Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

PlayerUnknown's Battlegrounds: 'Μακριά και αγαπημένοι' με το single-player

 

δεν ξέρω ποιός μπορεί να περίμενε να χει αυτό το παιχνίδι SP,αλλά όποιος είχε την σκέψη αυτή,μάλλον δεν ξέρει από παιχνίδια ή να αξιολογεί παιχνίδια!

 

(επίσης θα βγει στο xbox1,καταλάβατε ΠΟΥ πάνε τα λεφτά των PRE ALPHA games?

Καταλάβατε γιατί δεν έκανε 6μήνες να βγει το παιχνίδι όπως είπανε;

άντε τώρα βγάλτε το no1 παιχνίδι τώρα σα καλά προβατάκια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δώσε μου ένα. Να δω τι πρόβλημα έχεις με το συγκεκριμένο game.

Πας καλά? Με ρωτάς ενώ σε ρωτώ?που είσαι? Στο δημοτικό?

Πάνω στα έγραψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκου να δεις.. Μίλα ήρεμα.. Αν δεν μπορείς να συζητήσεις όμορφα μην μιλάς καν.... Σοβαρά μιλάς τώρα κράζεις το παιχνίδι για single? Και προβατάκι και βλακιες? Έχεις φαγωθεί από την αρχή που βγήκε το Game, Ότι έχουν πει σχεδόν τα έχουν κάνει. Και δίνουν προσοχή σε όλα... Θα μπει σε λίγο το 1.0 και θα βγει σε κονσόλες που το πρόβλημα? Δεν σε βλέπω να λες τιπτ για το αγαπημένο σου destiny πχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να μην αρέσει σε κάποιον ένα παιχνίδι το καταλαβαίνω, το να ασχολείσαι και να το κράζεις όμως όχι, εφόσον έχει τέτοια απήχηση παγκόσμια.

 

Χαρακτιρισμούς ότι όλοι εμείς που το παίζουμε ήμαστε προβατάκια δεν τους δέχομαι.

 

Δεν έχεις καταλάβει ότι είναι ένα παιχνίδι και από την στιγμή που το γουστάρουμε και περνάμε καλά απλά περισσεύεις και εσύ και η άποψη σου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ακριβως γιαυτό τον λόγο ρε φίλε έγραψα το παραπάνω. Δεν καταλαβαίνω τον λόγο να κραζει κάποιος χωρίς λόγο... Από την αρχή... Και ακριβώς αυτο που είπες με το τέτοια απήχηση παγκόσμια... Εμένα πχ δεν μ αρέσει το wow. Δεν μπορώ με τίποτα να παίξω. Ξέρω ότι είναι ένα από τα καλύτερα mmo. Αλλά δεν κραζω... Είναι γούστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι εχει θεματα. Εχει παει πισω το release. Μπορω να γραψω 10 πραγματα που θελουν φτιαξιμο. 

Αλλα για μενα ειναι fun. Παιζουμε squad λιγα games σχεδον καθε μερα και δεν εχουμε βαρεθει. Τωρα αν νομιζεις οτι παιζουμε και διασκεδαζουμε επειδη ειμαστε προβατα, δεν εχω κατι να σου πω. Τα λεφτα του τα χει βγαλει (τα βγαλε και με τα crates στο market).  

Αυτη τη στιγμη ειναι το game που παιζω περισσοτερο. Αν βγει καποιο αλλο BR απο κανενα ΑΑΑ dev που θα ναι optimized κτλ κτλ, προφανως δε θα κατσω σε ενα unoptimized PUBG. Αλλα μεχρι τοτε, δεν υπαρχει αλλο ΒR που να μου προσφερει αυτα που θελω. 

Το H1Z1 ειναι πολυ arcade για τα γουστα μου, και δε γουσταρω τα building mechanics του fortnite. 

Αμα εσυ προτιμας καποιο απο τα αλλα, ή και κανενα, παιξε αυτο που σε κανει να διασκεδασεις. 

Το να μπαινεις εδω καθε λιγο και να κραζεις οχι μονο το game αλλα κι εμας που το γουσταρουμε, τι σε ωφελει? 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το κλείσω εδώ,για να μην βγει τελείως off topic με τα δικά μας.

 

 

Γαλανέ συγνώμη φίλε μου αλλά όταν σε ρωτάνε κάτι,δεν απαντάς με ερώτηση.Πόσο μάλλον με γραμμένα ήδη πράματα.

Δεν σε είπα και καμπούρη! Μη θίγεσαι.

Και για άλλη μια φορά δεν κατάλαβες και τι γράφω.Να το εξηγήσω.

Έκραξα όσους τρελάθηκαν που δεν θα έχει SP,και πολύ καλώς δεν θα χει!Ούτε καν κολλάει με το παιχνίδι.

Και μετά έκραξα την εταιρία.

Μια εταιρία που βγαίνει και λέει "θα τελειώσουμε το παιχνίδι σε 6μήνες" και μετά το αλλάζει..και μετά μαθαίνουμε ότι με τα λεφτά που δώσατε(με) για το development του παιχνιδιού στο PC,ξαφνικά ξεφυτρώνει και για κονσόλα!

Εντάξει,αν δεν ενοχλεί εσάς το φτύσιμο και οι πόροι που πάνε αλλού,εμένα μου περισσεύει δηλαδή.

Οπότε χωρίς λόγο δεν κράζω.

 

Τώρα ότι έχει πρόβατα μαζεμένα το παιχνίδι φαίνεται από μίλια μακριά,γιατί μέχρι και η κουτσή μαρία το χει πάρει λόγω hype.

Δεν γίνεται δηλαδή στα τόσα μύρια που χει πουλήσει,όλα τα μύρια να στέκουν καλά.
Ϊσως εκεί να μη το διατύπωσα σωστά και έγινε το μπέρδεμα με την στάνη.

 

 

Δεν είπα ποτέ ότι είναι αγαπημένο μου το destiny(δεν παίζω καν),ούτε έχω κάψες στο να βγει κάποιος να πει τίποτα αρνητικό.Εσύ που χεις,φωτιές παίρνεις αμέσως αν δεις κάτι αρνητικό εδώ.

Καλά καλά,δεν έχω πει τίποτα για το παιχνίδι που λες. (το μόνο ίσως θετικό να ναι,ότι έγραψα ότι πέθανε οριστικά το the division)

Μη τρελαίνεσαι κάθε φορά που λέω κάτι αρνητικό και μη θες να του γράφω μόνο θετικά, δεν γίνεται!

 

 

Επίσης ναι θα κράξω ότι είναι λάθος στο κεφάλι μου σε αυτά που παίζω.

Να γράφουμε μόνο καλά σεις θέλετε,νταξ και αυτό γίνεται,πολύ αντικειμενική κουβέντα.

 

Αλλά όχι,δε θα μου πείτε να μη μιλάω,το δικαίωμα αυτό δεν το έχετε.
Όμως εδώ δε μπορούμε καλά καλά,να πούμε αρνητικό λόγο για το παιχνίδι,τί να λέμε!

 

 

Συγνώμη,αλλά το μόνο που δεν μπορώ να δεχτώ είναι να λετε πολύ/λίγο/ενδιαμέσο arcade το H1z1.Τότε αυτό εδώ τί είναι; SIMULATION?Κλαίω!

Όταν παίζαμε battle roayale το mod του ίδιου τυπά στο ARMA3,κάποιοι(δεν χρειάζεται να ταυτίζετε τον εαυτό σας με ότι λέω,εκτός πχια και αν πέφτω μέσα τί να πω) παίζανε CS ή lol ακόμα.

Δυστυχώς όλοι μου οι φίλοι έχουν μεταπηδήσει στο PUBG και δεν έχω παρέα για του arma3 :P

 

Αλλά το να συγκρίνει κάποιος το D2 με το pubg,ε τότε άσχετο θα τον πω..

 

Άντε μέχρι την επόμενη φορά,θα τα ξαναπούμε! Εντελώς φιλικά πάντα.

:*

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που δεν μας αρέσει σε εμάς που απαντήσαμε είναι ότι μας χαρακτήρισες με ένα "επίθετο".

 

Το να πεις την άποψη σου πρέπει να την πεις και για αυτό ήμαστε εδώ, αλλά να την λες κόσμια.

 

Κατά τα άλλα εγώ το βρίσκω λογικό πάντως να καθυστέρησαν, και γιατί το δικαιολογώ σε ένα βαθμό αυτό.

 

Αν δημιουργούσα εγώ ένα παιχνίδι και είχε τέτοιο hype, τότε θα ανέβαζα τον πήχη σε αυτά που θέλω να βάλω μέσα σε αυτό. Οπότε και θα καθυστερούσα.

 

Το κακό είναι ότι δεν ξέρουμε αν το ίδιο σκέφτεται η εταιρεία ή λέει δεν *** τα πήραμε τα λεφτά ας κάνουμε ότι είναι να κάνουμε και βλέπουμε.

 

Θα δείξει με τον καιρό τι θα γίνει. Εγώ βλέπω θετικά βήματα οπότε υπομονή.

 

Το Arma3

 

Το έχω αγορασμένο με αρκετά expansion.Φανταστικό παιχνίδι/simulator αλλά για εμένα δεν μου πρόσφερε σχεδόν καμία ευχαρίστηση και αυτό γιατί θέλει πάρα πολύ χρόνο να αφιερώσεις και πάρα πολύ υπομονή. Κατά τα άλλα καταλαβαίνω την αξία του και ότι δεν μπορεί να συγκριθεί με άλλα στο είδος του

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εταιρία για εμένα δεν είναι Blizzard πχ.. Αλλά το πάει πολύ καλά.. Συνέχεια όπλα μας βγάζει optimize όσο μπορούν κάνουν... Εδώ το paragon που είναι της epic games χηρότερεψε το optimize του... Θα βγάλουν άλλο map, θα βάλουν zombie mode... Το παιχνίδι είναι αυτό που είναι. Και είναι μια χαρά.... Καλύτερα από τα προηγούμενα έχει πάει μέχρι τώρα... Άρα δε μπορώ να πω κάτι αρνητικό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...