Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

csgo αν συναντήσω Έλληνες ειναι gg το παιχνιδι ez loss ez throw απο το pistol round δεν αντεχω να παιξω μαζι τους. :P και στην αντίπαλη ομαδα να ειναι σίγουρα αν κερδίζουν θα γραφουν χαζομάρες. Μπες και σε κανενα 1v1 ελληνικο server να δεις τι παιζει και θα καταλαβεις, χωρις voice_enable_ 0 δεν παλεύεται πάνω απο 2 λεπτα. :P

 

LoL δεν εχω ασχοληθει ποτε και ουτε προκειται αλλα αν κρινω απο κατι followers καποιου "αρχηγου" που βλεπω και τι λενε πρεπει να ειναι 100 φορες χειρότερα τα πραγματα..

Ε ναι LoL, η μεγαλύτερη καρκινια εβερ. Μη φανταστείς το 2011 το χα δοκιμάσει 1-2 φορες και πότε ξανά.

 

Τα ίδια και στο CS GO. Πολλοί δήθεν pros και μάγκες-ψευτομαγκιες του πληκτρολογίου

 

Καλά ο Αρχηγός μέγας Μλκας και μυαλό σαν τα 10χρονα που τον βλέπουν. Εμετικός χαρακτήρας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

i loled  :P

 

 

“This breakthrough proves beyond any reasonable doubt that our own universe is most likely a simulation and in that simulation we do not yet have technology to run PUBG at 4K with a steady 60FPS,” said Musk at the event, after praised his team’s work that led to the dual triumph.

 

“That being said, both the universe and the PUBG game feature bushes that look exactly like people from far away. Not sure how to get rid of that.”

 

In response to the unveiling of Musk’s supercomputer, Amazon.com CEO Jeff Bezos bought Intel and announced the company is developing a new supercomputer that simulates the universe as well as the afterlife and capable of running PUBG and only stuttering a few times after parachuting out of the airplane.

http://thehardtimes.net/harddrive/elon-musk-unveils-supercomputer-capable-simulating-entire-universe-running-pubg-medium-graphics/

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις κάνεις εμπειρία από h1z1 να μου πει πάνω κάτω αν αξίζει η μετάβαση η απλά είναι hype ;

 

ένα καθαρό δυνατό hype είναι το παιχνίδι. Όσο περνάει ο καιρός και τα θέματα με το optimization επιμένουν,άνθρωποι σα και μένα θα κοιτάξουν αλλού να περάσουν καλά την ώρα τους.

(όχι πως είναι στο ίδιο χάλι με το που ξεκίνησε το παιχνίδι,αλλά παραμένει άνω κάτω,διάβασε εδώ μέσα τα συστήματα που πάνε να το παίξουν και δε μπορούν άνετα)

Μείνε στο h1z1,λιγότερα θέματα απόδοσης θα χεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη διαφορά ότι το Η1Ζ1 το κατέστρεψαν.... Το PUBG έχει ακόμα πολλά θέματα αλλά παραμένει ένα άκρως ανταγωνιστικό και ενδιαφέρον παιχνίδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη διαφορά ότι το Η1Ζ1 το κατέστρεψαν.... Το PUBG έχει ακόμα πολλά θέματα αλλά παραμένει ένα άκρως ανταγωνιστικό και ενδιαφέρον παιχνίδι.

δεν αντιλέγω σε τίποτα.

Απάντησα σε ότι ρώτησε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολο μου φαίνεται να παει σε προσφορα πουλαει σαν τρελο. Ηδη εχω ψιλοξενερωσει με το game. 1 στα 2 παιχνιδια σκουαντ θα εχει πεσει ο σερβερ σε λιθαργο.. Ειπαμε early access αλλα το 30αρι ειναι 30αρι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανεις υπ'οψιν του καμια προσφορα για το game?

Σε third party sites παίζει αυτή την στιγμή στα 23,59€ οπότε μπορείς να πεις ότι έχεις ένα -20% έκπτωση. Το steam δύσκολα να το βάλει σε προσφορά από την στιγμή που πουλάει όπως πουλάει, οπότε στα λεφτά αυτά είναι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να είμαι σε όλα τα cores 65-67%, κάρτα άλλα τόσο και όμως να έχω 38-40fps.

καπως θα τρως μπουκαλι αν ειναι το cpu της υπογραφης σου , σαν τους fx ξερω γω. η απλα μπορει να φταει που αυτο ειναι πιο πιθανο οτι οι developers του παιχνιδιου ειναι οτι ναναι . εχει πουλησει 10 εκατομυρια κομματια τουλαχιστον. 300 εκατομυρια εχουν μπει στα ταμια (λεμε τωρα χοντρικα). δεν γινεται να παιζουν τετοια σκηνικα ! ειναι μπετα ερλι αξες απο τον απριλη-μαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπως θα τρως μπουκαλι αν ειναι το cpu της υπογραφης σου , σαν τους fx ξερω γω. η απλα μπορει να φταει που αυτο ειναι πιο πιθανο οτι οι developers του παιχνιδιου ειναι οτι ναναι . εχει πουλησει 10 εκατομυρια κομματια τουλαχιστον. 300 εκατομυρια εχουν μπει στα ταμια (λεμε τωρα χοντρικα). δεν γινεται να παιζουν τετοια σκηνικα ! ειναι μπετα ερλι αξες απο τον απριλη-μαι.

Μα έβλεπα χρήση κάθε πυρήνα 65-67%, πως το κόβει? Μόνο η ραμ σκέφτομαι, και αν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα ναι . δεν εχω ιδεα το μονο που βλεπω ειναι οτι και αναλογα τα κεφια του σερβερ εχω αναλογα fps. εντομεταξυ το ue4 ειναι χαλια για αυτο το παιχνιδι. Το λεω γιατι αμα εισαι μεσα σε κτηριο ''σβηνει το render'' που εχει κανει για το εξω περιβαλλον που εχεις φορτωσει μεχρι να μπεις. οποτε οταν ξαναβγεις το ξανα κανει render.Το ελεγε ο shroud που οντως καταλαβαινει τις διαφορες στα frame times και λοιπα μιας και παιζει το παιχνιδι τερματισμενα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να είμαι σε όλα τα cores 65-67%, κάρτα άλλα τόσο και όμως να έχω 38-40fps.

Ετσι συμπεριφερεται το παιχνιδι ασχετα με τι συστημα εχεις.Απλα αμα εχεις πχ 7700κ και 1080 to 60-70% χρηση εχει αποτελεσμα παραπανω fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...