Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS Greek Community
 
 
μιας και μεγάλωσε η παρέα,το ρίχνω ξανά εδώ..να βρείτε παρέες και να παίξετε.
 
Λειτουργεί και discord server

με ελεύθερα κανάλια(ήχου-φωνής) στην κατηγορία PUBG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

η καρτα μου ειναι 2g....

 

το πιθανότερο είναι ότι φταίει η κάρτα σου. Πρόβλημα με τα textures έχω δει μόνο σε μηχάνημα χωρίς SSD και ας είχε κάρτα 4g(4g έχω και εγώ μ SSD και δεν είχα ποτέ πρόβλημα με textures)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα δεν εχω ssd ο χωρος που μου απομενει στο σκληρο ειναι 932gb....ισως να ειναι που δεν εχω ssd τα textures αλλα με τα fps τι γινετε τα βαζω και very low ολα αλλα παλι πιανει μονο 50 εξηντα αλλα ξαφνικα παιφτει στα 7 πολες φορες και στο 1 fps μηπος φταινε τα 8gb ram η  να ειναι θεμα internet και γι αυτο παιφτουν η εχει προβλημα κατι απο το hardware?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε δυστηχως ειναι ακομα αρκετα unoptimazed και χαντακωνει τους fx και τους 2πυρηνους ασχημα . θες 4 καλα κορς για να σπρωχτει σε playable σημειο . και τονιζω οχι τελεια, αλλα playable.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω εμπειρία απο h1z1 αλλα ειναι κλανκι και εχει δυσκολο gameplay. Χωρια απο αυτο μπορει να ρίχνεις στον αλλο στο κεφαλι και να λες βαρεσα χεντα και να μην τον έχει χτυπησει καν. Σε αυτο συμβαλουν οι σερβερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω εμπειρία απο h1z1 αλλα ειναι κλανκι και εχει δυσκολο gameplay. Χωρια απο αυτο μπορει να ρίχνεις στον αλλο στο κεφαλι και να λες βαρεσα χεντα και να μην τον έχει χτυπησει καν. Σε αυτο συμβαλουν οι σερβερ.

Αν παίζεις FPP μόνο παλεύεται πιο εύκολα. Το άλλο θυμίζει GTA online αντί για fps.

 

Εντάξει, early access είναι, πρακτικά πλέον στα περισσότερα παιχνίδια beta testing κάνει ο κόσμος. Τι να κάνεις...

 

Πάντως first person είναι και πιο δίκαιο και πιο ατμοσφαιρικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παίζεις FPP μόνο παλεύεται πιο εύκολα. Το άλλο θυμίζει GTA online αντί για fps.

 

Εντάξει, early access είναι, πρακτικά πλέον στα περισσότερα παιχνίδια beta testing κάνει ο κόσμος. Τι να κάνεις...

 

Πάντως first person είναι και πιο δίκαιο και πιο ατμοσφαιρικό.

ναι δοκιμασα fpp αλλα δε περασα την εικοσαδα.ειναι οντως δυσκολο. στο απλο εχω μπει κ δεκαδα! ειναι cheat το 3ρντ περσον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δοκιμασα fpp αλλα δε περασα την εικοσαδα.ειναι οντως δυσκολο. στο απλο εχω μπει κ δεκαδα! ειναι cheat το 3ρντ περσον..

Εγώ πριν λίγο βγήκα 3ος, αλλά έκανα πολύ sneaking λόγω καιρού. Έβρεχε σαν την Ξάνθη (Λονδίνο).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις κάνεις εμπειρία από h1z1 να μου πει πάνω κάτω αν αξίζει η μετάβαση η απλά είναι hype ;

Σαν χειρισμος ειναι στα ορια που το χαρακτηριζεις πληρως λειτουργικο παιχνιδι.Το h1z1 ειναι επιπεδου 3do παιχνιδιου. Απο εκει και περα,νομιζω οτι αν δεν εχεις υπερβολικα καλο συστημα,δεν αξιζει να το παρεις στο προσεχες διαστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τα textures (να αργούν να φορτώσουν) το παθαίνει και φίλος, με εγκατεστημένο το παιχνίδι σε HDD.

 

*gpu: Μια R9 390 έχει

 

 

τελικα δεν εχω ssd ο χωρος που μου απομενει στο σκληρο ειναι 932gb....ισως να ειναι που δεν εχω ssd τα textures αλλα με τα fps τι γινετε τα βαζω και very low ολα αλλα παλι πιανει μονο 50 εξηντα αλλα ξαφνικα παιφτει στα 7 πολες φορες και στο 1 fps μηπος φταινε τα 8gb ram η  να ειναι θεμα internet και γι αυτο παιφτουν η εχει προβλημα κατι απο το hardware?

 

Όπως τελικά φαίνεται για τα textures μετράει ο SSD από την στιγμή που και ο Μάριος δεν έχει SSD.

 

Με λίγα λόγια το παιχνίδι χρειάζεται γρήγορο σκληρό.

 

Για τα fps Marios μπουκώνει η κάρτα σου πρώτα από όλα και μετά όλα τα άλλα(παίζει ρόλο και ο σκληρός). Δεν φταίει η RAM σου από την στιγμή που έχεις 8gb.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι το παιχνίδι απαιτητικό. Θελει και ssd και 4πυρηνο και 8gb ραμ και ανω των 3gb vram. Εγω δεν εχω ssd και το βλεπω να μπουκώνει σε κατι σημεια που ας πουμε προσγειωνομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...