Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια μου εχει σπασει τα νευρα εχω ρυθμησει το controller στο steam bind τα παντα ολα και οταν μπαινω στο παιχνιδι δε λειτουργει με τιποτα, πως γινετε να το κανω να λειτουργησει?

Γιατι το εχουν κανει τοσο unsupported το controller?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://youtu.be/09sssuCCTJc Αρκετές και σημαντικές οι νέες αλλαγές. Ειδα και live από τον συγκεκριμένο ytber που έπαιζε στον test client/server και όντως το παιχνίδι φαίνεται διαφορετικό. Θετικές φαίνονται οι πρώτες εντυπώσεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειναι αυτο το τεστ server? Μπορω να παιζω κανονικα online? Τρεχει καλυτερα απ το κανονικο παιχνιδι γιατι στο basic παιζω στα very low για να μην εχω framedrops στο συστημα της υπογραφης, το εχουν παει αλλου το optimization.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δοκιμαστικός server όπου σε συγκεκριμένα διαστήματα δοκιμάζουν νέα πράγματα πριν μπουν στο κανονικό παιχνίδι. Έχει πολύ συχνά crash και γενικά μην περιμένεις να τρέχει εκεί καλύτερα. Επίσης, νομίζω δεν έχει test server στην Ευρώπη οπότε το latency θα είναι (ακόμα πιο) χάλια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βάλτα όλα τουλάχιστον medium εκτός από post processing, shadows και foliage

και antialiasing ultra

έγκλημα είναι όλα very low με 1070

 

έτσι τα έχω σχεδόν με 760 και παίζω με 70 frames

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα έβαλα ολα στο high και shadows very low και ειμαι 60 fps stable εκτός απο το intro που είναι ολοι μαζι οι παίκτες, στο αεροπλάνο και κατα τη πτώση με αλεξιπτωτο εχω απειρο framedrop τοσο που ζαλιζεσε αλλά όταν προσγειωνομε και ξεκινάει o γυρος τρεχει βουτειρο και ομορφο οπτικο αποτελεσμα.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έβαλα ολα στο high και shadows very low και ειμαι 60 fps stable εκτός απο το intro που είναι ολοι μαζι οι παίκτες, στο αεροπλάνο και κατα τη πτώση με αλεξιπτωτο εχω απειρο framedrop τοσο που ζαλιζεσε αλλά όταν προσγειωνομε και ξεκινάει o γυρος τρεχει βουτηρο και ομορφο οπτικο αποτελεσμα.

Δες λίγο και το παρακάτω βιντεάκι

 

https://youtu.be/dDlvcfrrZt0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...