Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν είχα πειράξει κάτι,όντως ο φίλος από πάνω έχει δίκιο το κυριότερο είναι η κάρτα μου που φταίει. Δυστυχώς το χθεσινό κράτησε λίγο,επιστρέψαμε στο κόλλημα μέχρι τον θεό :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά καλησπέρα,μια ερώτηση, με fx 6300 4.2ghz 8gb ram και gtx 770 4gb θα τρέχει με καμιά 40αρια fps σε 1080 ανάλυση η να μην μπω καν στον κόπο να το αγοράσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες, όποιος ψήνει για κανα duo/ squad παιχνίδι και διαθέτει headset για επικοινωνία κυρίως ας στείλει κανα μήνυμα γιατι δεν την παλεύω άλλο με τα solo.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα γνωριζει κανενας πως μπορω να παρακαμψω το download του παιχνιδιου και να το περασω απο φλασακι?εχω πολυ κακο ιντερνετ σπιτι και μετα απο αναβαθμιση που εκανα στο πσ δεν γινεται να περιμενω μια μερα για να κατεβει.ειχα διαβασει καπου οτι αμα το περασεις σε φλασακι και το στειλεις γινεται.γνωριζει κανεις κατι σε αυτην την περιπτωση?το παιχνιδι φυσικα ειναι αγορασμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα γνωριζει κανενας πως μπορω να παρακαμψω το download του παιχνιδιου και να το περασω απο φλασακι?εχω πολυ κακο ιντερνετ σπιτι και μετα απο αναβαθμιση που εκανα στο πσ δεν γινεται να περιμενω μια μερα για να κατεβει.ειχα διαβασει καπου οτι αμα το περασεις σε φλασακι και το στειλεις γινεται.γνωριζει κανεις κατι σε αυτην την περιπτωση?το παιχνιδι φυσικα ειναι αγορασμένο.

 

Στο Steam στο μενού πάνω αριστερά έχει Backup & Restore Games. Πας εκεί διαλέγεις το "Backup...", ποιο παιχνίδι θες απ' αυτά που έχεις εγκατεστημένα και που θα αποθηκεύσει το αρχείο. Την ίδια διαδικασία θα κάνεις μετά, μόνο που θα επιλέξεις "Restore" και μετά το φλασάκι που θα έχεις μέσα το backup.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα γνωριζει κανενας πως μπορω να παρακαμψω το download του παιχνιδιου και να το περασω απο φλασακι?εχω πολυ κακο ιντερνετ σπιτι και μετα απο αναβαθμιση που εκανα στο πσ δεν γινεται να περιμενω μια μερα για να κατεβει.ειχα διαβασει καπου οτι αμα το περασεις σε φλασακι και το στειλεις γινεται.γνωριζει κανεις κατι σε αυτην την περιπτωση?το παιχνιδι φυσικα ειναι αγορασμένο.

ή ρίξε όλα τα αρχεία από το φλασάκι στον σωστό φάκελο που έχει το steam..

άνοιξε το μετά,και πάτα να κάνει install το PUBG..θα ψάξει λίγη ώρα τα αρχεία,και θα είναι έτοιμο για παίξιμο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τελευταιο update (5GB) ισως το πιο σημαντικο απο αποψη αποδοσης

 

φυσαει το game στο potato μου

 

κατα τα αλλα, δεν υπαρχουν λογια για την παιχνιδαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ευρώ το βρίσκω / επίσης το έχεις φίλος που δεν παίζει πολύ με προοπτική μέσω family share να το δοκιμάσω

 

Ξέρουμε πόσα gb συνολικά είναι; να δω αμα χωρά στον ssd;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί μετά το μεγάλο update του Σεπτεμβριου έχει τον Ασιατικο server επιλεγμενο απο πριν? Η Ελλάδα είναι πιο κοντά στον Ασιατικό απο τον Ευρωπαικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...