Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kερδισε ο ανθρωπας το πρωτο του game , μπορει να κανει κ κωλοτουμπες αμα θελει

Τι ζορι τραβατε μερικοι κ σχολιαζετε σε random πραγματα κανεις δεν θα καταλαβει ποτε

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προς το παρον πηγα στο H1Z1 king of the kill γιατι δεν θελω να κυνηγαω τα fps με το ζορι που ταιριαζει πιο πολυ στο hardware που εχω (και κοστιζει και λιγοτερο)

Τωρα αν κανουν ουσιαστικο optimazation στο game καποια στιγμη (ισως συντομα αλλα ισως και σε μηνες ) τοτε βλεπουμε (εχουν υποσχεθει οτι θα γινει μεσα στους επομενους 6 μηνες...)

Το Η1Ζ1 απο gameplay που εχω δει στο youtube μου αρεσει κι αυτο γιαυτο θα το δοκιμασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

noop

 

An afternoon poop; Commonly taken at the end of a lunch break as a result of food and continuous coffee consumption; Sometimes referred to as an '"afternoop." :D :D :D

 

edit: έφαγες delete lmao, κρίμα ήταν epic το misspelling σου :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kερδισε ο ανθρωπας το πρωτο του game , μπορει να κανει κ κωλοτουμπες αμα θελει

Τι ζορι τραβατε μερικοι κ σχολιαζετε σε random πραγματα κανεις δεν θα καταλαβει ποτε

 

Ακριβός ... μια φορά κέρδισα ... δύσκολο να ξανά γίνει ..... χααχααχαχ

 αφήστε με να τον πειράξω λίγο ρε σεις,πωωω!

 

Ξέρετε τί θα γινόταν αν παίζαμε και τον είχα να φωνάζει έτσι μέσα από τα ακουστικά μου; Ωχ ωχ!

(παρατηρώ τώρα ότι δεν έβαλα emoticon στο ποστ πριν,γιαυτό και μάλλον έγινε η σύγχυση,να με σχωράτε έλειπε αυτό εδώ= :P )

 

Το βίντεο δεν μας το έβαλε να το δούμε; Άρα θα το σχολιάσουμε,μόνο θα το κοιτάμε;

 

 

An afternoon poop; Commonly taken at the end of a lunch break as a result of food and continuous coffee consumption; Sometimes referred to as an '"afternoop." :D :D :D

 

edit: έφαγες delete lmao, κρίμα ήταν epic το misspelling σου :D

 

Ποιός τόλμησε να με κάνει delete? Ε Μ Ε Ν Α ?

 

μα κάτι φίλοι που λιώνουν στο lol,έχουν βαλθεί να με λένε και να μου γράφουν σε μηνύματα σα noop και όχι noob..

Νόμιζα ότι είναι το ίδιο,απλώς με κάποια βλάχικη προφορά που θα το λένε εκεί στο lol..

Νομίζω και αυτοί έτσι το εννοούν και όχι σαν απογευματινό σκατάκι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να κάνετε, όσο και να προσπαθήσετε, να ιδρώσετε, να μοχθήσετε, να φτύσετε αίμα, ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΦΤΑΣΕΤΕ ΠΟΤΕ. Εμπρός κάντε teaming και streamsniperino, θα δείτε την λάμψη μόνο από το SKS μου καθώς διασχίζει όλο το map και καταλήγει στα μικροσκοπικά emo 12χρονά κεφαλάκια σας. Είμαι η ΑΠΟΛΥΤΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ειδικά τροποποιημένη για το συγκεκριμένο παιχνίδι. Όταν ο Player Unknown ήθελε να χωρίσει την γκόμενα που είχε για 10 χρόνια, ήμουν ο ΠΡΩΤΟΣ που πήρε τηλέφωνο για να πάρει το ΟΚ. Ναι είμαι τόσο ΚΑΛΟΣ, για την ακρίβεια είμαι ο GOAT, μη το ξεχνάτε ποτέ. Άντε παίξτε τώρα ότι μπορείτε, σας αφήνω.


Παντός ... το ωραίο θα είναι να μπορούμε να μπούμε 10 δες ... και να μας έχει 5v5 αντιπάλους θ Γαμαει ...

 

Σε ευχαριστώ Γαλανέ για το like, θύμισε μου όταν τελειώσω το stream μου σήμερα να σου κάνω ένα μικρό host με 12-13 mιllion viewers.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω 2η μερα το H1Z1 king of kill που ειναι σχεδον ιδιο και και εχω κολλησει ασχημα ,και βγηκα 1 φορα 3ος και αλλη μια 2ος

Ειναι πολυ ευκολο αυτο σε τετοιου ειδους παιχνιδια ακομα και η πρωτια: καμπερωνεσαι μεχρι να φτασει στην 5αδα κ μετα βγαινεις και οποιο παρει ο χαρος...

Η βλακεια ειναι οι πολυ μεγαλοι χαρτες. Αν δεν βρεις οχημα ολη την ωρα εισαι στο τρεξιμο να φτασεις στην safe zone και οταν φτασεις μπορει να μην προλαβεις να παιξεις ουτε ντουφεκια γιατι μπορει να σε πετυχει καποιος σκοπευτης

Το Η1Ζ1 king of kill στο pc μου core i5 [email protected] -gtx660-8gb ram παιζει σε πολυ high settings ολα στα 50 - 60 fps ανετα..

Αν καποτε στρωσει και το PUBG απο τα προβληματα που εχει ,κυριως το τρελλα hardware requirements που εχει τοτε θα το σκεφτω για να το παρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω 2η μερα το H1Z1 king of kill που ειναι σχεδον ιδιο και και εχω κολλησει ασχημα ,και βγηκα 1 φορα 3ος και αλλη μια 2ος

Ειναι πολυ ευκολο αυτο σε τετοιου ειδους παιχνιδια ακομα και η πρωτια: καμπερωνεσαι μεχρι να φτασει στην 5αδα κ μετα βγαινεις και οποιο παρει ο χαρος...

Η βλακεια ειναι οι πολυ μεγαλοι χαρτες. Αν δεν βρεις οχημα ολη την ωρα εισαι στο τρεξιμο να φτασεις στην safe zone και οταν φτασεις μπορει να μην προλαβεις να παιξεις ουτε ντουφεκια γιατι μπορει να σε πετυχει καποιος σκοπευτης

Το Η1Ζ1 king of kill στο pc μου core i5 [email protected] -gtx660-8gb ram παιζει σε πολυ high settings ολα στα 50 - 60 fps ανετα..

Αν καποτε στρωσει και το PUBG απο τα προβληματα που εχει ,κυριως το τρελλα hardware requirements που εχει τοτε θα το σκεφτω για να το παρω

 

Σου "φαίνεται" εύκολο γιατί μπορείς να κάθεσαι πίσω από δέντρο σε 3rd person χωρίς να σε βλέπει κανεις ενώ εσύ βλέπεις τα πάντα. Όταν γίνει 1st person only έλα να μας πεις ποσο εύκολο είναι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου "φαίνεται" εύκολο γιατί μπορείς να κάθεσαι πίσω από δέντρο σε 3rd person χωρίς να σε βλέπει κανεις ενώ εσύ βλέπεις τα πάντα. Όταν γίνει 1st person only έλα να μας πεις ποσο εύκολο είναι ;)

Συμφωνω αλλα αν γινει 1st person γιατι να παιζεις αυτο και οχι τοσα αλλα 1st person shootem up που υπαρχει ?

Θελω να πω αν γινει 1st person τελειωσε το game αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...