Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ολα καλα εκανα την αγορα με paypal χωρις εγγραφη.. στο τελος μου ζητησε αριθμο κινητου για verification code.

Ναι αυτό. Ακόλουθα προσεκτικά τα επόμενα βήματα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το τσίμπησα το σατανιασμενο :-P

 

eptanisios λέγομαι στο steam, όσοι θέλετε κάντε add να μπαίνουμε παρέα

added :D

άντε περιμένω ακόμα έναν φίλο να μπούμε να δούμε τι σκατά είναι όλο αυτό το hype

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα το σατανιασμενο :-P

 

eptanisios λέγομαι στο steam, όσοι θέλετε κάντε add να μπαίνουμε παρέα

Και εγώ σε addαρα, ο λύκος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας έκανα accept παιδιά απλά λίγο δύσκολο να βρω ποιος είναι ποιος. Να κάνουμε μια τυπική λίστα name insomnia - name ingame να βρισκόμαστε ευκολότερα προτείνω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος να μου απαντησει οταν πεφτω απο το αλεξιπτωτο στο εδαφος τις περισσοτερες φορες βλεπω τα σπιτια να ειναι παραμοφωρμενα και εννοω ειναι σαν τα σπιτια των φλινστοουνς. Ο σκληρος δισκος δουλευει συνεχεια με αποτελεσμα να κρασαρει το παιχνιδι.. το ιδιο θεμα πολλες φορες το ειχα και στο GTA 5.. δουλευε ο σκληρος συνεχεια και κρασαρε το game.. Εχω την εντυπωση οτι μαλλον φταιει η συνδεση μου  γιατι μου εβγαλε και ενα μηνυμα.. detected lag network.. ποια η γνωμη σας? Ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω στην αρχή σε περιοχές με πολλά σπίτια. Λογικά φταίει που το έχω σε σκληρό δίσκο αντί για SSD και αργεί να τα φορτώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τα ιδια το εχω κανει και εγω..  κατι αλλο που θελω να ρωτησω.. Οταν πχ βρισκουμε ενα jacket η μια μασκα μεσα στο παιχνιδι.. δεν μπορουμε να την αποθηκευσουμε ωστε να την εχουμε πανω μας καθε φορα? Καποιοι που πουλανε αντικειμενα απο το παιχνιδι.. πως το κανουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς που έχετε πρόβλημα με τα textures, κατα κύριο λόγο είναι ο ssd αλλά σε φίλο λύθηκε το πρόβλημα σε μεγάλο βαθμό με έξτρα ram. Του το έκανε κάθε 2-3 games και τώρα το κάνει σπάνια.

 

Φυσικά αν είναι να επενδύσεται λεφτά καλύτερα να το κάνετε για ssd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τα ιδια το εχω κανει και εγω..  κατι αλλο που θελω να ρωτησω.. Οταν πχ βρισκουμε ενα jacket η μια μασκα μεσα στο παιχνιδι.. δεν μπορουμε να την αποθηκευσουμε ωστε να την εχουμε πανω μας καθε φορα? Καποιοι που πουλανε αντικειμενα απο το παιχνιδι.. πως το κανουν?

 

Τα αντικείμενα που βρίσκεις όταν παίζεις τα έχεις μόνο για εκείνον τον αγώνα. Εκτός παιχνιδιού μπορείς να αγοράσεις κουτιά με Battle Points (αυτά που σου δίνει μετά από κάθε παιχνίδι) και να τα ανοίξεις. Αυτά έχουν μέσα διάφορα διακοσμητικά αντικείμενα που μπορείς να τα κρατήσεις ή να τα πουλήσεις στο Steam Market.

 

Εσείς που έχετε πρόβλημα με τα textures, κατα κύριο λόγο είναι ο ssd αλλά σε φίλο λύθηκε το πρόβλημα σε μεγάλο βαθμό με έξτρα ram. Του το έκανε κάθε 2-3 games και τώρα το κάνει σπάνια.

 

Φυσικά αν είναι να επενδύσεται λεφτά καλύτερα να το κάνετε για ssd.

 

Αυτό το δίλημμα είχα κι εγώ γιατί φαίνεται πως 8GB RAM δεν είναι αρκετά για αυτό το παιχνίδι αλλά λέω να αγοράσω SDD καλύτερα που θα χρησιμοποιηθεί και για άλλα πράγματα πέρα από το PUBG. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτό το δίλημμα είχα κι εγώ γιατί φαίνεται πως 8GB RAM δεν είναι αρκετά για αυτό το παιχνίδι αλλά λέω να αγοράσω SDD καλύτερα που θα χρησιμοποιηθεί και για άλλα πράγματα πέρα από το PUBG. :P

 

χωρίς δεύτερη σκέψη SSD>above all. Δεν υπάρχει λόγος από την στιγμή που έχεις 8GB RAM να πας σε παραπάνω προς το παρόν.

 

Ναι μερικά παιχνίδια θέλουν και παραπάνω από 8 αλλά και με 8 παίζουν αξιοπρεπώς.

 

Εγώ έχω 12GB RAM και το φουλ που έχω δει να τρώει το μηχάνημα μου είναι 9.Δεν είναι φυσικά μέτρο σύγκρισης αυτό γιατί εξαρτάται από το συνολικό setup.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...