε 30 ριδες και παιζουμε video games ... προφανώς είναι γελιο απο μόνο του... νομίζω that is the point ? ειναι σαν να λεμε παμε να παίξουμε με τους κολλητούς μου fifa σπιτι μου... αλλα να μην φωνάζουμε ... μην τσακωνόμαστε... να είμαστε κύριοι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ποτε είναι γελοίο να παίζεις games με του φίλους σου όταν είσαι από κάποια ηλικία και πάνω ή λάθος κατάλαβα?!

Απαντάω στο παιδί πάνω , το γελοίο εγώ το εννοώ ότι όταν παίζω με τους φίλους μου ξεφτιλιζόμαστε ..... όχι όπως το εννοεί το παιδί από πάνω ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γω το ειπα επειδή εισαι noop και έφαγες δύο άτομα και έγινες ο θεός μετά :P κ φωνές κει χάμω και​τέτοια

Να χεις φάει τον μισό σέρβερ δε θα μιλούσα :P :p :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...