Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θες να ονομάσεις μερικά από τα "τόσα" 1st person battle royale multiplayer games?! Προσωπικά δεν ξέρω κανένα.

arma 3 battle royale :P

http://battleroyalegames.com/

(διαλέγεις 1ο ή 3ο)

 

edit

ααα έχει και στο dayz mod(arma2) battle royale :P

 

μπαμ μπαμ 2 σου έμαθα..

--

 

Άντε γιατί να ούμε θα μας λεν σε λίγο ότι είναι και πρωτοπόρα παιχνίδια το h1z1 & pubg :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μπηκε και αλλο patch σημερα ! 3 πατς εχουν μπει ! μακαρι να πανε ετσι ..

 

Και πως παει τωρα απο αποδοση ? Εκαναν optimization στο παιχνιδι ή ακομα σερνεται?

Στο steam βλεπω μονο το early access update 1 να γραφει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιχαμα και γνωστος cheater..

χαχαχα.. :P

οι εταιρίες του δίνουν το οκ,ώστε ότι βίντεο κάνει να χει σενάριο-κινηματογραφικό.

(απόσο ξέρω δηλαδης)

Μια χαρά είναι σα youtuber..ωραίο θέαμα..τι σε χαλάει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι ειναι cheater με χαλαει, εβγαλε video στο csgo(οτι video είχα δει ειναι απλα άθλιος παίχτης) οτι "εμαθε bunnyhop" και καλα πριν κανα δυο χρονια κανοντας 5-6 συνεχόμενα σερι και ειχε blatant script, εχει γινει exposed απο το community ολο αυτο. Μαλιστα επειδη το επαιζε και αθώος εκανε και copyright claims στο yt αμεσως οσους εβγαζαν video για να το αποδειξουν. :P Απο οσο ξερω cheat με godmode και στο DayZ και δεν ξερω εγω και σε τι αλλο game. Αν κανεις μια αναζητηση θα δεις οτι ειναι τουλαχιστον shady σε πολλα πραγματα.

 

Αν ειναι αποδεκτο αυτο απο τις εταιρειες και μερος του σεναριου οκ, εγω δεν τους μπορω τους cheaters σε οποιαδηποτε μορφη να σου πω την αληθεια ομως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι ειναι cheater με χαλαει, εβγαλε video στο csgo(οτι video είχα δει ειναι απλα άθλιος παίχτης) οτι "εμαθε bunnyhop" και καλα πριν κανα δυο χρονια κανοντας 5-6 συνεχόμενα σερι και ειχε blatant script, εχει γινει exposed απο το community ολο αυτο. Μαλιστα επειδη το επαιζε και αθώος εκανε και copyright claims στο yt αμεσως οσους εβγαζαν video για να το αποδειξουν. :P Απο οσο ξερω cheat με godmode και στο DayZ και δεν ξερω εγω και σε τι αλλο game. Αν κανεις μια αναζητηση θα δεις οτι ειναι τουλαχιστον shady σε πολλα πραγματα.

 

Αν ειναι αποδεκτο αυτο απο τις εταιρειες και μερος του σεναριου οκ, εγω δεν τους μπορω τους cheaters σε οποιαδηποτε μορφη να σου πω την αληθεια ομως..

νομίζω μόνο και μόνο που τα κάνει έτσι ωραία σκηνοθετημένα,τουλάχιστον ότι survival παίζει,τον αφήνουν..αλλιώς πχ στο dayz κάνει μπαμ,βλέπει κάποιον που μεις δεν τον έχουμε δει καν να ούμε..

 

ούτε και γω τους μπορώ..

μας είχε τύχει να παίξουμε αντίπαλοι σεναν σερβερ στο dayz mod..νορμαλ pew pew κάναμε πάντως,το είχε ανεβάσει και βλέπαμε τα ονόματα μας και χαιρόμασταν :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα με πεισατε και μενα  :-D

Παιζω σεε 1080p με settings texture medium ,view range low antialasing low και τα αλλα very low παιζει πολυ καλα χωρις προβλημα ,γυρω στα 50 fps average - με gtx660 , core i5 [email protected] ,8gb ram , ssd 256gb ,win 10 64 bit

Αν σκεφτει κανεις οτι ειναι το minimum setup ειμαι πολυ ευχαριστημενος ,τα patch που ερχονται πιστευω θα ανεβασουν τα fps για να ανεβασω καπως τα γραφικα, αλλα και ετσι δεν δειχνουν καθολου ασχημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...